27 بهترین هدایای کریسمس برای هر فردی در لیست شما | هدایای مورد علاقه GQ در سال 2022


اینجا در GQ، این کسب و کار ما است که بدانیم در سبک، آراستگی، و فضای سلامتی چه مواردی رواج دارد. بنابراین، هنگامی که در مورد بهترین هدایای کریسمس از همه (عمداً یک دسته وسیع) فکر می‌کنیم، فکر کردیم که شاید راحت‌تر باشد که برخی از محصولات مورد علاقه خود را در تمام دوران بررسی کنیم تا بهترین و کامل‌ترین ایده‌های هدیه را به شما ارائه دهیم. همه افراد موجود در لیست شما – خواه آن ها زن و شوهری باشند که سالی یک بار می بینید، یا دوستان و شریک هایی که هر روز (یا تقریباً هر روز) می بینید.

ما تقریباً یک سال تقویمی گذشته را صرف فهرست‌بندی لباس‌های دنج و ملافه‌های بسیار قابل هدیه، ملزومات آشپزی و تجهیزات تناسب اندام کرده‌ایم. و مخصوصاً برای راهنمای هدایای خود، با گیمرها و علاقه مندان به وینو مشورت کرده‌ایم، و همچنین خواسته‌های مادران و باباها و دوست پسرها و دوست دختران (خرید کردن برای آنها بسیار دشوار است!) را با ایده‌های خلاقانه هدایایی که ممکن است درست باشد، درک کرده‌ایم. نوک زبانشان

در اینجا، برخی از مهم‌ترین توصیه‌های ما در سال‌های گذشته، با فرو رفتن در فهرست راهنمای هدیه برای برخی از انتخاب‌های هدیه مورد علاقه ما در سال 2022. ما همه چیز را بر اساس دسته‌بندی، با چند پیوند مفید به منبع تقسیم کرده‌ایم. مطالب تا بتوانید در حین مرور مطالب را بخوانید. بدون مقدمه، لیستی قطعی از بهترین هدایای کریسمس، به گفته ما.


جوراب ساق بلند

برچسب حیوان خانگی ستاره Mejuri

برای توله سگ جدید یا گربه سان که این روزها والدین خالی آشیانه شما را مشغول کرده است.

کلیپ ماشین کریستالی فصل ها

خوشبو کننده درخت آویزان را برای چیزی سبک تر، شاید بوی وتیور یا اسطوخودوس بازنشسته کنید؟ هر اسانسی که با شما صحبت می‌کند را در این دیفیوزر کوچک ماشین بچکانید.

جوراب فشاری کامراد تا زانو

نه فقط برای قدیمی‌ها، به کسانی که به اندازه کافی مهربان هستند که صندلی میانی را در پروازهای طولانی مدت بعدی شما به خارج از کشور اشغال کنند، در نظر بگیرید، اگر فقط در کنار شما بنشیند.

کیسه تک وعده ای قهوه ارگانیک ترکیبی تیره موجی

یک راه‌اندازی تنبل بسیار عالی از ذهن‌های Muji: فقط آب داغ اضافه کنید و آن را بنوشید.

زیر 150 دلار

دستبند گلدار Eliou Amelia

بازیگوش [wrist candy](این برای همه خوب به نظر می رسد.

ساخت چاقو “سانتوکو”.

آره، به همان خوبی که به نظر می رسد خرد می شود.

پرتاب پنبه وافل چتر نجات

بافتی شبیه به لباس های پرفروش خود دارد، اما در بافتی چند رنگ دلپذیر.

عطرهای مخصوص هاثورن

اجازه دهید او ماجراجویی معطر خود را انتخاب کند.

اشتراک هدیه سالانه GQ

آنها را به سبک پریمو، نظافت، و پوشش فرهنگ به صورت تکراری دریافت کنید – همه با کمتر از 20 استخوان – به علاوه رایگان GQ کلاه بابا

زیر 300 دلار

دستگاه تصفیه هوا Coway Airmega 150

گاهی اوقات بهترین هدیه ای که می توانید ارائه دهید تنفس هوای تازه است، و این برنده جایزه خانه سه فیلتر برای دور نگه داشتن گازهای مضر، شوره، موهای حیوانات خانگی و ریزذرات از سوراخ های بینی شما ارائه می دهد.

Flamingo Estate The Cook’s Kitchen

هدیه‌ای برای غذاخوری‌ها به همراه مجموعه کاملی از محصولات فلامینگو استیت، به‌علاوه کتاب آشپزی خود این برند ارائه می‌شود.

Solo Stove Bonfire 2.0

گودال آتش مورد علاقه ما برای خنک کردن در حیاط خلوت، با حداقل دود.

مجموعه ما Place Heirloom

این [limited-edition, blacked-out version]( تابه همیشه قادر متعال دارای درب تاژین است که فرصت پخت دیگری را به این ظرف چند خط فاصله می دهد.

ادو پرفیوم تام فورد عود وود

عطری برنده در فصل زمستان که به اندازه یک شومینه در حال تروق است.

چکمه های LLBean 8 اینچی Bean

چکمه‌های نمادین LLBean هر ساله به دلایلی بدون شکست به فروش می‌رسند: آن‌ها هنوز هم بهترین راه برای بالا نگه داشتن و خشک نگه داشتن پاهای شما در مواجهه با آب و هوای وحشتناک هستند. تا زمانی که هنوز می توانید آنها را سفارش دهید.

Splurge-y، اما ارزشش را دارد

چکمه های Legacy Camion ما

تو هر ویرایشگر GQ امسال چشم دوخته است.

دستگاه قایقرانی Hydrow Wave

بهترین دستگاه قایقرانی برای بسیاری از مردم اکنون حتی ارزان تر است و در مجموعه ای از رنگ های براق در این فصل تعطیلات عرضه می شود.

Theragun Theraface Pro

به صورت خود ماساژ ضربه ای و مقداری درمان سبک را در یک دستی پیشرفته انجام دهید.منبع