21 بهترین شلوار کمر بلند مردانه برای پوشیدن در حال حاضر

به هر باند فرودگاه، صحنه‌ای در مرکز شهر نگاه کنید، و صادقانه بگویم، GQ در طول چندین سال گذشته پوشش داده شده و متوجه یک موضوع مشترک خواهید شد: شلوار کمر بلند مردانه. این روندی است که در ابتدا می تواند کمی ترسناک به نظر برسد. از این گذشته، چندی پیش بود که شلوار جین قدبلند رایج بود (آیا این زمان بدی است که به شما بگویم که آنها در حال بازگشت هستند؟). اما اگر به درستی انجام شود، شلوار مردانه این قدرت را دارد که جذابیت جنسی را در هر ظاهر غیر رسمی یا رسمی افزایش دهد.

اما شلوار قدبلند به سیلوئت های پهن محدود نمی شود. شلوارهای قد بلند که از طریق یک لنز صاف دهه 70 فیلتر شده اند، برای مهمانی با برش گشاد نیز بسیار آماده هستند (فقط یک پیراهن ابریشمی به ترکیب اضافه کنید). و اگر به نوعی هیچ یک از این ژست ها جذاب نیست، اما همچنان می خواهید به پیاده روی شلوار خود بپردازید، همیشه می توانید یک شلوار جین آبی کلاسیک بپوشید. زمانی که خود GOAT Levi Strauss شلوار جین آبی را که بازی را تغییر می‌داد کنار گذاشت، این یک طرح در سطح کمر بود که برای بیش از یک قرن ادامه داشت. (کافی است تی شرت ساده و سفید مورد علاقه خود را بپوشید و آماده هستید.) نکته این است که یک جفت شلوار کمر بلند مردانه برای تقریباً همه وجود دارد. و برای اینکه به شما نشان دهیم، ما تعدادی از بهترین ها را در حال حاضر گردآوری کرده ایم.

شلوارهای کمر بلند زمانی که با گشاد و گشاد ست می شوند بسیار زیبا و باسن هستند (مایلز دیویس را با شلوارهای چین دار پشمی استوایی و ژاکت پولو راحت در نظر بگیرید). آنها همچنین با ژاکت‌های کوتاه مانند کامیون‌ها و بمب‌افکن‌ها همخوانی کاملی دارند که منطقی به نظر می‌رسد، زیرا برای همیشه، چینی‌های کمر بلند برای ارتش (معروف به تولیدکننده لباس‌های مردانه همیشگی) استاندارد بوده است.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع