20 بهترین پیشنهاد روز کارگر در آمازون 2022 که خیلی خوب هستند که نمی توان از آنها گذشت

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

آیا به دنبال یک انتخاب کوچک و مرتب هستید که تا زمانی که فصل فروش به طور جدی شروع شود، به شما کمک کند؟ بهترین معاملات روز کارگر در آمازون را پوشش داده اید. در اینجا همه چیزهایی است که ما در حال حاضر مراقب آن هستیم.


به رویدادهای فروش تعطیلات شکاک گوش دهید: بهترین معاملات روز کارگر در آمازون از قبل جلوتر از برنامه است و ارزش وقت شما را دارد. بله، روز کارگر – به نوعی – یک بار دیگر نزدیک است و برخی از دیوانه‌کننده‌ترین فروش‌ها به خوبی در حال انجام هستند. اما اگر هیچ‌کدام از آن‌ها شما را نسبت به کل شبنگ کمتر مشکوک نکرده است، به «Zon» اجازه دهید تا استدلال خود را ارائه دهد – عمدتاً به شکل وسایل تفریحی و فناوری با تخفیف که گذراندن یک آخر هفته دیگر را کمی کمتر افسرده‌کننده می‌کند. دسته ای از عینک های ممتاز از امثال Ray-Ban و Oakley. (البته یک خرید هوشمندانه با این فرض که تصمیم دارید واقعاً در خارج از منزل سرمایه گذاری کنید.)


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: