19 بهترین کفش کار مردانه در سال 2022: کفش راحتی، بند بند، چکمه چلسی و موارد دیگر

بالشتک زیاد غیرقابل مذاکره است. چرم درجه یک (اغلب مقاوم در برابر آب) فراوان است. و یک دوز خوش آمدید فانک مهم است. حتی اگر 9 به 5 شما شامل کمی بیشتر از توقف و لغو مکث استراتژیک دکمه بی‌صدا کردن زوم باشد – چه از خانه، دفتر کار یا برخی از نسخه‌های ترکیبی از این دو -، داشتن یک جفت از این دکمه‌ها هزینه زیادی دارد. بهترین کفش کار برای مردان در اطراف.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

اگر مدتی است که به بهترین کفش کار برای مردان فکر نکرده اید، شما را می بخشیم. «کار» این روزها مفهومی روان است و کفش‌هایی که در روزهایی که به دفتر مرکزی شرکت نمی‌روید برای چرخیدن در خانه می‌پوشید به سختی واجد شرایط به نظر می‌رسد. کلوگ ها صعودی هستند. دمپایی ضروری است. جهنم، حتی کروک‌های تزئین‌شده نیز می‌توانند لباس‌های مناسب دفتر را انتخاب کنند، زمانی که دفتر مورد نظر کمترین بهم ریختگی‌ترین گوشه اتاق نشیمن شما باشد.

واقعیت این است که تزیینات مبهم لباس‌های غیررسمی تجاری به صورت پیش‌فرض برای اکثر دفاتر باقی می‌ماند و در مورد کفش‌هایتان سؤالات بیشتری نسبت به پاسخ‌ها برای شما ایجاد می‌کند. بنابراین اگر کنسرت روزانه شما شامل تیرهای فولادی و هر چیزی که به یک کلاه سخت نزدیک می‌شود، احتمالاً برای شما مناسب نیست. (به‌جای آن یک جفت چکمه‌های سخت‌پوش را امتحان کنید.) اما اگر به دنبال کفشی هستید که آب بیشتری نسبت به کفش‌های کتانی معمولی داشته باشد و کمی خمیده‌تر از کفش‌های کتانی معمولی‌تان باشد، انتخاب اینجا دشوار است. ضرب و شتم. اما برای روشن بودن، اینها کفش‌های کاملاً مجلسی نیستند – آنها را به عنوان جایگزینی باکیفیت برای کفش‌هایی که برای ماه‌ها از پوشیدن آن‌ها خودداری کرده‌اید، در نظر بگیرید، اگر گفته شد کفش‌های پاشنه سخت از دوران WFH با مدل موی جدید و تنفر و تحقیر سالم ظاهر شده‌اند. برای مرد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: