35 بهترین پیشنهاد فناوری Amazon Prime Day 2022 برای ارتقاء کل خانه شما: Apple، Dyson، و موارد دیگر

همه محصولات ارائه شده در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

لیست کامل معاملات بسیار عظیم است، بنابراین اگر در حال حاضر احساس ناراحتی می‌کنید، به جای درستی آمده‌اید. در زیر می‌توانید بهترین پیشنهادهای فناوری Prime Day را پیدا کنید، از جمله، اما نه محدود به، یک جفت هدفون حذف نویز فوق‌العاده، چند بلندگوی لوکس خانگی، و چند ایستگاه شارژ تقویت‌کننده WFH. خرید حتی اگر در فروش نبودند. چه کسی می داند؟ شاید الان که هستن دوتا بگیریم!

برای اطلاع از اطلاعات خرید ویراستاران ما در Amazon Prime Day، حتماً در خبرنامه GQ Recommends مشترک شوید.
آمازون پرایم روز – یک تعطیلات کاملاً ساختگی که توسط یک شرکت نفرین شده تریلیون دلاری به وجود آمده است – رسماً اینجاست، و معاملات فنی Prime Day در حال حاضر قوی هستند. بهترین‌های این دسته اغلب به‌عنوان فرصت‌های یک‌بار در زندگی برای خرید همه وسایلی که به آن توجه داشته‌اید با قیمت‌های پایین تاریخی معرفی می‌شوند، اما واقعیت کمی مبهم‌تر است. بیشتر تخفیف‌هایی که ارزش وقت شما را دارد، مربوط به کالاهای خود آمازون است، از جمله انتخاب گسترده بلندگوهای هوشمند آن. البته این بدان معنا نیست که برای لذت بردن از صرفه جویی به یک دوربین Eufy نیاز دارید: تعداد زیادی از مارک های دیگر که فناوری را به فروش می رسانند که ما بدون قید و شرط توصیه می کنیم معمولاً به این سرگرمی می پیوندند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: