32 بهترین پیشنهادات کفش آمازون پرایم در روز پرایم 2022: دکتر مارتنز، آدیداس و نیو بالانس

برای هر معامله ارزشمند دیگری که پیدا کرده‌ایم، به فهرست عظیم ما سر بزنید بهترین معاملات پرایم روز 2022 ارائه کرده است. به علاوه، مطمئن شوید که اطلاعات خرید ویراستاران ما را از اینجا به بعد دریافت کرده و در آن مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر قسمتی از شما وجود دارد که شایسته نوازش است، آن پاهای شماست. خوشبختانه، رویداد کفش‌های آمازون پرایم – این همان چیزی است که ما آن را روز پرایم روز خرده‌فروشی redux، FYI می‌نامیم – مملو از برخی از بهترین‌ها در این زمینه است. از امروز صبح، «Zon» انبوهی از تخفیف‌های بیمار را بر روی کفش‌های کتانی، چکمه‌ها، کفش‌های کتانی، و تقریباً هر نوع کفشی که فکرش را می‌کنید راه‌اندازی کرده است. Doc Martens ضد آینده؟ بله! چکمه های کابویی روتین؟ آره شریک پاپوش های عجیب و غریب؟ شرط می بندی. بنابراین با سگ های خسته خود به درستی رفتار کنید و چرخش کفش خود را بالا ببرید. در اینجا 32 گزینه عالی وجود دارد که به شما کمک می کند تا در تمام تابستان بهترین عملکرد خود را داشته باشید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: