25 بهترین معاملات چمدانی آمازون و معاملات سفر در روز پرایم 2022

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

به دنبال بهترین معاملات چمدان آمازون در Prime Day 2022 هستید؟ جلوترش رو نگاه نکن. امروز آخرین روز از فروش دسترسی زودهنگام منطقه است، و اگر تازه ثبت نام کرده اید، خوش آمدید، کارها تازه شروع شده اند. Prime Day می‌تواند کمی در اطراف این قسمت‌ها دیوانه شود، بنابراین برای کمک به شما در حفظ معاملات ورودی و خروجی در ساعات اولیه صبح (نیمه شب PST و 3 بامداد ET)، ما با منبع مخفی خود در دفتر مرکزی خرده فروش سیاتل برای بدست آوردن اطلاعات با کیفیت. گوش کنیدگفتیم، از طریق پلتفرم پیام رسانی رمزگذاری شده ویژه ما. مردم در حال عصبانی شدن هستند. مسافرت رفتن در حال اوج گرفتن است و مردم برای برخی در حال پیوستن هستند چمدان جدید. آیا معاملات چمدان برجسته آمازون در حال انجام است؟

در یک کلام: بله. (در دو کلمه: جهنم بله.) بنابراین پس از برقراری ارتباط با منبع بی باک خود، بهترین معاملات چمدان آمازون را که هنوز هم ادامه دارد بررسی کردیم تا به شما در صرفه جویی در وقت و هزینه قبل از سفر پسرانتان به کانکون/ سفر سالگرد به ترک ها کمک کنیم. و کایکوس / سفر تعطیلات به پاریس. اکنون هر چیزی که توجه شما را جلب می کند به سبد خرید خود اضافه کنید – و به سرعت، زیرا این معاملات ظرف 24 ساعت آینده از بین می روند! – و سپس به رویاپردازی در مورد آب شفاف و ماسه های سفید کورکننده برگردید.

برای هر معامله ارزشمند دیگری که پیدا کرده‌ایم، به فهرست عظیم ما سر بزنید بهترین معاملات پرایم روز 2022 ارائه کرده است. به علاوه، مطمئن شوید که اطلاعات خرید ویراستاران ما را از اینجا به بعد دریافت کرده و در آن مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند.

منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: