24 بهترین معاملات رقبای Amazon Prime Day 2022: هدف، والمارت و بهترین خرید

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: تیغ، سلاح، تیغ و سلاح

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بطری، شیکر، شامپو و لوسیون

آینه تمام قد موسلادی

بهترین پیشنهادات رقیب در زمینه زیبایی و آراستگی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏مبلمان‏، ‏ بوفه‏،‏ میز‏،‏ میز‏ و کابینت‏

مشتاق یک ابزار جدید و براق هستید که واقعاً به آن نیاز ندارید – یا فقط تأکید می‌کنید که چه چیزی آن همکار دانش‌آموز فناوری را در لیست هدیه خود قرار دهید؟ انواع ابزارهای جذاب در حال حاضر به فروش می رسد، با قیمت های بسیار پایین که نیازی به توجیه رفتار با خود ندارید.

خبر خوب: بهترین تخفیف‌های Amazon Prime Day 2022 دیگر فقط در آمازون نیست. (از نظر فنی، آنها حتی معاملات پرایم روز نیستند: آمازون از این رویداد خاص به عنوان فروش “دسترسی اولیه اولیه” خود یاد می کند.) در طول سال ها، “تعطیلات خرید” سایر رقبای پرایم روز را تشویق کرده است – از جمله بزرگ- خرده فروشان جعبه مانند والمارت و تارگت – برای تخفیف موجودی خود، موجی از فروش رقیب را در این فرآیند تسریع می‌کنند. و اکنون استارت‌آپ‌های پر زرق و برقی که به نظر می‌رسد به همان اندازه تبلیغات اینستاگرامی محصولات خود را ایجاد می‌کنند، کلاه‌های سرمایه‌گذاری شده خود را به بازار می‌اندازند. البته همه این تخفیف‌ها خوب نیستند، اما پس از بررسی تخفیف‌های موجود، مجموعه‌ای از خریدهای فناوری، خانه و نظافت از بی‌نظیرترین رقبای Prime Day را پیدا کردیم که ارزش وقت شما را دارند—و آن‌ها ممکن است در واقع بهتر از آمازون باشد.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: دستگاه الکتریکی

درج لحاف و روتختی کاسپر

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: حوله حمام، و فرش

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: Appliance

Briogeo ناامید نشوید، تعمیر کنید! شامپو

خلاء مطلق Dyson Cyclone V10

ریش تراش برقی براون سری 7

خانه جاییست که دل آنجا باشد. همچنین زمانی که زمستان فرا می رسد، بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید، بنابراین ارزش دارد که بر اساس آن دکور کنید. با پد خود با وقاری که شایسته آن است رفتار کنید – و در این فرآیند مقداری خراش را حفظ کنید.

هدفون حذف نویز بی سیم Beats by Dr. Dre Beats Studioمنبع

نردبان حوله ای چوب اقاقیا Haven

لوازم زیر بسیار شبیه به رمی هستند راتاتویی: آنها به شما کمک می کنند تا سطح آشپزی خود را با کمترین تلاش انجام دهید. اما با تمام احترامی که برای رمی قائلم، اینها به نظر می‌رسند که روی میز شما خنک‌تر به نظر می‌رسند.