25 بهترین تخفیف‌های لباس مردانه سایبری دوشنبه 2022: هنوز تمام نشده است عزیزم!


می دانیم، می دانیم، اسمش سایبر نیست سهشنبه. اما به دلایلی که نمی‌توانیم توضیح دهیم (و مطمئناً از آنها شکایت نمی‌کنیم)، معاملات خماری لباس‌های مردانه Cyber ​​Monday همچنان قوی هستند. شاید به تازگی از یک کمای غذایی بعد از شکرگزاری بیدار شده اید. شاید شما این کار را در جایی انجام دادید که فکر می‌کردید دوشنبه در واقع یکشنبه است (اگر چنین است، امیدوارم به کار خود ادامه دهید). هر چه که باشد، معاملات Cyber ​​Monday برای مدتی طولانی‌تر باقی مانده‌اند، بنابراین حتی اگر به معنای واقعی کلمه شبنگ واقعی را بخوابید، هنوز دیر نشده است – تخفیف‌های زیادی برای لباس‌های مردانه Cyber ​​Monday وجود دارد که در همین لحظه. در واقع آنقدر زیاد است که ذخایر پس انداز به طور خودکار فناوری پیشرفته و الگوریتم های پیچیده یافتن معامله (که گاهی اوقات به عنوان کارکنان GQ توصیه می شود) را برای شناسایی تازه ترین و پرطرفدارترین افراد در اطراف راه اندازی می کند. بهترین پوشاک مردانه با تخفیف موجود است از معاملات کفش گرفته تا معاملات جواهرات و تقریباً هر برچسب قیمتی لعنتی کاهش یافته بین آنها، اینها خریدهای باکیفیتی هستند که هنوز هم می توانید در اسرع وقت خرید کنید.


فروش برخی از لباس‌های مردانه سایبر دوشنبه مورد علاقه ما هنوز ادامه دارد

حس: تا 50% تخفیف برای کالاهای طراح، لوازم خانگی، لوازم جانبی و موارد دیگر در فروش بدنام SSENSE دریافت کنید. (فقط برای زمانی محدود)

جی.کرو: با کد CYBER از 50 درصد تخفیف، به علاوه 10 درصد تخفیف اضافی صرفه جویی کنید، و مجموعه ای از معاملات پرفروش را که از 20 دلار شروع می شود، بگیرید. (فقط برای زمانی محدود)

مطابق مد: از 50 درصد تخفیف روی کوهی از کالاهای طراح برخوردار شوید (فقط برای زمانی محدود)

نایک: 25٪ اضافی در انتخاب صرفه جویی کنید کفش ورزشی و عرق می کند با کد CYBER (فقط برای زمانی محدود)

لولولمون: امتیاز گرفتن از درجه یک وسایل یوگا، پوشاک در حال اجرا، و سایر لباس های فعال (فقط برای زمانی محدود)

هاکبری: انبوهی از لباس کار، وسایل فضای باز، کالاهای خانگی و موارد دیگر را تا 40 درصد تخفیف بگیرید. (فقط برای زمانی محدود)

Levi’s: 40 درصد از تمام شلوارهای جین که می توانید آن را تحمل کنید، بگیرید (فقط برای زمانی محدود)

آمازون: معاملات روزانه در مارک هایی مانند ممنوعیت اشعه، آدیداس، و بیشتر (در دست اقدام)

Everlane: بسته‌ای از لوازم ضروری روزمره ارتقا یافته را از بافتنی های ساختار یافته به پشم گوسفندان دنج، تا 50 درصد تخفیف (فقط برای زمانی محدود)

شکاف: از 50 درصد تخفیف فوق العاده برای لباس های بیرونی و شلوار جین برشته، به علاوه 10 درصد تخفیف اضافی، بدون نیاز به کد استفاده کنید. (فقط برای زمانی محدود)

آدیداس: برای 40 درصد فروش از کد CYBER استفاده کنید و قیمت کامل (فقط برای زمانی محدود)منبع