23 ایده دکور اتاق خوابگاه برای زیباتر کردن فضای شما در سال 2022

تحقیق در مورد “ایده های دکوراسیون اتاق خوابگاه” به صورت آنلاین همیشه امیدوار کننده ترین نتایج را به همراه ندارد. بین نورهای رشته ای و دیوارهای عکس پولاروید، چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند شما را به عنوان یک دانشجوی کالج با بودجه کمی معرفی کند، اما برای تلگراف شخصیت یا سلیقه شما زیاد نیست. ایجاد تعادل بین یک اتاق خوابگاه کالج برهنه و غیر دعوت کننده و فضایی که بسیار پر سر و صدا است و به طرز باورنکردنی بسیار زیبا است، واقعاً فقط مستلزم یافتن چند قطعه طراحی عالی است که بتوانید در سراسر آن کار کنید.

این قطعات می‌توانند جسورانه باشند، مانند شلوارهای swishy، یا ظریف، مانند Common Projects، اما نباید تعداد آنها زیاد باشد. خوشبختانه، به لطف اینترنت (و ما)، این نوع اقلام نباید خیلی گران یا سخت باشند. همه اینها اتاق خوابگاه نیستند ملزوماتبه خودی خود، اما بیشتر شبیه به‌روزرسانی‌های شلوغی است که باعث می‌شود اتاق شما کمتر احساس بی‌ثباتی کند و بیشتر شبیه یک مکان دنج برای تصادف بعد از کلاس باشد. در اینجا برخی از ایده‌های مورد علاقه ما برای دکوراسیون اتاق خوابگاهی را معرفی می‌کنیم که کمی شخصیت را به فضای کوچک شما تزریق می‌کنند بدون اینکه آن را شبیه رویای تب پینترست جلوه دهند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع