21 تخفیف تشک برای خرید در روز رئیس جمهور 2023

تشک نولا

تشک های توس توسط هلیکس با تمرکز بیشتر بر پایداری طراحی و فروخته می شوند. آنها برای هر کسی که می خواهد یک تشک مخمل خواب دار با مواد (تا حدودی) سازگار با محیط زیست ساخته شده باشد، عالی هستند. در حال حاضر، این شرکت تشک های خود را با 20 درصد تخفیف در طول فروش تعطیلات خود به اضافه دو بالش رایگان ارائه می دهد.

نولا قبل از این، اما این نسخه ارتقا یافته از تشک اصلی خود دارای گزینه هایی است: یک طرف نرم تر، برای تخت خواب های کناری و جلو، در حالی که طرف دیگر سفت تر، برای خواب های عقب است. اینطور نیست که تشک خود را مرتباً برگردانید تا از مزیت استفاده کنید – احتمالاً یکی یا دیگری هستید – اما مفهوم چیزی برای همه به این معنی است که احتمالاً آنچه را که نیاز دارید به دست خواهید آورد. در حال حاضر، شما آن را با قیمتی نزدیک به 500 دلار ارزانتر از حد معمول (به عنوان بخشی از فروش تعطیلات آن) خواهید یافت و یک جفت بالش شیک نیز در این ترکیب خواهید داشت.

تشک هیبرید خرس

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏مبلمان‏، ‏تخت،‏ تشک‏،‏ و فرش‏

تعهدنامه، گارانتی: 100 شب آزمایشی، 25 سال گارانتی
سطح استحکام: شرکت متوسط
تایپ کنید: لاتکس و کویل

همانطور که از نامش پیداست، مجموعه تشک های پلاس تخت به طرز رضایت بخشی…مخمل خواب دار. آنها همچنین با مواد ارگانیک ساخته شده‌اند و بر اساس روش‌های قدیمی دوخت و دوخت دستی ساخته شده‌اند. خوشبختانه، این برند با فروش تعطیلات خود مطابق با زمان است، و مملو از دزدی های واقعی است: 1250 دلار (!) وحشیانه از تشک با سایز ملکه خود، همراه با تخت خواب رایگان تا 349 دلار.منبع

لیلا اسلیپ (محمودانه) در فروش مداوم خود تخفیف هایی را بدون کد ارائه می دهد. تشک هیبریدی این شرکت 200 دلار تخفیف دارد، و همچنین می توانید مقداری صرفه جویی رویایی در سایر بسته های ملافه (به ارزش 1599 دلار) داشته باشید.

تعهدنامه، گارانتی: 120 شب آزمایشی، گارانتی مادام العمر
سطح استحکام: متوسط
تایپ کنید: فوم

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏تشک‏، ‏‏مبلمان‏، ‏رومیزی‏،‏ تخت‏،‏ و ‏ فرش‏

Nectar Sleep 33 درصد از کل تشک های خود را تخفیف می دهد، و اگرچه ما خودمان آن را آزمایش نکرده ایم، بازبینان این برند را تشبیه می کنند. تشک مموری فوم اصلی به یک ابر

تعهدنامه، گارانتی: 1 سال آزمایشی، گارانتی Forever
سطح استحکام: شرکت متوسط
تایپ کنید: فوم

تشک خرس

تشک هیبریدی لیلا اسلیپ

تشک اصلی نکتار اسلیپ

تشک Nolah Signature 12

زینوس همچنان در صدر فهرست بهترین تشک های مقرون به صرفه، به عنوان جایگزین ارزان تر برای Allswell Hybrid قرار دارد. این یک لایه رویی قابل فرو رفتن دارد که ممکن است برخی آن را کمی بیش از حد شبیه شن‌های روان بدانند، اما آزمایش‌کنندگان ما همچنان معتقدند که بیش از اندازه کافی پشتیبانی می‌کند. تخت خواب های کناری و پشتی، دیگر نگاه نکنید. در حال حاضر در Walmart، یکی از خرده‌فروش‌های متعددی که این برند را به فروش می‌رساند، با 150 دلار تخفیف به فروش می‌رسد.


7 تخفیف تشک بیشتر که ارزش بررسی دارد