45 بهترین فروشگاه آنلاین مبلمان برای خرید در سال 2022: CB2، Ikea، و فراتر از آن

فروشگاه مبلمان Lichen مستقر در کوئینز، نیویورک، مکانی است که می توانید مبلمان جالب و متاثر از ژاپنی ها را با قیمت های مناسب خریداری کنید. این برند که توسط تیم کوچکی از طراحان و خلاقان مونتاژ شده توسط ادوارد بی و جرد بلیک ساخته شده است، تمام قطعات خود را در کارگاه خود در نیویورک می سازد و حتی در فروش قطعات خارجی مانند زیورآلات و لوازم جانبی برندهای کوچکتر، به علاوه قطعات قدیمی از Eames فعالیت می کند. و فراتر. اگر به دنبال غلبه بر عجله در یک فروشگاه قدیمی در نیویورک هستید (در حال حاضر، Lichen فقط در منطقه نیویورک خدمت می کند)، می توانید چیزی را در کنار خیابان تحویل بگیرید و از راحتی خانه خود خرید کنید.

همه مدرن Kearny عاشق صندلی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏مبلمان‏، ‏‏مبلمان‏ و ‏صندلی‏

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: مبلمان، میز، و میز قهوه

Crate & Barrel، نام تجاری خواهر کوچکتر CB2، همیشه برای رجیستری ها و مبلمان درجه یک که در آزمون زمان مقاومت می کند، محبوب است. پارچه‌های کم‌رنگ و روکش‌های دلپذیر، مانند سطوح مرمری، در اینجا عادی هستند و این برند مواردی عالی ارائه می‌دهد. همکاری های طراحی با برندهایی مانند شینولا و کارشناسان طراحی مانند آتنا کالدرون.

شرکت خواهر Wayfair، AllModern دارای قطعات گران‌تر اما در طرح‌های مدرن‌تر (از این رو نام آن) است. در اینجا، آلوار آلتو و مجموعه وسیعی از اجناس کلاسیک به سبک مدرن اواسط قرن را پیدا خواهید کرد که مردم را وادار می کند که بدانند دقیقاً کجا رسیده اید. که از جانب. با وجود مارک‌ها و محصولات بسیار زیر سقف آن، کیفیت آن متفاوت است، اما همیشه می‌توانید از نظرات مشتریان فراوان برای راهنمایی دست خود عقب نشینی کنید.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ابزار، تبر، مبلمان، میز و میز

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: مبلمان، میز، میز قهوه، چوب، میز و میز

کنسول رسانه ای Pottery Barn Dolores

میز ناهار خوری قابل تمدید Medley Palder

جداکننده اتاق بامبو در NATURAL

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏مبلمان‏، ‏صندلی‏ و ‏صندلی‏

میز قهوه لولو و جورجیا گوئنت

میز خواب لولو و جورجیا مارگوت

آیا روو کمی گران است؟ مطمئنا، اما دلیل خوبی دارد. کاردستی بی عیب و نقص همراه با مواد باکیفیت باعث می شود پس از مجموعه ای از طرح های تایید شده توسط افراد مشهور جمع آوری شود که با سبک زندگی بلند پرواز شما مطابقت دارد.

بهترین برای: اثاثیه مینیمال و طراحی کمیاب

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏مبلمان‏، ‏صندلی‏ و ‏صندلی‏

شما ممکن است Pottery Barn را با انواع قطعاتی که ممکن است یک مادر حومه شهر از یک کاتالوگ آرزو داشته باشد مرتبط کنید، اما این برند هنوز هم مجموعه خوبی از قطعات جاودانه، هر چند با ظاهری نسبتا محافظه کارانه، از قاب تخت تا میز قهوه را به فروش می رساند تا راحتی شما را کامل کند. اقامتگاه های دنج

منبع

همانطور که از نامش پیداست، صنعت غرب در ویرایشی از قطعات مدرن و به سبک صنعتی که روی فلزات سیاه، چرم گرم و پارچه‌های دنج سنگین هستند، تخصص دارد. اینها همه قطعات خوش ساختی هستند که می توانید در لابی هتلی مجلل پیدا کنید، و اگر اتاق تکان دادن اضافی برای ولخرجی داشته باشید، با امتیاز قیمتی مطابقت دارند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏مبلمان‏، ‏مبلمان‏، ‏کوسن‏ و بالش‏

کمد Rove Concepts Vienna

صندلی گاه به گاه صنعت West Mullholland