20 پیشنهاد خلاء روز پرایم آمازون که در سال 2022 مفید نیستند: Bissell، Roomba، Eufy

برخی از این معاملات خلاء قیمت‌ها را به پایین‌ترین حد خود می‌رسانند، به این معنا که اگر اکنون اقدام نکنید، احتمالاً تا جمعه سیاه معامله‌ای به این خوبی نخواهید داشت. و چه کسی می داند که از هم اکنون تا آن زمان چه اتفاقی برای طبقات شما خواهد افتاد. همه مظنونان معمولی – رومبا، بیسل، و شارک – و همچنین برخی از آنها که واقعاً باید درباره آنها بیشتر بدانید، مانند سامسونگ (بله، سازندگان تلویزیون) و Eufy اینجا هستند. دایسون متأسفانه هیچ معامله ای در طول رویداد دسترسی زودهنگام آمازون انجام نمی شود، اما اگر به وب سایت آن سر بزنید، راس جاروبرقی ها میزبان خود هستند. نخست رویداد پس انداز برای اینکه بزوس پول خود را به دست بیاورد. در غیر این صورت، این قسمت‌ها را کنار بگذارید، جایی که بهترین معاملات جاروبرقی Amazon Prime Day سریع‌تر از آنچه که می‌دانید پاک می‌شوند.

برای هر معامله ارزشمند دیگری که پیدا کرده‌ایم، به فهرست عظیم ما سر بزنید بهترین معاملات پرایم روز 2022 ارائه کرده است. به علاوه، مطمئن شوید که اطلاعات خرید ویراستاران ما را از اینجا به بعد دریافت کرده و در آن مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اکنون که همه ابزارهای خود را ارتقا داده اید، زمان آن رسیده است که روی چیز ضروری تر تمرکز کنید: جاروبرقی. معاملات جاروبرقی Amazon Prime Day بالاخره از صبح امروز آغاز شد، از جمله جاروبرقی‌های مختلف روباتی و جاروبرقی‌های بی‌سیم، اما همچنین گزینه‌های دستی برای حمل آسان‌تر برای مواجهه با موقعیت‌های کوچک، خرده‌پا و پرمو. اگر به طور کامل از کفپوش ها، فرش ها و فرش های خود غافل شده اید، زمان بهتری برای اضافه کردن چیز جدیدی به روال نظافت خود به جای یک دستگاه گرد و غبار و شکاف گیر وجود ندارد. اما شما کمتر از 48 ساعت فرصت دارید تا خرید کنید، زیرا این معاملات خلاء در پایان 12 اکتبر به پایان می رسد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: