25 پیشنهاد لباس مردانه که شما را برای آب و هوای پاییز روان می کند

هاکبری: بخش فروش بند‌دار هاکبری با تخفیف‌های 45 درصدی با تجهیزات جدید، ارتقاء کمد لباس، و سایر کالاهای سبک زندگی یک معامله کامل است. (فقط برای زمانی محدود)

پاتاگونیا: فروش عالی پاتاگونیا در راه است و می‌توانید تا 40 درصد تخفیف برای هر چیزی، از پشم‌های پشمی گرفته تا بهترین شورت‌های تمام دوران و غیره، داشته باشید. (تا 8/31)

جی.کرو: بخش فروش تابستان تا پاییز گوشتی J.Crew با ژاکت، دکمه‌دار، چینیو و موارد دیگر کاملاً آماده است تا تغییر آب و هوا را راحت و با بودجه محدود کند. فقط از کد PASSPORT استفاده کنید تا از 30 درصد تخفیف خرید خود و 50 درصد تخفیف اضافی برای اجناس با تخفیف قبلی استفاده کنید. (فقط برای زمانی محدود)

مربی: به غیر از کیف‌های افسانه‌ای Coach، می‌توانید تا ۵۰٪ در خرید کفش، پیراهن و موارد دیگر صرفه‌جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

نوردستروم: بخش فروش همیشه سبز و پرجنب‌وجوش Nordstrom همچنان مملو از معاملات در مورد کالاهای طراح، محصولات آرایشی و غیره است. (فقط برای زمانی محدود)

حس: کفش‌های کتانی Converse مورد علاقه خود را دوباره بپوشید یا با ریک اونز کاملاً وحشی شوید. حال و هوای شما هر چه که باشد، SSENSE احتمالاً آن را تا 70 درصد تخفیف دارد. (فقط برای زمانی محدود)

هر هفته، GQ از جدیدترین فناوری شناسایی معامله استفاده می‌کند – یعنی چند نفر از کارکنان ما بیشتر وقت روز را به خرید آنلاین می‌گذرانند – تا از بهترین فروش‌های اینترنتی لباس‌های مردانه در خریدهای افزایش‌دهنده کمد لباس‌ها، بی‌هوده‌ترین نشانه‌ها را کشف کند. این هفته، با تهیه بهترین لوازم ضروری پاییزی که می‌توانیم پیدا کنیم، شما را برای دمای پایین‌تر آماده می‌کنیم. به علاوه، فراموش نکنید که برخی از فروش های مورد علاقه ما در سراسر سایت را در زیر بررسی کنید.


راگ و استخوان: فروش مازاد تابستانی واقعاً منظره‌ای است که می‌توانید با جین سطح بعدی، چینی‌های دوخته شده و موارد دیگر تا 65 درصد تخفیف به‌علاوه 25 درصد تخفیف اضافی مشاهده کنید. (فقط برای زمانی محدود)

لولولمون: هشدار Thigh-Witness News: تابستان امسال به بزرگترین فصل شلوارک کوتاه تاریخ تبدیل می شود، و می توانید تا 50 درصد در برخی از بهترین لباس های ران در بازی (و همچنین سایر لباس های ورزشی عالی) صرفه جویی کنید. . (در دست اقدام)

آمازون: معاملات روزانه روی برندهایی مانند آدیداس، سیکو، تامی هیلفیگر و موارد دیگر. (در دست اقدام)

ابرکرومبی و فیچ: تا 40 درصد تخفیف برای سبک‌های انتخابی مانند پولو، شلوار جین، شورت و موارد دیگر، به‌علاوه 20 درصد تخفیف اضافی تقریباً برای هر چیز دیگری بگیرید. (فقط برای زمانی محدود)

تاد اسنایدر: عرق های بی نظیر؟ خیاطی بی عیب و نقص؟ ساعت های کلکسیونی؟ پاسخ تاد اسنایدر به همه این سؤالات قاطع است آره. همه اینها و موارد دیگر را تا 70 درصد تخفیف دریافت کنید. 70 درصد تخفیف! (فقط برای زمانی محدود)

تجهیزات شهری: تا 80% تخفیف برای لباس‌های تازه، کفش‌های کتانی و لوازم جانبی صرفه‌جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

آدیداس: به وسایل تمرینی جدید نیاز دارید؟ یک جفت کفش ورزشی بیمار؟ در هزاران سبک تا 50% دریافت کنید. (فقط برای زمانی محدود)منبع

Everlane: چه کسی به یک پیراهن دکمه دار یا یک کت جین کلاسیک نیاز ندارد؟ تا 50٪ تخفیف در فروش فصلی شلوغ Everlane صرفه جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

مطابق مد: تمام قطعات طراحی که ماه‌ها به آن چشم دوخته‌اید – از Alyx گرفته تا Wales Bonner و همه چیزهای بین‌المللی – با 70٪ تخفیف به علاوه 20٪ تخفیف اضافی با کد EXTRA20 در اینجا هستند. (فقط برای زمانی محدود)

پایان. تن پوش: به معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران از تخفیف‌های موجود در اینجا، و می‌توانید تا 60 درصد تخفیف برای کفش‌های کتانی فوق‌العاده داغ، ساعت‌های جذاب، کالاهای خانگی، لباس‌های خیابانی و لباس‌های خیابانی و … (در دست اقدام)

نایک: Swoosh برای هر چیزی که مربوط به سبک است، مورد استفاده ما است، و خوشبختانه کفش‌های کتانی داغ، تجهیزات ورزشی، و پوشاک تازه با حداکثر 60 درصد تخفیف در فروش وجود دارد. (در دست اقدام)

مادول: وقتی از کد LUCKYDAY استفاده می‌کنید و 25% تخفیف اضافی برای کالاهایی که قبلاً تخفیف داده شده اند، علاوه بر پس انداز، امتیاز پس انداز کنید. شلوار جین جدید؟ مهم نیست اگر این کار را بکنیم. (فقط برای زمانی محدود)

پرسیوال: لباس بیرونی مورد علاقه افراد مشهور، شلوارهای کاملاً خیاطی، و تمام پولوهایی که می توانید تا 60 درصد تخفیف داشته باشید. (فقط برای زمانی محدود)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: