21 بهترین کاپشن پف دار مردانه 2022: لباس بیرونی که تمام زمستان گرما را به ارمغان می آورد

اما بهترین کاپشن‌های پفی مردانه پادزهری برای کیسه خواب بی‌شکل و شلخته‌ای هستند که احتمالاً از قبل در کمد خود دارید. آنها در شبح های منحصر به فرد هستند، آنها با پارچه های خلاقانه ساخته شده اند، و رنگ های چشم نوازی را به نمایش می گذارند که واقعا ساختن مناسب زمستانی به جای خراب کردن آن. اگر کارت‌هایتان را درست بازی کنید، آنها می‌توانند بهترین لباس بیرونی شما باشند، و در هوای سرد به خوبی پس از فصل خواب زمستانی مقاومت کنید. اما ابتدا یک اطلاعات مفید…

پیدا کردن بهترین کت های پف دار مردانه سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید. مطمئناً، در روزهای پایانی زمستان، ژاکت‌های پف‌کرده به هر کجا که نگاه می‌کنید، هستند: آویزان شده به پشتی صندلی‌های اداری، آویزان شده روی صندلی‌های بار، انباشته شده در ضیافت‌های رستوران‌ها، در خیابان‌های پوشیده از برف می‌چرخند. اما راه های بی شماری را در نظر بگیرید که با یک پف کننده اشتباه کنید. خیلی پف کرده و انگار کت بدنام جورج کوستانزا گورتکس را پوشیده اید. بیش از حد برهنه است و شما آرزو می کنید که ای کاش یک ژاکت با پر کردن بیشتر پیدا می کردید. و حتی اگر تناسب مناسبی داشته باشید، اکثر کاپشن‌های زمستانی بی‌حساب در آزمون Kondo مردود می‌شوند: آنها به معنای واقعی کلمه شادی صفر را القا می‌کنند.


بهترین کت های پف دار، در یک نگاه


Down Fill Power توضیح داده شد

اما همه پایین با پرهای پایین واقعی ایجاد نمی شوند. جایگزین‌های داون، مانند پلی استر بازیافتی و کاپوک طبیعی، به طور فزاینده‌ای در میان مصرف‌کنندگان آگاه به زمین و رفاه حیوانات محبوب شده‌اند. در حالی که گزینه های دوستانه تر مورد استقبال قرار می گیرند، سیستم رتبه بندی را نیز گیج کننده تر می کند. از آنجایی که مواد مختلف بسیار زیادی به عنوان جایگزین استفاده می شود، هر یک دارای خواص عایق متفاوتی هستند که اغلب به طور مستقیم به درجه قدرت پر شدن پایین ترجمه نمی شود. برخی از برندها برای تقریب سطح گرما با سیستم های معمولی، برچسب “معادل پر کردن پایین” را به کت های خود می زنند. (شما می توانید این را مانند مقایسه وات بین لامپ های LED و لامپ های رشته ای در نظر بگیرید.) گاهی اوقات درجه حرارتی دریافت می کنید که به شما می گوید که کت برای چه درجه سردی درجه بندی شده است. این می تواند از جهاتی مفید باشد، اما باید بدانید که این رتبه بندی ها بر اساس محیط های کنترل شده آزمایشگاهی است. در دنیای واقعی، عوامل دیگری مانند میزان فعالیت بدنی و سرد یا گرم دویدن شما نقش دارند.

درزهای ضد آب: حتی با بهترین پوشش DWR، درزها و زیپ ها فرصت هایی را برای ورود آب فراهم می کنند. بنابراین ژاکت‌های با درزهای گرمابندی شده و زیپ‌های ضدآب، به طور قابل‌توجهی ضد آب بودن پف‌کننده را بهبود می‌بخشند.منبع جزئیات دیگری که باید مراقب آنها باشید

هنگامی که حال و هوای یک ژاکت پفکی را پیدا کردید، ممکن است روی جزئیات محصول آن کلیک کرده باشید تا تعداد بیش از حدی که برای آن آماده بودید پیدا کنید. 500-پر؟ معادل 650 پر؟ اینها به چیزی به نام Down Fill Power اشاره دارند، یک رتبه عددی که نشان دهنده کیفیت عایق پایین است. در اصل، هر چه این عدد بیشتر باشد، عایق بهتری خواهد بود. قدرت پر کردن بالا معمولاً 700 و بالاتر است. اما فقط به این دلیل که شما یک ژاکت برقی 900 پر شده دارید، لزوماً به این معنی نیست که گرمترین ژاکت خواهد بود. مقدار عایق یک ژاکت نیز مهم است. در حالی که یک کاپشن سبک وزن ممکن است حاوی عایق 900 پر شود، یک ژاکت 600 پر با دوبرابر مقدار پایین در واقع گرمتر خواهد بود.

پوشش DWR: پوشش DWR یا پوشش دافع آب بادوام به مقاوم نگه داشتن لباس در برابر آب کمک می کند. در طوفان زمستان، ممکن است با باران و برف مواجه شوید، که می تواند فوراً هر گونه خاصیت گرمایی را که ممکن است کت شما داشته باشد، از بین ببرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: