23 بهترین فروش لباس 4 جولای برای مردان برای خرید در سال 2023: REI، Levi’s، Nike | GQ

آمازون: معاملات روزانه بر روی لباس‌های منتخب، ساعت‌ها و موارد دیگر (در دست اقدام)منبع

تیلور استیچ: تی‌های محکم، دکمه‌دار و عرق‌ریزهای منتخب را با 20 درصد تخفیف خریداری کنید (در دست اقدام)

Everlane: تا 60% تخفیف شامل لوازم اولیه، اکسسوری، شلوار جین و موارد دیگر (در دست اقدام)

آدیداس: 30% تخفیف با هزاران حفاری در هوای گرم در تخفیف تابستانی جاری با کد CELEBRATE دریافت کنید (فقط برای زمانی محدود)

غسل کننده: شورت تخته‌دار، سه راهی و هر چیز دیگری که برای رفتن به ساحل به آن نیاز دارید، 20 درصد تخفیف (فقط برای زمانی محدود)

آقای پورتر: فروش حماسی آقای پورتر تا 60 درصد تخفیف عجیب دارد. پس ادامه دهید و با بودجه خود توپ را به دست آورید (در دست اقدام)

تاد اسنایدر: با لوازم مدرن تاد اسنایدر کمد لباس خود را فورا تقویت کنید، اکنون تا 50% تخفیف با کد SUMMER20(فقط برای زمانی محدود)

الکس میل: این اغلب اتفاق نمی‌افتد، بنابراین دکمه‌ها، بافتنی‌ها و چینی‌های مورد علاقه را در حال حاضر 40-60% از دست ندهید. (فقط برای زمانی محدود)

حس: اکنون که فروش بدنام SSENSE با 70 درصد تخفیف شگفت‌انگیز کاهش یافته است، هیچ بهانه‌ای نیست که خودتان را با آن قطعه طراح که در لیست علاقه‌مندی‌های خود داشتید پذیرایی نکنید. (در دست اقدام)

جی.کرو: 60% تخفیف اضافی برای سبک‌های فروش با کد FOURTH دریافت کنید (فقط برای زمانی محدود)

نایک: Swoosh جفت کفش‌های کتانی بعدی شما را دارد، به‌علاوه خیلی بیشتر با 40 درصد تخفیف در بخش فروش دائماً در حال چرخش. (در دست اقدام)

سرانجام! به طور رسمی آخر هفته 4 جولای است که به معنای باربیکیو، مشروب الکلی و رفقا است، اما همچنین به این معنی است که بهترین فروش لباس در 4 ژوئیه بیش از حد مجاز است. صحبت از کوه‌هایی از لباس‌های مردانه تقویت‌کننده کمد لباس‌های مردانه است، از کت و شلوارهای طراحی‌شده گرفته تا کت و شلوارهایی که ارزش تبلیغات را دارند تا ملزومات روزمره مانند جوراب و لباس‌های زیر، همه در عمق، عمیق، دییییییییی تخفیف ها انبوه معاملات به قدری خوب است که ممکن است فقط کمی دیر در حیاط خلوت حضور پیدا کنید، اما وقتی تخفیف‌ها به 70 درصد هم برسد، دوستان شما کاملا متوجه خواهند شد. (هر چند ممکن است بخواهید برای نجات چند هات داگ به آنها پیامک ارسال کنید). و از آنجایی که شما باید آرام باشید و در واقع لذت بردن در جشن ها به جای خرید، پس انداز را برای شما ساده کرده ایم و همه بهترین فروش های لباس 4 جولای را به راحتی در یک مکان جمع آوری کرده ایم. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که معاملات را جمع کنید و برای آشپزی آماده شوید.


بهترین فروش لباس 4 جولای

ابرکرومبی و فیچ: تا 20٪ تخفیف تقریباً برای همه چیز به اضافه 15٪ تخفیف اضافی برای سبک های انتخابی صرفه جویی کنید (فقط برای زمانی محدود)

GQ: بهترین جعبه مواد GQ ما همچنان یک معامله شکست ناپذیر است. تنها راه شکست دادن آن؟ کد SAVE20 را وارد کنید و 20 دلار تخفیف دریافت خواهید کرد (فقط برای زمانی محدود)

REI: پس انداز 4 جولای REI یک نمایش آتش بازی از معاملات بر روی همه وسایل مورد علاقه در فضای باز است که می توانید تا 50٪ تخفیف صرفه جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: