22 بهترین لباس گرمکن مردانه در سال 2022: نایک، چمپیون، اورلین و موارد دیگر

بهترین کت و شلوارهای ورزشی مردانه بیشتر از یک محصول اصلی WFH هستند. تقریباً سه سال پس از یک وضعیت طولانی مدت قرنطینه روشن و خاموش، پرآشوب‌تر از فروپاشی صفحه ششم، خیلی چیزها را آموخته‌ایم. در هسته خود، این ژاکت ترکیبی از قدرت‌های پرزبان‌دار بهترین شلوارهای ورزشی موجود در بازار را با اعتماد بی‌نظیر همتایان خود ترکیب می‌کند. صادقانه بگویم، چه چیزی را دوست ندارید؟

اگر نکته دوم مخصوصاً برای شما صادق است، ما 22 مورد از شیک‌ترین، فوق‌العاده‌ترین و همه‌کاره‌ترین لباس‌های ورزشی مردانه را برای سفارش دونفره جمع‌آوری کرده‌ایم. اکنون آنها را روی یک تی شرت ساده بپوشید و زیر یک روپوش پیله دار اولین نشانه واقعی پاییز است. و به کسانی که فکر می کنند به اندازه کافی تری فرنچ تری دارند تا یک عمر دوام بیاورند، می گوییم: درست زمانی که فکر می کنید بیرون هستید، شما را دوباره به داخل می کشانند!

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

در این مرحله، ما به چند مورد دیگر نیز پی بردیم:

  1. همان‌قدر که آرزو می‌کنیم، ماندن در جمی‌های شما در طول روز واقعاً به کاهش خستگی زوم کمک نمی‌کند.
  2. لباس پوشیدن مانند لباس هایی که برای یک روز در دفتر انجام می دهید در تلاش برای اینکه احساس کنید در کنار هم قرار گرفته اید و تا حدودی از حالت عادی برخوردار باشید، خوب است، اما همیشه آنقدرها هم واقع بینانه نیست.
اما حتی زمانی که این لباس به عنوان محصولی قهرمان برای برندهای ورزشی در سرتاسر جهان ظاهر شد، همچنان به عنوان ابزاری قابل اعتماد برای جذاب ترین برچسب های لباس خیابانی در این سیاره باقی ماند، بوم خالی کاملی که می تواند عجیب ترین دیدگاه های خود را روی آن ترسیم کند. و اگر این روزها هنوز زمان زیادی را در خانه سپری می‌کنید، مطمئناً آن‌ها با لباس خواب مورد علاقه‌تان استراحت می‌کنند – مهم نیست که منشأ آنها چقدر لوکس است.