21 بهترین گوشواره حلقه ای مردانه در سال 2023: همه کاره ترین گوشواره هایی که می توانید داشته باشید

بهترین گوشواره های حلقه ای برای مردان چیزی بیش از طعمه TikTok تضمین شده است. در قوی‌ترین حالت، آنها به شما اجازه می‌دهند تا جردن را در اوج سیگار کشیدن او هدایت کنید – یا در این مورد، بن ویشاو در حال دود شدن در اولین نمایش آخرین فیلم باند. یک جفت از فولاد ضد زنگ براق یا برنج طلایی براق یا فنر را برای خرید واقعی انتخاب کنید و از بین هر تعداد طلای رزگلد، طلای زرد و طلای سفید انتخاب کنید. صرف نظر از اینکه سلیقه شما به چه سمتی تغییر می کند، آنها ساده ترین راه هستند [Spinal Tap voice] فیت های خود را تا 11 شماره گیری کنید – و این فقط نوک کوه یخ گوشواره ضرب المثلی است.

برای اینکه به شما کمک کنیم لاله گوش خود را مطابق با آن آراسته کنید، ما 21 مورد از بهترین گوشواره های حلقه ای مردانه موجود در بازار را گردآوری کردیم که هر کدام به تنهایی به عنوان یک محصول نمایشی هستند. به ما اعتماد کنید: رویاهای حلقه شما هرگز اینقدر دور از دسترس نخواهد بود.

به نظر می رسد، حلقه ممکن است در واقع نزدیک ترین مدل گوشواره در کل باشد. گوشواره های گل میخی بسیار عالی هستند، اما درجه تطبیق پذیری یکسانی ندارند. آویزهای مشابه. پیرسینگ مردان می تواند کوچک و مجزا یا بزرگ و آویزان باشد. آنها می توانند به سختی ساخته شده و شیک باشند یا الهام گرفته از DIY و درشت باشند. حلقه‌های بزرگ انرژی خاص کتابداری را منتقل می‌کنند. حلقه‌های کوچک به شما کمک می‌کنند تا مانند باحال‌ترین کارمند یک استارت‌آپ بلاک چین با پتانسیل IPO قریب‌الوقوع به نظر برسید. (این یک چیز خوبی است. ما فکر می کنیم.) و وقتی صحبت از دنیای گسترده، حواس پرت و عجیب و غریب جواهرات مردانه می شود، اگر یک گردنبند مروارید شیک هنوز هم بسیار زیبا به نظر برسد، آنها به عنوان یک اکسسوری سطح ابتدایی ایده آل باقی می مانند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع