25 بهترین جوراب مردانه در سال 2023 برای هر بودجه، سبک و موقعیت


خرید بهترین جوراب‌های مردانه در چنین زمانی – زمانی که ممکن است هنوز دفتری برای رفتن به آن نداشته باشید – احتمالاً در لیست اولویت‌های شما قرار ندارد. اما در سال 2023، بهترین جوراب‌های مردانه در واقع بهترین جوراب‌های مردانه هستند جوراب، عادت زنانه. آن‌ها دیگر از پارچه‌های کم‌چرب و خارش‌دار ساخته نشده‌اند که بعد از یک روز پیاده‌روی سنگین، در اطراف مچ پا می‌ریزند و پاشنه‌ها پاره می‌شوند. در عوض، جوراب‌های لباس امروزی از موادی با دوام باکیفیت بالا، قابلیت تنفس استثنایی، و کیفیت فوق‌العاده نرم ملحفه‌های تازه هتل بریده شده‌اند. آن‌ها طوری طراحی شده‌اند که به اندازه جوراب‌های ورزشی شما ظاهری بالشتک داشته باشند و در تمام طول روز روی ساق‌های شما بیدار بمانند بدون اینکه آنها را کاملاً خفه کنند. آنها فقط احساس می کنند خوب روی پاهایتان، چه در حال بیرون آمدن از در، کتانی های کتانی پرت کنید یا با دمپایی در اطراف خانه بال بزنید.

و در حالی که آنها می گویند می توانید یک مرد را از روی کفش هایش قضاوت کنید، جوراب هایی که می پوشید به همه اجازه می دهد (رئیس شما، تاریخ لولای شما، پدر و مادر شوهرتان، باریستا، هر کس) بدانید که فقط آکسفوردهای فانتزی نخریدید، بلکه چیزهایتان را با هم دارید. جوراب‌های مناسب به شما کمک می‌کنند ظاهری مناسب داشته باشید، احترام خود را نشان دهید، مصاحبه شغلی را انجام دهید، در تابستان خنک بمانید و در زمستان گرم بمانید.

اما چه چیزی آنها را بهترین ها می کند؟ کار ما با موارد عجیب و غریبی که شبیه فرش فرودگاهی هستند تمام شده است. هیچ چیز دوست داشتنی، هیچ چیز آرگیل (به استثنای چند مورد)، هیچ چیز “تازه”. نه، شما به جوراب‌هایی با رنگ‌های تک رنگ و طرح‌های ظریف نیاز دارید که زیر یک شلوار توید بنددار، یک شلوار جین سفت کار کنند، و شلوار طرح دار وحشی و حتی پس از 12 ساعت سپری شدن در چرم های سنگین، احساس فوق العاده ای به پاهای شما می دهند. همه 25 جوراب لباس – از جوراب بافی فانتزی فرانسوی گرفته تا جوراب‌های ساده و ارزان قیمت – هر کادر را بررسی کنید.


بهترین راهنمای خرید جوراب لباس


بهترین جوراب های لباس همه جانبه

بنابراین، ممکن است در حال حاضر از این همه فرودگاه بازدید نکنید. اما منطق پشت جوراب‌های فرودگاهی امضای فالکه به همین شکل باقی می‌ماند. آنها از ترکیب بسیار متنوعی از پشم، پنبه، پلی‌مید و الاستین ساخته شده‌اند که طوری طراحی شده‌اند که اندام‌های تحتانی شما را معتدل، بالشتک و راحت نگه می‌دارند – حتی در یک روز دلخراش سفر هوایی. با این حال، زمانی که پنج ساعت استراحت ندارید، این اعداد متراکم بافتنی با سگ های خسته شما رفتار مناسبی خواهند داشت، و سطل های رنگ های موجود و قیمت بسیار قابل احترام زیر 30 دلار تضمین می کند که تناسب و کیف پول شما به یک اندازه است. راضی.

بهترین جوراب های لباسی که حتی پیرمرد شما هم قدردانش خواهد بود

جوراب ترکیبی از ترمه پانترلا وادینگتون

مرد، احتمالاً در یک زمان با خود فکر کرده اید که از یک سوراخ در جورابی که یک ماه پیش خریده اید، یک انگشت خفه کننده را جاسوسی می کنید: آنها واقعاً آنها را مانند گذشته نمی سازند. در واقع، آنها این کار را می کنند – حداقل در Pantherella. متخصصان جوراب بافی مستقر در بریتانیا نزدیک به یک قرن است که جوراب‌های باکیفیت را تولید می‌کنند و بر پارچه‌های قفسه بالایی تکیه می‌کنند – مانند ترکیب نایلون ترمه که در اینجا استفاده می‌کنند – تا لوازم جانبی نفیس را در بالاترین درجه ارائه کنند. این سه گزینه که نمی توان آنها را از دست داد، احتمالاً هیچ سر را در دفتر معطوف نمی کند، اما آنها اراده پدرت را آنقدر مغرور کن که یک پشته هم می خرد. و این خیلی مهمتر است، درست است؟

بهترین جوراب های لباس ضد تعفن

جوراب لباس خدمه بلند نقره ای مک ولدون

تعفن پای آخر روز شما را تسخیر کرده است؟ روابط با دوستان و خانواده به خاطر سم های معطر شما تیره شده است؟ وقت آن است که اسلحه های بزرگ را وارد کنید. جوراب‌های لباس تنفسی اضافی مک ولدون با نخ‌های نقره‌ای ضدبو پوشیده شده‌اند که به حفظ عطرهای ناخواسته کمک می‌کند. (و آنها در زیر یک جفت شلوار لباس عصر جدید نیز قاتل به نظر می رسند.)

بهترین جوراب لباس اسب کار

جوراب خدمه پنجه طلایی “Harrington” (6 جفت)

تمام روز روی پاهایت؟ جوراب خدمه هرینگتون را از انگشت طلایی بگیرید. نه، آنها به اندازه برندهای لوکس بالا نیستند، اما حال و هوای همه کاره جوراب‌های دنده‌ای زیبا را با پوشش داخلی که یادآور جوراب‌های ورزشی مورد علاقه‌تان است، ارائه می‌کنند. بعلاوه، با کمتر از 4 دلار برای هر جفت، می توانید پنجه انگشت طلای خود را بخرید.

بهترین جوراب های لباس منطقه راحت

آیا می خواهید کمی با جوراب خود آزمایش کنید؟ با Uniqlo شروع کنید. جوراب‌های آجدار آن‌ها به طرز تکان‌دهنده‌ای به خوبی ساخته شده‌اند (مشتک بافته شده، با روکش راحت، رنگ فوق‌العاده اشباع شده) با قیمت پایین و پایین. به علاوه، آنها تقریباً در هر رنگی که می توانید تصور کنید وجود دارند. گل آبی بگیرید! و بادمجان! صورتی نئونی؟ آنها در مقابل شلوارهای خاکستری یا سرمه ای خوب به نظر می رسند! اگر رنگی کار نمی کند، شما فقط چند دلار پول دارید.

بهترین جوراب های لباس زمستانی

جوراب‌های ناشناس با بافتن اینترسیا برس زده Ism

اگر در اوج زمستان این مطلب را می خوانید، از قبل می دانید. هر روز صبح، متوجه می‌شوید که در مورد اینکه چقدر باید جوراب‌هایتان گرم باشد بحث می‌کنید – می‌خواهید پاهایتان را از لرزش در ضعیف‌ترین تند باد جلوگیری کنند، اما شما همچنین نکن بخواهید آنقدر عرق کنند که با کفش شما شروع به شنا کنند. بنابراین امروز قصد داریم شما را در مورد یک راز کوچک راهنمایی کنیم: راه حل معمای همیشگی شما در هوای سرد یک جفت جوراب پشمی است که تفاوت را از هم جدا می کند. Anonymous Ism از مخلوط پشم و اکریلیک بسیار نرم ساخته شده است که فقط یک اشاره از نایلون برای کشش بیشتر، بنابراین می توانید از مزایای گرم شدن پارچه منهای هر گونه خراشیدگی لذت ببرید. مشخصات فنی به اندازه کافی چشمگیر است، اما گرادیان رنگی بدحال راهی عالی برای افزودن کمی پاپ به ظاهر اداری شما نیز است.

بهترین جوراب های لباس برای تحت تاثیر قرار دادن همکاران دردناک باسن شما

جوراب آرژیل زرد مارنی

ما می دانیم که شما به چه فکر می کنید: جوراب های آرگیل در سال 2023؟ آنچه می دهد، جی کیو؟! اما برای لحظه‌ای با ما همراه باشید، زیرا این‌ها فقط جوراب‌های قدیمی آرگیل نیستند – و قطعاً از آن جوراب‌هایی نیستند که تصاویری از فضای داخلی چوب ماهون و لوازم WASPy مجموعه باشگاه روستایی را به تصویر بکشند. اینها به خاطر خدا جوراب‌های آرگیل مارنی هستند که به این معنی است که آغشته به رنگ‌های دیوانه‌کننده طراح فرانچسکو ریسو، تا الگوی ظریف و سایه‌های جیغ زرد مرنگ لیمویی هستند. با این حال، بیشتر آنها فقط یک برداشت بسیار سرگرم کننده از یک دفتر قدیمی هستند که زیر شلوارهای چینی فشرده یا شلوار جین بنددار و سبک شسته به همان اندازه خوب به نظر می رسند. در زندگی شرکتی، مانند جوراب‌ها، گارد قدیمی همیشه کاملاً خارج از پایه نیست – اما قطعاً می‌تواند از یک چشم‌انداز تازه بهره ببرد.


به علاوه 18 جوراب دیگر که دوست داریم

جوراب زانو بلند لباس بومباس (پک ۴)

اکنون که تعطیلات به پایان رسیده است، به کوکتل های کاری و تعطیلات بعد از کار بازگشته است. شما به بیش از یک جفت جوراب لباسی نیاز دارید تا شما را با خود حمل کند، پس چرا چرخش خود را در یک لحظه مرتب نکنید؟

جوراب طبیعی با دست رنگ شده فیلیپ هوانگ

اگر رنگ های مصنوعی پوست شما را تحریک می کند، این ها برای شما مناسب هستند. فیلیپ هوانگ از رنگ‌های طبیعی و گیاهی استفاده می‌کند (این جفت با دست در پوست درخت گل رز آغشته شده است) تا بتوانید کشوی خود را پر از رنگ نگه دارید. و مچ پای خود را از ترکیدن از رنگ جلوگیری کنید.

جوراب ژاکارد پنبه ای آبی آبی ژاپن

ژاپنی جوجی سونگی تصور می‌شود که الگوی خوش شانسی را به همراه دارد، اما اگر شکست خورد، حداقل پاهای شما خوب به نظر می‌رسند.

جوراب های ترکیبی پنبه دوزی کنزو

بهترین جایگزین برای آدامس حبابی نئونی کورکورکننده صورتی؟ صورتی آدامس حبابی ملایم تر و ملایم تر – با یک گل ریز در بالای آن.

جوراب لباس پولو رالف لورن (بسته 3 عددی)

تنها برهنه‌هایی را که ما برای دفتر مناسب می‌دانیم.

جوراب دو طرفه Homme Plissé Issey Miyake

جوراب‌های خامه‌ای که هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی چکه‌های شما را بگیرد.

جوراب های رنگ شده در فضای COS

هنگامی که لباس کار بیش از حد یک نت به نظر می رسد، الگوی فضایی y را انتخاب کنید تا سبک خود را به استراتوسفر بکشید.

تندرز جوراب‌های پشمی آجدار را دوست دارند

وقتی جوراب‌های کاری‌تان بیشتر به نظر می‌رسد که آن‌ها را برای کمپ می‌پوشید تا یک «خلوتگاه شرکتی» نفرین‌شده در Poconos، شما کاری را درست انجام می‌دهید.

جوراب راه راه سلطنتی کورگی

والدو را فراموش کنید: هیچ کس در انتخاب کار سختی نخواهد داشت شما از میان جمعیت

جوراب خدمه قطره باران RoToTo

قطره‌ی باران، آب‌پز کردن، در جوراب‌های جدید بیمار شما جای می‌گیرد.

جوراب میکرو نقطه راه راه J.Crew

گاهی اوقات، واقعاً کمتر است بیشتر—مخصوصاً وقتی صحبت از یک الگوی ریز نقطه‌ای ظریف، پلک زدن و از دست دادن آن می‌شود.

جوراب ترمه کابلی جان لاب

سورپرایز، تعجب: یکی از ارجمندترین پینه دوزهای روی کره زمین، همچنین تعداد زیادی جوراب مخملی بسیار زیبا می سازد تا انتخاب ته سخت خود را افزایش دهد.

جوراب نخی اصلی سانسپل بلند

جوراب‌های لباس کرم تمیز – به‌ویژه جوراب‌هایی مانند این‌ها که بافته‌شده از پنبه ریسی ایتالیایی هستند – با یک جفت ویجون مشکی براق همچنان مثل همیشه ظاهری قوی دارند.

جوراب کلاسیک خدمه دار نایک دری فیت (بسته 6 عددی)

خدمه Swoosh دارای دنده هایی برای تقلید از جوراب لباس هستند، اما به اندازه کافی بالشتک دارند تا شما را در چهار ساعت حرکات بد رقص در نوار باز راحت نگه دارد. و اگرچه به اندازه کافی نازک است که می توانید در کفش های شیک تر بچرخید – کفش های لوفر یا آکسفورد شما – به اندازه کافی ضخیم است که اگر کفش های فانتزی شما را به مناطق یخ زده می برد، انگشتان پا را گرم نگه دارد.

جوراب‌های شاه ماهی نسخه شخصی Nice Laundry (بسته 3 عددی)

مقاومت در برابر یک مونوگرام به خوبی مستقر شده غیرممکن است.

جوراب Jacquemus ‘Les Chaussettes À L’Envers’

اصول اولیه شاد ژاکموس معمولاً مرز بین ساده و شیک را در بر می گیرد و جوراب های آن – که از پنبه سبز مایل به لجن بریده شده و مجهز به کفی فرنچ تیره تیره است – از این قاعده مستثنی نیستند. مثل اینکه همیشه می گوییم: اگر جوراب بافی تو نیست برای اینکه پاهایتان بعد از یک روز طولانی در آبگرم احساسی شبیه اسکار گروچ کند، باید جوراب‌های راحت‌تری بخرید.منبع