29 بهترین پیشنهادهای لباس پرایم روز آمازون در سال 2023

بیایید در اینجا صادق باشیم: معاملات اولیه پوشاک Amazon Prime Day واقعاً معاملات Prime Day نیستند. ما هنوز چند روزی تا جشن بزرگ قدیمی مورد بحث (از 11 ژوئیه، FYI آغاز می شود) فاصله داریم، اما آیا واقعاً برای بهره مندی از یک معامله صادقانه به خوبی به فروش تحریم شده توسط بزوس نیاز دارید؟ نه، شما این کار را نمی کنید. ببینید، معاملات محدود به تعطیلات یا انفجارهای پایان فصل نیستند، اگرچه در حال حاضر نیز تعداد زیادی از آن‌ها وجود دارند. خوشبختانه، امتیاز دادن به رویاهای شما دیگر در حوزه انحصاری «رویدادهای» خرید کاملاً خاص و کاملاً دلخواه نیست – فقط باید بدانید کجا را جستجو کنید.


پرایم روز چیست؟

اگر نمی‌دانید به کجا نگاه کنید، استراحت کنید: دوستان شما در GQ Recommends قرار نیست بنشینند و شما را کنار بگذارند تا خشک شوید. بنابراین، در انتظار روز بزرگ، ما هر گوشه سوپرفروشگاه را در جستجوی آن اسطوره‌ای «معاملات اولیه لباس‌های روز پرایم آمازون» بررسی کردیم. میدونی چیه؟ ما تعداد شگفت‌انگیزی از آن‌ها را پیدا کردیم، از ساعت‌های خودکار براق گرفته تا هوآراچ‌های آماده تابستان تا پیراهن‌های کتانی بادی و غیره. شما می توانید کاملاً برای روز واقعی آمازون پرایم خودداری کنید، اما وقتی معاملات اینقدر آبدار هستند، چرا صبر کنید؟

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

برای هر معامله ارزشمند دیگری که در قلمرو سبک پیدا کرده‌ایم، به فهرست در حال رشد ما سر بزنید بهترین معاملات اولیه روز نخست و برای اطمینان از دریافت اطلاعات خرید ویراستاران ما از اینجا به بعد، مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند.

برای غواصی عمیق در مورد همه چیزهایی که باید در مورد Prime Day بدانید، این توضیح دهنده را بررسی کنید. اما اگر زمان کوتاهی است، در اینجا اصل مطلب آمده است: Amazon Prime Day یک فروش یک بار در ماه آبی است که با صرفه جویی در همه چیز، از لوازم الکترونیکی گرفته تا کالاهای خانگی، لوازم آشپزخانه و لباس، و تقریباً هر چیز دیگری که می توانید، صرفه جویی می کند. در فکر.

پرایم روز چه زمانی است؟

امسال، روز نخست در 11 تا 12 جولای است. تقویم‌های خود را علامت‌گذاری کنید و این فضا را تماشا کنید—ما پوشش خود را در تمام طول هفته به‌روزرسانی می‌کنیم.منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: