19 ست هدیه عالی برای مردان که خرید تعطیلات را در سال 2022 جذاب می کند

خرید هدایا برای مردانی که ذائقه‌های بسیار تکامل یافته دارند، می‌تواند یک سردرد سلطنتی باشد، اما بهترین ست‌های هدیه برای مردان، کمتر یک عکس در تاریکی هستند، و بیشتر مجموعه‌ای از ایده‌ها هستند – راهی برای گفتن «چیزی در این جعبه باید مناسب باش.» برای افراد با سلیقه و نیازهای خاص، ست های کادویی نیز یافتن بسته ای عالی از لوازم جانبی زمستانی یا لوازم آرایشی قفسه بالایی را به یک نسیم مطلق تبدیل می کند. بنابراین، اگر در مورد اینکه چه چیزهایی را در لیست خود قرار دهید، فکر می‌کنید که چه چیزهایی را می‌توانید به دست بیاورید، کمی نفس بکشید: این دقیقاً همان جایی است که این دو و سه نفر GQ-محصولات تایید شده مفید هستند. در مجموع، آنها تمام حدسیات را به طور کامل از معادله حذف می کنند، با حسن نیت از گزینه های مختلفی که اتفاقاً کاملاً با هم جفت می شوند. و جذابیت آنها بسیار ساده است. سازمان بهداشت جهانی نمی کند از شگفتی انتظار یک هدیه و باز کردن بسته بندی لذت ببرید چندین? هر چه بیشتر بهتر است، در واقع!

و خبرهای خوب به همین جا ختم نمی شود. از آنجا که با توجه به معاملات اولیه جمعه سیاه، نمی توانید زمان بهتری را برای حذف خریدهای فصلی خود قبل از جنون سالانه پس از روز ترکیه انتخاب کنید. بنابراین برای کمک به شما در سفر به نیروانا تعطیلات، 19 مورد از بهترین ست های هدیه را برای مردان در حال حاضر در بازار گردآوری کردیم، از محصولات مراقبت از پوست که به او احساس لطیفی می دهد تا عطرهایی که می خواهد بسازد. امضای او در تمام سال خرید برای تعطیلات هرگز اینقدر بدون استرس نبوده است – یا حتی به جرات می‌توانیم بگوییم، سرگرم کننده.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: