2022 سال ساعت بسیار جذاب “مقرون به صرفه” است

خبر خوب این است که این ساعت‌های منتشر شده جدید کمی دموکراتیک‌تر از چیزی هستند که اکثر مجموعه‌داران به آن عادت دارند. سیستم قرعه کشی حداقل چیزی متفاوت است، اگر نگوییم بهتر از لیست انتظاری که در حال حاضر برای خرید بسیاری از مطلوب ترین ساعت ها نیاز است. و وقتی کسی فرصت خرید این ساعت‌ها را پیدا می‌کند، قیمت آن بسیار راحت‌تر است.

جمعیتی که در خارج از یک فروشگاه سواچ در لندن تلاش می کنند تا MoonSwatch را بخرند

Yui Mok – PA Images/Getty Images

اما اکنون، با نگاهی به گذشته، فکر می کنم MoonSwatch به صنعت ساعت سازی نزدیک تر بود رویداد Staple x Nike Dunk. مانند MoonSwatch که فروشگاه‌های سواچ را مجبور به تعطیلی زودهنگام کرد، عرضه کفش‌های کتانی در سال 2005 باعث هرج‌ومرج و همکاری، کمبود و طراحی متمایز شد تا محصولی را بسازد که با قیمتی بالاتر از خرده فروشی دوباره به فروش برسد. تصادفی نیست که ساعت‌های جدید Unimatic از ذهن اریک پنگ چنگ، یک کلکسیونر فوق‌العاده ساعت که مالک Bait و Undefeated است، می‌آیند، که هر دو در طول سال‌ها تعداد زیادی کفش ورزشی با نسخه محدود عرضه کرده‌اند. او گفت هودینکی امسال که او شاهد ادغام دنیای ساعت و لباس خیابانی است. طبیعتاً، این همکاری مانورهای زیادی را از دنیای کفش‌های کتانی می‌گیرد، مانند ایجاد رنگ‌های براق و سرکوب کردن مقدار برای ایجاد تبلیغات. (زرد لیمویی به 50 قطعه محدود شده است در حالی که تنها 100 قطعه با صفحه سفید قطبی وجود دارد.) اعلان های فروخته شده اکنون یکی از ویژگی های عادی دنیای ساعت هستند و آن بنر دلخراش اکنون بر روی صفحه نمایش نصب شده است. صفحه محصول برای تایمکس Adsum.

چیزی که در مورد سرقت صفحه‌های صنعت ساعت از کتاب بازی هایپ کتانی هیجان‌انگیز است این است که به ساعت‌های عالی و در دسترس‌تر می‌انجامد. معمولاً بهترین ساعت‌های جدید هر سال با قیمت‌های بسیار بالا و لیست انتظار چندین ساله همراه هستند. امسال، کلکسیونرها این شانس را داشتند که ساعتی نصف امگا با ۲۴ام قیمت ساعت استاندارد ماه این برند دریافت کنند. مطمئناً، این قطعات را اکنون فقط با قیمت مشخصی می‌توان یافت بازار ثانویه StockX، و کلکسیونرها ناامید هستند در انتظار ذخیره سازی مجدداما اگر خریداران ویترین ساعت‌ها به یک چیز عادت کرده‌اند – گروهی که شیفته اشیاء فوق‌العاده انحصاری و فوق‌العاده گران‌قیمت هستند – به آن عادت کرده‌اند، آن چیزی است که عاشق آن می‌شوند.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: