19 بهترین کیف لپ‌تاپ 2023: دستگاه‌های حمل‌کننده رایانه‌های شخصی درجه یک از هرشل، فیلسون، پرادا و موارد دیگر

نحوه انجام مصاحبه: با کیفی که سلیقه شما را تلگراف می‌کند و به روشی که شما انجام می‌دهید، تاثیر اولیه را بر جای بگذارید. کارآمد، دکمه دار و بی نهایت همه کاره است.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏کوله‏ و ‏کیف‏

کوله پشتی لپ تاپ روزمره North Face

به جز یک حامل لپ‌تاپ، چیز زیادی را دنبال نمی‌کنید؟ باران در مورد است. خط لوازم جانبی ضد آب و لزج های آن که برای آب و هوای نامساعد ساخته شده اند، بیشتر به خاطر کوله پشتی های مینیمالیستی (مورد علاقه مجموعه خلاقانه طراحی) شناخته شده است. اما این قاب لپ‌تاپ فوق‌العاده کارآمد، آن را حتی بیشتر از قبل بهبود می‌دهد: چیزی بیشتر از یک آستین لپ‌تاپ با شکوه است. از نظر املاک و مستغلات برای چیزهای دیگری غیر از کابل ها و ملزومات فنی شما کم است. اما اگر از فلسفه «هر چیزی که نیاز دارید، هیچ چیزی که نمی‌کنید» را پذیرفته‌اید، از همان نمای بیرونی ضدآب و هوای کت‌های بارانی‌اش برخوردار است، به‌علاوه یک کمربند بافته شده محکم برای چرخاندن آن بر روی شانه‌هایتان در حین حمل و نقل.

بهترین طراحی کیف لپ تاپ

کوله پشتی حمل و نقل Everlane “The ReNew”.

این کیف ساده دارای تمام ابزارهای فنی است که می‌توانید به آن نیاز داشته باشید – آستین لپ‌تاپ دارای پد، یک جیب خارجی با دسترسی سریع با گیره کلید، چندین جیب دیگر، خطوط تمیز و خیال راحت (که در مشخصات ذکر نشده است).

کیف پیام رسان Nisolo “Loreto”.

کیسه تخت ریمووا

کیف مسافرتی گیبسون فناوری هرشل

کیف پیام رسان بوم موم شده Nisolo با یک بند چرمی و کیسه لپ‌تاپ روکش دار، حس یک Filson ناهموار را دارد.

لپ تاپ Osprey “Transporter 20”.

کیف فناوری بلروی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: کیف دستی، لوازم جانبی، لوازم جانبی، کیف و کیف

کیف باریک تریم چرم تروبادور Adventure Pathfinder

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: کیف دستی، لوازم جانبی، لوازم جانبی، کیف و کیف

کیف نایلونی بالستیک Filson “Dryden”.

این کیسه باریک فوق‌العاده شیک، از لپ‌تاپ شما در حالی که ثابت است با بالشتک داخلی محتاطانه‌اش محافظت می‌کند، و در حین حرکت به لطف بند بافته‌ای دستی در پشت.

کیف لپ تاپ چند جیبی Porter-Yoshida & Co

کوله پشتی مسافرتی lululemon LiftOS 20 لیتری

برای قدردانی از کوله پشتی های پسر مدرسه ای North Face لازم نیست شاگرد یادگیری باشید. این مدل همچنین برای سفرهای کوتاه آخر هفته یا به عنوان یک کوله روزی با پنل پشتی راحت و دسته بالایی برای تطبیق پذیری ایده آل است.منبع

کیف لپ تاپ با تزئینات جیر با آرم آکنه

با چندین جیب داخلی و خارجی، آستین چرخ دستی و ساختار پارچه ای مقاوم در برابر آب، این کیفی است که واقعاً می توانید همه جا ببرید.

چه چهار لپ‌تاپ یا فقط یک لپ‌تاپ (بسیار اورجینال) داشته باشید، بهتر است بروید.

کیف مسافرتی Mack Weldon GTX

بیشتر از یک پسر سرکش؟ از سازندگان برخی از لباس های زیر مورد علاقه ما راهنمایی بگیرید. کیف کار مک ولدون دارای یک جیب مخصوص بطری آب، به اضافه شیارهایی برای سیم ها و لپ تاپ شما، با یک محفظه اصلی جادار برای ریختن هر چیز دیگری است.

دور کیف “The Everywhere”.

وقتی صحبت از ساخت و نمای ظاهری به میان می‌آید، باید به طور قابل توجهی کمتر از کیسه‌های پیام‌رسان بومی که در رام‌کام دهه 90 می‌بینید، قدیمی باشند و نسبت به کیف‌های جعبه‌ای هاردکور که در وال استریت می‌بینید، خفه‌تر باشند—حتی شیک! خوشبختانه، تعداد زیادی راهنورد فناوری (در کیف، کیف، کیف شانه و کوله پشتی) وجود دارند که به عنوان کیف های مسافرتی و کاری شیک، وظیفه ای مضاعف دارند. در زیر، تعدادی از بهترین کیف‌های لپ‌تاپ که ظاهراً جذاب و کارآمد هستند – کیف‌هایی که خوشحال می‌شوید در رفت‌وآمدتان با آن‌ها دیده شوید.


بهترین راهنمای خرید کیف لپ تاپ


بهترین کیف لپ تاپ مسافرتی معمولی

مجموعه گلف لو فلور). همه اینها به این معناست که تا زمانی که هنوز می توانید یکی را دریافت کنید.


به علاوه 13 کیف لپ تاپ دیگر برای ایمن کردن کالاهای شما

کیف LLBean بوم موم شده

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: و کیف و کیف

کیف لپ تاپ بزرگ جمع و جور Tumi “Alpha 3”.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: کیف دستی، لوازم جانبی، لوازم جانبی، کیف و کیف

لوازم جانبی ناهموار Filson در فضای باز – همه در پارچه‌های جناغی، پارچه‌های ریپس‌استاپ و چرم باکیفیت – انواع ارثیه‌هایی هستند که از پدرتان می‌خواهید به شما منتقل کند. اما لازم نیست خودتان پدر باشید تا از زیبایی ترد کیف های مقاوم صنعتی و مقاوم در برابر آب و هوا که فقط با گذشت زمان بهتر به نظر می رسند، سود ببرید. کیف آن با فضایی برای یک لپ تاپ 15.6 اینچی، بهترین نوع کیف شانه ای ساده برای رفت و آمد است. این کیف جذابیت کمتری از یک کیف TA مدرسه درجه یک دارد (اما مانند کیف TA جالب)، کیفی که با یک کت و شلوار توید به همان خوبی که با برخی از Carhartts جفت می شود، لباس می پوشد. این چیزی است که از تمام کیف‌های چرمی خفه‌کننده و کیسه‌های پیام‌رسانی که اگر واقعاً به دانشگاه می‌روید یا فقط در مترو می‌روید، در کتابخانه ببینید، چیزی دور از ذهن است.

بهترین کیف لپ تاپ با Street Cred