25 هدیه لحظه آخری روز پدر در سال 2023: هدایایی که به سرعت ارسال می شوند

یک PSA: روز پدر در 18 ژوئن است. برخی زمینه های دیگر: همین نزدیکی است. اما یک خبر خوب وجود دارد. ما بهترین هدایای لحظه آخری روز پدر را داریم که پدران ممکن است بخواهند، که به لطف تحویل سریع و روز بعد، همچنان به موقع ارسال خواهند شد. خواه او از آن دسته پدرهایی است که تابستان امسال سعی می کند وقت خود را در خارج از خانه به حداکثر برساند، یک پیر وفادار که از بازخوانی برخی از موارد مورد علاقه خود لذت می برد، یک نوع شیفته فناوری که هرگز اتاق نشیمن را ترک نمی کند، یا یک شیک پوش. پدری که مرتباً به شما و خواهر و برادرهایتان لباس می پوشاند، ما فقط یک هدیه متفکرانه برای روز او داریم. در اینجا برخی از بهترین هدایای روز پدر تایید شده توسط GQ در آخرین لحظه که مجازی، قابل حمل، ارسال سریع، یا در نزدیکترین خرده فروشی بزرگ در دسترس هستند، آورده شده است. شما همیشه می توانید آن آلبوم عکس را سال آینده برای او بسازید. اما عجله کن! برخی از این مهلت های حمل و نقل سریع امروز به پایان می رسد.

از کجا باید برای هدایای روز پدر در لحظه آخر خرید کنم؟

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

فقط به این دلیل که یک فروشگاه آنلاین حمل و نقل روز بعد را ارائه می دهد، به این معنی نیست که شما در واقع کالاهای خود را روز بعد دریافت خواهید کرد. مشکل این است که بسیاری از خرده‌فروش‌ها باید مدتی را بین سفارش شما و ارسال خود در نظر بگیرند، بنابراین «روز بعد» در واقع به معنای «روز بعد از پردازش نهایی سفارش شما» است. خوشبختانه، ما در وب‌سایت‌هایی مانند آمازون، هاکبری و تارگت جستجو کردیم که در واقع حمل و نقل سریع را ارائه می‌دهند تا در روز پدر دست خالی (دوباره) ظاهر نشوید. از طرف دیگر، می‌توانید پیرمرد را برای یک سرویس اشتراک مکرر ثبت نام کنید، که به موقع نمایش داده نمی‌شود، اما باعث می‌شود هدایای روز پدر هر هفته، ماه یا سه‌ماهه نشان داده شود. و اگر امسال واقعاً مشکلتان را خراب کردید، ما به شما اجازه می‌دهیم تا در برخی از فروشگاه‌های IRL برای دریافت هدایای روز پدر مورد علاقه‌مان وارد شوید، زیرا چیزهای کمی بدتر از سکوت ناپسند پدر هستند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: