41 بهترین پیشنهاد فناوری روز نخست در سال 2022 برای ارتقای تنظیمات خانه شما

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر در ماه جولای آمازون پرایم روز را از دست دادید و نمی‌توانید تا جمعه سیاه منتظر بمانید تا از خریدهای تعطیلات پیش بروید، بهترین معاملات فناوری Prime Day برای دور برگشت. دو رویداد خرید سالانه بزوس امروز صبح پخش شد. برای کسانی که اخبار را به تعویق می اندازند، دومین روز پرطرفدار آمازون در سال، که به طور رسمی «دسترسی اولیه اولیه» نامیده می شود، اینجاست. این بدان معناست که شما در شرف پس انداز هستید زیاد پول برای هر هدفون، تلویزیون، یا سایر تجهیزات فناوری متفرقه که در تمام طول سال با صبر و حوصله منتظر بودید تا آنها را از دست بدهید.

برخی از بهترین معاملاتی که در طول پرایم دی پیدا خواهید کرد، محصولات دارای برند آمازون و دارای الکسا هستند، اما سایر موارد بسیار ارزنده از جادوگران فناوری در سامسونگ، گوگل، اپل و بوز (از جمله سایرین) همیشه به طور قابل اعتماد به پایان می رسند. سطل معامله هم از آنجایی که فهرست فعلی نشانه‌گذاری‌ها می‌تواند به طرز وحشتناکی برای مطالعه بسیار زیاد باشد، ما کلاه‌های شکار معاملات خود را بر سر گذاشتیم و فهرستی منتخب از بهترین معاملات فناوری روز پرایم آمازون را که باید بدون رزرو خرید کنید – از جمله، اما نه محدود به، ارائه کردیم. یک جفت هدفون حذف نویز فوق‌العاده، چند بلندگوی لوکس خانگی و چند ایستگاه شارژ تقویت‌کننده WFH.

برای هر معامله ارزشمند دیگری که پیدا کرده‌ایم، به فهرست عظیم ما سر بزنید بهترین معاملات پرایم روز 2022 ارائه کرده است. به علاوه، مطمئن شوید که اطلاعات خرید ویراستاران ما را از اینجا به بعد دریافت کرده و در آن مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند.

مسلماً، تعطیلاتی که از دیروز شروع شده و امروز به پایان می رسد، در بهترین حالت آشفته است زیرا تخفیف ها ظاهر می شوند و ایرلندی ها در تمام ساعات از وب سایت خارج می شوند. اما نمی توان انکار کرد که Prime Day – یا هر جهنمی که می خواهید آن را بنامید – یکی از بهترین زمان ها را به خریداران (همه، اعضای Prime) ارائه می دهد تا اجناس با تخفیف ویژه برای خود تهیه کنند یا هدایایی را برای عزیزان عزیزشان در تمام طول سال انتخاب کنند. .


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: