33 تخفیف جمعه سیاه آمازون 2022 در زمینه فناوری، لباس مردانه و کالاهای خانگی

بالاخره از کما غذایی ناشی از شکرگزاری خارج می شوید؟ عالی است، زیرا معاملات جمعه سیاه آمازون فعال هستند، و حتی اگر به لطف تریپتوفان بوقلمون هنوز روی مبل خوابیده اید، برای خرید این محصولات عالی نیازی به تکان دادن یک عضله (خوب، شاید غیر از انگشتانتان) ندارید. معاملات. در این معاملات جمعه سیاه آمازون، مظنونین معمولی – گرمکن های فضا و هدفون های حذف کننده نویز – مشخص شده است، اما با قیمت هایی که فکر نمی کردیم هنوز برای برندها امکان سود بردن وجود نداشته باشد. ما قبلاً هزاران صفحه را مرور کرده‌ایم – و منظور ما به معنای واقعی کلمه هزاران صفحه است تا معاملاتی را بیابیم که ارزش وقت و پول شما را داشته باشند تا مجبور نباشید. در خط زدن نام ها در لیست هدایای تعطیلات خود شروعی جهشی داشته باشید، و تا زمانی که در حال انجام آن هستید، چیزهایی را برای خود تهیه کنید زیرا در مورد کنترل حساب پس انداز خود بسیار فعال هستید. این معاملات جمعه سیاه آمازون را اکنون خریداری کنید قبل از اینکه مجبور شوید یک سال تمام منتظر بمانید تا دوباره معاملاتی به این خوبی پیدا کنید.

به دنبال همه بهترین معاملات جمعه سیاه، دور و بر روی اینترنت؟ ما آنها را جستجو کرده ایم و آنها را برای اهداف خرید شما جمع آوری کرده ایم و به محض انتشار لیست به روز رسانی آنها ادامه می دهیم.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: