21 بهترین پیراهن معمولی برای مردان در سال 2022: پیراهن جین، پیراهن فلانل، پیراهن پولو و غیره

ماهیت خشم‌انگیز جستجوی شما به این واقعیت مربوط می‌شود که معنای گاه به گاه، به‌ویژه از آنجایی که به طرز لباس پوشیدن ما مربوط می‌شود، هرگز به این اندازه تغییر نکرده است. این روزها، پوشیدن یک پیراهن – می‌دانید، پیراهن یقه‌دار و دکمه‌دار – شکل خاص خود را از عصیان می‌کند. و هنگامی که هشت سه ماهه گذشته را صرف ایمیل‌ها در چرخش سه راهی‌های نازک و بدون نخ کرده‌اید، پیراهن‌هایی که زمانی آن‌ها را قد و قواره‌های معمولی می‌دانستید احتمالاً در مقایسه کاملاً خفه‌کننده هستند.

مشتاق یادگیری بیشتر هستید؟ بقیه پوشش پیراهن تغییر فرهنگ ما را بررسی کنید اینجا.

خوشبختانه، ما سال‌هاست که دکمه‌ها را با توجه اضطراری که می‌طلبد پوشش می‌دهیم، و ما را در موقعیتی منحصربه‌فرد قرار می‌دهیم تا به همه سؤالات سخت شما درباره بهترین پیراهن‌های معمولی برای مردان پاسخ دهیم. و به آن‌ها پاسخ دهید، در قالب 23 گزینه عالی که می‌توانید در همین لحظه به درستی در اختیار داشته باشید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر نیمه‌ی بهتر امروز صبح را با ناراحتی به جستجوی «پیراهن‌های معمولی برای مردان» در گوگل گذراندید، احتمالاً زمان آن رسیده است که جستجوی خود را اصلاح کنید. این تا حدی به این دلیل است که “توافق” اصطلاحی است که ماهیت نادرست ناامیدکننده ای دارد. گاه به گاه نسبت به چه چیزی، دقیقا – و بر اساس چه کسی؟ یک پیراهن پارچه‌ای آکسفورد با یقه دکمه‌دار ممکن است غیررسمی‌تر از مثلاً یک پیراهن جینگام به نظر برسد، اما این پیراهنی است که ما بیشتر آن را می‌پوشیم، اغلب با شیک‌ترین کراوات‌هایمان. (ما نمی دانیم که چه کسی باید این را بشنود، اما … شما بهتر از پیراهن لباس مجلسی هستید.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: