24 بهترین جوراب برای مردان در سال 2022: خدمه، لباس، عدم نمایش و موارد دیگر

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

جوراب های پارچه ای پشم مرینو LLBean (2 بسته)

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

جوراب آجدار بافته پانترلا “Danvers”.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

جوراب پنبه ای چتر نجات

ملحفه‌های کتانی ترد Parachute به طور معمول در بین موارد مورد علاقه ما قرار می‌گیرند، اما جوراب‌های مخملی و ظریف این برند نشان می‌دهد که این برند نیز راه خود را با پنبه می‌شناسد.

لوله های ورزشی یکپارچهسازی با سیستمعامل

جوراب خدمه راه راه تابیو

تابیو تنها چند سالی است که در ایالات متحده حضور دارد، اما آنها نیم دهه است که در ژاپن جوراب ساز بوده اند. به دنبال این هستید که مانند یک قهرمان در این فصل آماده شوید؟ این افراد کاملاً یکپارچهسازی با سیستمعامل دقیقاً همان چیزی هستند که دکتر دستور داده است.

جوراب بافی هیپی-دیپی

جوراب موهر برس خورده برگشت پذیر RoToto

ویژه کمپ تابستانی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

جوراب خدمه ورزشی J.Crew

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

جوراب دویدن عملکرد Bombas

هزاران پادکستر نمی توانند اشتباه کنند: جوراب های Bombas واقعاً به همان خوبی هستند که تبلیغ می شوند. آنها راحت، کوسنی هستند و در هر رنگ، طرح، طول و وزنی که برای انسان شناخته شده است وجود دارند. بهترین هنوز؟ در حال حاضر، می‌توانید در آخرین نسخه GQ Box، یک جفت را به همراه کلی لوازم ضروری پاییزی کسب کنید. ما در حال ارسال نسخه های تا ساق پا و مچ پا هستیم، اما در هر صورت پای شما ناامید نخواهد شد.

جوراب های رنگ آمیزی Auralee

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

جوراب رنگی یونیکلو

تمام قدرت جوان‌سازی سفر دوران کودکی به باغ‌وحش، با حسن نیت از پیشروترین متخصصان جوراب ژاپنی.

عدم نمایش

حتی اگر شما یک بچه گل کنفی کامل نیستید، باز هم به حداقل یک جفت جوراب vibe-y tie-dye در چرخش نیاز دارید.

جوراب پنبه ای میسونی

آیا پاهایی دارید که مردم قبل از اینکه گره های خود را باز کنید شروع به ترک اتاق می کنند؟ جوراب های امضای American Trench به شما کمک خواهد کرد. یک پارچه نقره‌ای ضد میکروبی مستقیماً در پاشنه و پا وجود دارد تا بوی بد را در منشأ از بین ببرد، و پشم مرینو قابل تنفس که بقیه را تشکیل می‌دهد سگ‌های شما را برشته و بدون رطوبت نگه می‌دارد.

جوراب های خدمه بالشتک کلاسیک Smartwool

مانند پرواز درجه یک یا خوردن واگیو خشک، پیدا کردن یک جفت جوراب بالا یکی از آن تجملات غیرضروری است که باید حداقل یک بار در زندگی خود تجربه کنید – و اگر گفته شود جوراب از نوع شما باشد، این دو برابر صادق است. مفتخر باشید که از امنیت عبور کنید.

کل انحرافات

اردوگاه خواب: برای پیدا کردن دوستان مادام العمر، یادگیری مهارت های عملی زنده ماندن و ایجاد طعم عالی در جوراب های ضخیم و پوشک مناسب است.

نایس لاندری شش تکه

جعبه شش پک مخصوص خود را از Nice Laundry یک راه عالی برای پر کردن گزینه های جوراب تابستانی به یکباره است. بعلاوه، آنها از پارچه کشسان سه طرفه ساخته شده اند و دارای چسبندگی پاشنه هستند، بنابراین مهم نیست که چقدر پاهای شما عرق می کند، همچنان تا آخر عمر باقی خواهند ماند.

جوراب خدمه نخی پنجه طلایی (12 جفت)

بهترین جوراب برای مردان چیست؟ این واقعاً همه چیز بستگی دارد. آیا به دنبال خشک نگه داشتن پاهای خود در گرمای باتلاقی یا گرم نگه داشتن پاهای خود در هوای سرد هستید؟ آیا به حمایت قوس اضافی یا پاشنه و پنجه تقویت شده نیاز دارید؟ جوراب های ورزشی یا جوراب های مجلسی؟ جوراب خدمه یا جوراب مچ پا؟ پنبه سوپیما یا پشم مرینو؟

جوراب‌های Thunders Love که با استفاده از مواد بازیافتی بر روی ماشین‌های قدیمی بافته می‌شوند، از آن دسته‌هایی هستند که می‌خواهید با صندل بپوشید تا بیشترین میزان ممکن را در معرض دید جهانیان قرار دهید.

جوراب های رنگ آمیزی پنبه ای هوبو

اکنون آنها را بپوشید، در حالی که AC را در آپارتمان خود بدون مجازات می کوبید، و سپس آنها را دوباره بیرون بیاورید تا پای خود را در زمستان که در راه است، برشته نگه دارید.

جوراب خدمه حیوانات ناشناس Ism

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

تندرها جوراب‌های پنبه‌ای بازیافتی را دوست دارند

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

جوراب دو بسته مک ولدون

خدمه Swoosh دارای نوارهایی برای تقلید از یک جوراب لباس هستند، اما به اندازه کافی بالشتک دارند تا شما را در چهار ساعت حرکات رقص بد در نوار باز و با یک تاول در جلوی دید، راحت نگه دارد. و اگرچه به اندازه کافی نازک است که می توانید در کفش های شیک تر بچرخید – کفش های لوفر یا آکسفورد شما – به اندازه کافی ضخیم است که اگر کفش های فانتزی شما را به مناطق یخ زده می برد، انگشتان پا را گرم نگه دارد.

جوراب های بدون نمایش بالشتک Bombas (بسته 4 عددی)

خفه‌ترین جوراب‌های راه راه شما، اگر خفه‌ترین جوراب‌های راه راه شما مقدار زیادی آیاهواسکا را می‌خورد، به جاشوا تری فرود می‌آمد و مریض و خسته از کار شرکتی برگشت.

منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏، ‏ کفش‏،‏ و جوراب‏

جوراب خدمه جامد آدیداس (بسته 3 عددی)

اگر شما – مانند جونا هیل، کروین فراست و پرادا – در این چند سال اخیر برای سه راه راه سخت سواری را انتخاب کرده اید، به جوراب های مناسب برای جفت شدن با تمام سامباها، غزال ها و سوپراستارهای جدید خود نیاز دارید.

جوراب خدمه ای نخی نایک دری فیت (6 جفت)

دوران شکوفایی دوران #لباس_مردانه یعنی بی جوراب رفتن مدتهاست که پشت سر گذاشته ایم، اما همانطور که پسر ما جان چو زمانی در اسکار ثابت کرد، هنوز زمان و مکانی برای چشمک زدن قوزک پا وجود دارد. در اینجا نحوه انجام این کار بدون ازدحام کردن بروگ ها آورده شده است.

سولمات جوراب نامتناسب

اگر خاطرات خوبی از رفت و آمد به فروشگاه مشروبات الکلی J.Crew دارید، ممکن است حتی یک جفت از این چشم‌های نامتناسب را در جایی داشته باشید.

جوراب های رنگ آمیزی آجدار آقای P

آیا می خواهید کمی با جوراب خود آزمایش کنید؟ با Uniqlo شروع کنید. جوراب‌های آجدار آن‌ها به‌طور تکان‌دهنده‌ای با کیفیت بالا (مشتک بافته شده، با روکش راحت، رنگ‌های فوق‌العاده اشباع شده) با قیمت پایین و پایین است. به علاوه، آنها تقریباً در هر رنگی که می توانید تصور کنید وجود دارند. گل آبی بگیرید! و بادمجان! صورتی نئونی؟ آنها در مقابل شلوارهای خاکستری یا سرمه ای خوب به نظر می رسند! اگر رنگی کار نمی کند، شما فقط چند دلار از دست می دهید.

جوراب آجدار ترکیبی از ترمه پل استوارت

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، جوراب، جوراب، کفش، و کفش

جوراب فعالیت مرینو آمریکایی Trench با نقره

ابرهای کومولوس در حال چرخش، اقیانوس در هنگام جزر: مهم نیست که چه چیزی می بینید، روی پاهای شما حتی بهتر به نظر می رسد.