21 بهترین هدیه ای که خوانندگان GQ واقعاً در سال 2022 می خرند

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

در اینجا، یک مجموعه (برترین بازدیدها، اگر بخواهید، با توجه به شما) از همه اقلام پرفروش از اعتماد مغز راهنمای راهنمای هدیه ما – به علاوه، برخی اطلاعات مفید در مورد تاریخ‌های پایان تحویل استاندارد برای هر کالا برای اطمینان از اینکه امسال دست خالی ظاهر نمی‌شوید. و اگر با یک دوست هستید GQ خواننده، تبریک: پیش نمایش کوچکی از آنچه ممکن است در زیر درخت پیدا کنید در نظر بگیرید.

ما داده‌های محبوب‌ترین انتخاب‌های هدیه را از راهنمای هدایای بسیار خوب خود استخراج کرده‌ایم – از جمله گزینه‌هایی برای همسرتان، و البته مادر و پدر، که توسط ویراستاران مورد اعتماد ما تنظیم شده‌اند – که امیدواریم به شما در ساختن آن کمک کند. تصمیمات عجولانه خود در ساعت یازدهم نه برای لاف زدن، اما ما به نوعی متخصص هستیم که می‌دانیم چه چیزی باعث می‌شود گیرنده هدیه شما تیک بزند؟

خرید هدایای تعطیلات فقط تا زمانی سرگرم کننده است که به آخرین روزهای قبل از کریسمس می رسد و شما بین یک هدف و یک استارباکس گیر کرده اید و سعی می کنید در لحظه آخر قبل از رفتن به آنجا چیزی را کم کنید. والدین شما (یا شریک زندگی شما). خوشبختانه، خوانندگان ما نسبت به بسیاری از ما آماده‌تر بوده‌اند و از قبل شروع به بررسی لیست هدیه خود کرده‌اند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: