27 بهترین هدیه برای والدین، مادران و پدران در سال 2022

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

یافتن بهترین هدایا برای والدین از همه نوع – چه به معنای مادر و پدر بیولوژیکی شما باشد، والدین ناتنی یا خوانده، خواهر شوهر، سرپرستان منتخب، والدین جدید در گروه دوستانتان، یا ترکیبی از کل دسته – همیشه دشوار است. . این رقص یک قدم جلوتر بودن از والدین فعالی است که هر آنچه را که خودشان نیاز دارند می خرند، و دور زدن انواع عملی که همیشه می گویند یک دسته عظیم پول نقد را به چیزی گذرا مانند یک دسته گل ترجیح می دهند. در هر صورت، اگر می‌توانید با دادن یک هدیه به هر دو والدین به طور همزمان از آن خلاص شوید، حتماً آن را انجام دهید.

در زیر، ما تعداد زیادی هدایای متفکر برای والدین و هر نوع والدینی در لیست شما داریم. این ابزارها طیف وسیعی را از احساسی تا مفید را شامل می‌شود، از جمله ابزارهای فنی برای والدینی که همیشه کلیدهای خود را گم می‌کنند، تا مجموعه‌های هدیه برای آشپزها و باغبان‌ها. البته، ما تعدادی لذت غیرمنتظره و هدایای شخصی را نیز گنجانده ایم که ممکن است برای افرادی که هنوز مطمئن نیستید چه چیزی دریافت کنید، عالی باشند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: