26 بهترین بلیزر مردانه 2022: عنصر کلیدی برای تناسب بزرگ در تمام طول سال

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت، کت و کت و کت

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت، کت و شلوار، لباس رسمی و کت و شلوار

یک اتفاق عجیب در چند سال گذشته رخ داد: تعداد انگشت شماری از تأثیرگذارترین برندها در دنیای پوشاک خیابانی شروع به ساخت کت و شلوار کردند. کت و شلوارهای خوب عالی آنهایی که حتی ژاکت گونی نوح که به آرامی دوخته شده است، محکم به اردوگاه دوم می‌افتد، و این نشان می‌دهد که نام گنومیک «لباس خیابانی» چقدر بی‌معنی شده است. آیا سه راهی گرافیکی لباس خیابانی است؟ هودی؟ در مورد یک کت و شلوار یقه دار ساخت ایتالیا که نرم و کمی بزرگتر است، مانند کت و شلوار آمریکایی کهن الگوی الهام گرفته از آن است؟ این یک کت و شلوار است که به‌طور یکپارچه با شلوار جین کوتاه و کفش‌های کفش راحتی ست می‌شود – و گشادترین کتانی‌های چینی و ضخیم‌ترین ون‌های شما. اگر خیاطی خود را با دوز سالمی از اسپانک بی احترامی در مرکز شهر تزریق می کنید، این ژاکت برای شماست.

بهترین بلیزر دو سینه

مانتو اسپرت چهارخانه LBM 1911

ژاکت Sid Mashburn “Kincaid No. 2”.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت و کت و کت و شلوار

کت پیراهن تک سینه استوفا

اگر بلیزر Ralph Lauren در بالا نشان دهنده این است ne plus ultra در این شکل، تاد اسنایدر مظهر کت اسپرت در بهترین حالت خود است – یک کت طرح دار که به طور خاص برای پوشیدن انفرادی طراحی شده است. این محصول از آسیاب سوبالپینو ایتالیا تهیه شده و در کانادا ساخته شده است، این نوع لایه ای است که باید در پاییز امسال کنار بگذارید – روی یک شلوار جین بافتنی سبک و پژمرده در آخر هفته یا یک لباس خاکی دکمه دار و چین دار در وسط هفته. . با کمتر از 600 دلار، ارزش پیشنهادی کمیاب است که در واقع ارزش هر سنت را دارد.

بهترین بلیزر برای WFH Life

بلیزر پنبه‌ای دو طرفه گوچی

در اصطلاح لباس‌های مردانه کلاسیک، کت بلیزر معمولاً با دو جزئیات متمایز تعریف می‌شود: یک پارچه تک رنگ، اغلب به رنگ آبی، و دکمه‌های فلزی متضاد، اغلب در برنج. ژاکت پشمی رالف لورن که به طرز ماهرانه‌ای ساخته شده است، مطمئناً هر دو جعبه را بررسی می‌کند، اما این جایی است که پایبندی آن به قرارداد به پایان می‌رسد. برش با شانه‌های نرم و برگردان‌های اوج برش، کت دو کتانی این برند همچنین دارای یک دکمه پایین‌تر است که بدون توجه به ساختار شما، شکلی فراگیر را ایجاد می‌کند. این یک ریف با کیفیت بالا بر روی یک سیلوئت آمریکایی ماندگار است که رسمی ترین تناسب های شما را به همان اندازه که معمولی ترین موارد شما را بالا می برد، تثبیت می کند: به عبارت دیگر، رالف اصلی است.

بهترین بلیزر “در واقع یک کت اسپورت است”.

برای بیش از یک دهه، کت و شلوار Ludlow J.Crew تاج و تخت کت و شلوار مقرون به صرفه را حفظ کرد، یک ریف با کیفیت بالا و قابل دسترس در مورد نوع خیاطی باریک که توسط همتایان طراح این برند در باند فرود آمد. در بسیاری از دهه 2010، لودلو سلطنت کرد. اگر یک کت و شلوار مقرون به صرفه می خواستید، آن را ببرید GQ به روشی که دقیقاً می‌دانستید آن را از کجا تهیه کنید. اما با تغییر تدریجی نسبت‌های خیاطی در جهت مخالف، Ludlow کمی درخشش خود را از دست داد. بنابراین در اوایل سال جاری، J.Crew بی سر و صدا Kenmare را معرفی کرد، یک شبح گشادتر و کاملاً آرام‌تر طراحی شده برای جذابیت برای افرادی که می‌خواهند کت و شلواری را برای هیجان محض آن بپوشند – نه به این دلیل که 9 تا 5 آنها به آن‌ها نیاز دارد. این برش هنوز به اندازه کافی کلاسیک است که با یک پیراهن پارچه‌ای آکسفورد و بروگ هماهنگ شود، اما حال و هوای آرام آن به طور طبیعی خود را به پوشیدن به صورت مجزا، با یک جفت جین و چکمه‌های کابوی رنگ و رو رفته یا یک ژاکت کش باف پشمی موهیر و دربی می‌دهد. و با توجه به قیمت، گزینه های کمی وجود دارد که با همان کیفیت یا با کیفیت ساخته شده اند.

بهترین بلیزر آماده اسکیت

کت اسپورت اسپیر و مکای VBC Neo Cut

شاید به سراغ چر هورویتز بروید. شاید به سراغ هری استایلز می روید. یا شاید شما فقط در حال تلاش برای نشان دادن بد بوترین خود هستید.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: لباس، کت، کت، کتانی، کتانی، دکور خانه و لباس رسمی

ژاکت چینی کشش نرم پولو رالف لورن

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت، کت و شلوار، لباس رسمی و کت و شلوار

ژاکت K پشم Boglioli

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت، کت و شلوار، لباس رسمی و کت و شلوار

تقریباً به همان اندازه ایتالیایی اصیل که خیاطی می شود، اگر خودتان به Bel Paese بروید.

ژاکت بدفورد مهندسی شده

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت، کت و کت و کت و شلوار

اصطلاحات را فهمیدید؟ بیا بریم خرید. در زیر می‌توانید بهترین بلیزرهای مردانه موجود در بازار را در حال حاضر، از نسخه‌های طراح سرمایه-D با حسن نیت از بزرگ‌ترین نام‌های این عرصه تا گزینه‌های دردناک باسن از لباس‌های مردانه کوچک‌تر، اما نه کمتر محبوب، در بازار پیدا کنید. [Inserts Canadian maple leaf emoji] وقت آن است که آتش بزنی، عزیزم.

بهترین بلیزر همه کاره

بلیزر پشمی فوکوس ریس

ما نمی گوییم که اگر این ژاکت را با شلوار جین مشکی و چکمه های چلسی نپوشید ظلم بزرگی بود، اما ما اینطور نیستیم. نه گفتن آن هممنبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت و کت و کت و شلوار

ژاکت کت و شلوار ساتون کشمیری تاد اسنایدر

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت، کت و شلوار، لباس رسمی و کت و شلوار

ژاکت پولو رالف لورن “Doeskin”.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، کت، کت، کت و شلوار، لباس رسمی و کت و شلوار

بلیزر پشمی ایتالیایی ساخته نشده Bonobos

کت شلوار استوفا در خط بین کت اسپرت و پیراهن است. نتیجه؟ یک لایه شیک که می توانید به راحتی آن را مانند دکمه های مورد علاقه خود بپوشید.

بلیزر چرمی چین دار استودیو آکنه

کت و شلوار کت و شلوار پشمی راه راه راه راه همسران پاریس

دیدگاه Engineered Garments از آمریکاییانای بازسازی شده بسیار جالب تر از خود منبع است. ژاکت ماهی‌ماهی این برند ممکن است در ایالات متحده ساخته شود، اما نسبت‌های اصلاح‌شده و خمیدگی سودمند آن نشان‌دهنده یک حساسیت مشخص ژاپنی است.

بلیزر نخی مخملی باریک تام فورد


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: