34 لباس جذاب جاستین و هایلی بیبر که تا به حال پوشیده اند

مخالفان جذب می شوند، به خصوص در افسانه های هالیوود. جاستین و هیلی بیبر، که در سال 2018 ازدواج کردند، یکی از این تقابل‌های عاشقانه هستند: ابرستاره‌ی دیوانه‌وار پاپ با مدل-غول‌آسای شیک ملاقات می‌کند. به نظر می رسد که آنها از جهات مختلف افراد بسیار متفاوتی هستند – اما وقتی این دو فرد مشهور وحشی لباس می پوشند تا صبح خانه خود را ترک کنند، هماهنگی در اختلاف وجود دارد. و با وجود مجموعه‌ای از پاپاراتزی‌های همیشه حاضر، فرصت کافی برای آشنایی (حداقل از نظر طنزآمیز) با کت و شلوار غول‌پیکر BF و لباس مجلسی خوش ذوق GF داشته‌ایم.

کارلا ولش، استایلیست بیش از یک دهه جاستین، در سال‌های اخیر گاهی اوقات هیلی را لباس می‌پوشد. دست هدایت او منجر به برخی از زیباترین جفت های آنها شده است. (یک کت و شلوار اهریمنی Balenciaga و یک لباس اثیری سنت لورن روی فرش قرمز گرمی راه می‌روند…) این روزها، JB و HB از پرتاب کردن چند سر خراش واقعی به سمت ما سیر نمی‌شوند. دوگانه گرایی نامتعادل و متعادل آنها عمدی به نظر می رسد، و ما احتمالاً برای آن بهتر هستیم.

اما سبک زن و شوهری که می‌خواهند به ما بگویند «او یک پانک بود، او باله بازی می‌کرد» چیست؟ قبل از اینکه به ریشه ها برسیم، بیایید برگ ها را در نظر بگیریم. در زیر نظرسنجی از 34 مورد از جذاب ترین لباس های بیبرها در پنج سال گذشته را مشاهده می کنید. آن را یک گزارش سرشماری، یا شاید یک آینه در نظر بگیرید: چقدر تغییر کرده اند؟ چقدر داریم؟منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: