25 بهترین تاپ تانک مردانه 2023: لایه های دو سر مثبت از Hanes، Lululemon و Telfar

با نقره واقعی که کار خداوند را برای مسدود کردن BO شما انجام می دهد (همراه با یک پارچه ضد جوش و تهویه میکرو)، این تانک دارای مشخصات بیشتری نسبت به یک ماشین عضلانی فریب خورده است.

منبع

همه اینها خبرهای خوبی هستند زیرا تاپ تاپ لایق حضور در کمد لباس شماست. با ریشه های لباس زیر آنها بازی کنید و آنها می توانند یک زیرپیراهن دکمه دار، قهرمان نامرئی لباس شما باشند. شما می‌توانید در یک مخزن عملکردی با تمام خواص رطوبت‌گیر و خشک‌کننده سریع به باشگاه بروید. یا می‌توانید کارت مد capital-F را بازی کنید و یک تانک را صرفاً برای افزایش تناسب اندام خود بپوشید. حرکت کلاسیک این است که یک تانک را زیر یک پیراهن کمپ باز شده (البته با یک زنجیر دوپ دور گردن خود) قرار دهید – اما از اینکه با انداختن یکی از آن ها به سمت جلوی تاپ به سمت قسمت های سرگرم کننده و عجیب و غریب بروید، نترسید. نقش کل لباس شما

تاد اسنایدر ساخته شده در تانک LA

احتمالاً تاد اسنایدر را به خاطر لباس بیرونی، خیاطی زیبا و عرق‌های کلاس جهانی‌اش می‌شناسید، اما روی تانک‌های نخی درجه یک او نخوابید.

آهنگساز ون کورتلاند

رویه جلیقه آجدار رنگ خشک Uniqlo

یک تانک در حال اجرا فوق مدرن که در یک شاسی قدیمی ساخته شده است.

تاپ تانک پنبه ای CDLP pima

در این مرحله، فقط تمام لباس های زیر خود را با CDLP جایگزین کنید و خوشحال باشید.

مخزن آجدار بریده شده K.NGSLEY “Romain”.

K.ngsley با هدایت شارژ روی تانک تاپ به گونه‌ای با شبح بازی می‌کند که احساس طراوت و سرگرمی می‌کند. واقعاً چه چیز دیگری می توانید از یک تانک بخواهید؟

مخزن فناوری Vuori Strato

نیم تانک تلفر

گاهی اوقات تنها چیزی که لازم است یک پیچ و تاب ساده است – یک برش در اینجا، یک قلاب در آنجا – برای تبدیل یک مد اصلی به یک مد عادلانه. در کمتر از یک دهه، دیون لی، یک هنرپیشه برتر تانک، آن نوع تجدید نظرهای بزرگ و کوچک را کامل کرده است. از نقطه نظر پارچه، مخازن آجدار براق طراح – که از پنبه ارگانیک با کمی کشش بریده شده اند – وجوه مشترک زیادی با مواد اولیه دارند، اما این همان جایی است که شباهت ها به پایان می رسد. تانک های لی از هر طرف می آیند ولی استاندارد، شامل برش‌های نامتقارن، جوراب‌ها، و در این مورد، یک بند شانه قابل تنظیم است که لایه فروتن را به یک انحراف ماجراجویی که خودتان انتخاب می‌کنید، تبدیل می‌کند: فقط بسته به روشی که می‌خواهید، سرسره ایمنی را محکم‌تر یا شل‌تر کنید. آن را بپوش زیرا اگر قرار است 400 دلار روی یک تانک بیاندازید، واقعاً نباید یک پونی یک ترفند باشد.

بهترین تی عضلانی

چند بسته مخزن پنبه کالوین کلین

رویه مخزن نخی پیما بافتنی راهرو

رویه مخزن دوخت ساول نش

مخزن دنده پیراهن 18 ساعته مک ولدون

تانک رون سوئیفت

برخی از ابریشمی‌ترین و نرم‌ترین پنبه‌هایی که تا به حال می‌توانید این امتیاز را داشته باشید که تجربه کنید.

تاپ پنبه ای کلاسیک Zimmerli Royal

شما احتمالاً یک بسته شش تایی از اینها را در برخی مواقع داشته‌اید، و دلیل خوبی هم دارد: مخازن بدون زواید، بدون برچسب، مخازن آجدار تمام پنبه‌ای هانس ارزشی غیرعادی هستند. آنها از پنبه خالص بریده شده اند، به این معنی که به اندازه کافی قابل پوشیدن هستند، و به اندازه کافی تنفس و راحت هستند تا در باتلاق ترین روزهای آگوست زنده بمانند. البته بهتر است آنها را به‌عنوان یک زیرپیراهن سرو کنید—به‌طور ایده‌آل از زیر یک ژاکت دکمه‌دار یا ژاکت چوگان به بیرون نگاه می‌کنند. دوستان خوب آن را انجام خواهد داد.

بهترین تانک تمرینی

ده هزار تانک سبک وزن

تاپ آجدار ریک اونز

راسل یک قرن پیش، تی شرت یقه خدمه را اختراع کرد، اما تی شرت های بدون آستین آن به همان اندازه ارزش خمیری که به سختی به دست آورده اید را دارند، مانند محصولات پشمی آنها. آنها از یک پیراهن نخی کره ای نرم و باریک بریده شده اند (اما نه هم باریک) مناسب است که به عنوان لایه پایه یا به تنهایی پوشیده می شود. اگر بازی بالای بازوی شما حیوانی در سطح Dom Toretto است، اینها فقط نسبت های مناسبی برای نشان دادن تمام تلاش شما دارند.

بهترین تانک تانک که هیچ کس با پیراهن زیرپوش اشتباه نمی گیرد

Comme des Garçons SHIRT x جلیقه Sunspel

مخزن پنبه بدون برچسب Hanes (بسته 6)

خنثی روی قفل.

پک 3 تاپ چند رنگ Aimé Leon Dore

تانک دیون لی “Safety Slider”.

بهترین تاپ های تاپ مردانه نام های مختلفی دارند: تی شرت، تی شرت عضلانی، تی شرت بدون آستین، کت تک. اما ما فقط آنها را تانک می نامیم. با تشکر از وسواس لباس مردانه با پیراهن های یقه اردو و همه در حال تماشای مجدد سوپرانوها، این سبک در محبوبیت منفجر شد. آنها حتی تا آنجا پیش رفته‌اند که با قایق‌هایی از طراحان که مخزن را به روش‌های جدید و هیجان‌انگیزی می‌چرخانند، رنسانس خود را تضمین کرده‌اند.

رویه تانک آجدار شکاف (2 بسته)

مایل به استفاده از طبیعت آسان و وزش مخزن هستید اما به نسخه ای با کمی بیشتر نیاز دارید پیتزا؟ ریف کوریدور را در نظر بگیرید، یک بافتنی شیک که با یک ژاکت بسیار محترم بیشتر از یک زیرپیراهن شلخته مشترک است. این پنبه از همان پنبه نرم برادران معمولی ترش ساخته شده است، اما بافت پیچیده آن کمی پیچیدگی را به آن می بخشد – بدون اینکه به تنفس ذاتی مخزن آسیبی وارد شود. (اگر تاپ می پوشید، احتمالاً آب و هوا “گرم” است و “گرم نبودن” احتمالاً در لیست اولویت ها قرار دارد.) شما میتوانست آن را زیر دکمه‌ای راه راه چروکیده بپوشید، اما برای اینکه واقعاً اجازه دهید که وات ستاره‌ای آن بدرخشد، پیراهن را کاملاً از بین ببرید و یک کلاه سطلی قلاب‌بافی، سایه‌های رنگی شل‌وغ، شلوارهای کتان روان، و صندل‌های چرمی بنددار بپوشید. مهم نیست کجا هستید، احساس می‌کنید که در تعطیلات هستید و وقتی یک پایه لمسی غافلگیرکننده روی تقویمتان ظاهر می‌شود، همچنان آماده زوم به نظر خواهید رسید.


به علاوه 19 تانک دیگر که دوست داریم