19 بهترین ژاکت گرم در سال 2022: لباس های درجه یک از Arc’teryx، J.Crew، و The North Face

وقتی آب و هوا به بهترین شکل ممکن شما را تبدیل به بستنی گوشتی می کند، به یکی از بهترین ژاکت های گرم در زرادخانه خود نیاز خواهید داشت. بله همینطور است ژاکت، جمع. برای پشت سر گذاشتن یک زمستان واقعاً ناخوشایند، یک مرد نمی تواند تنها در یک پارک صرف دوام بیاورد – او به گزینه هایی نیاز دارد. مطمئناً آن پفکی که به تازگی آن را پوشیده‌اید، با لباس‌های غیررسمی‌تان آتشین به نظر می‌رسد، اما چگونه می‌خواهید در یک جلسه مشتری مهم در یک رستوران شیک در مرکز شهر، نان تست بمانید؟ به همین دلیل است که ما این لیست را جمع آوری کرده ایم که طیف کاملی از گرم ترین و پرمخاطب ترین ژاکت های زمستانی را پوشش می دهد.

اما آنچه که بهترین کت های گرم را واجد شرایط می کند بهترین? همه چیز در مورد مواد و ساخت و ساز است. برای ژاکت های پایین، همیشه مهم است که قدرت پر شدن را بررسی کنید – هر چه قدرت بیشتر باشد، عایق گرمتر است. (قاعده سرانگشتی: اگر در مکانی به شدت سرد زندگی می کنید، قدرت پرکنندگی 600 یا بالاتر حداقل چیزی است که می خواهید.) با روپوش های روپوش تر، می خواهید به دنبال پارچه های سنگین و متراکم باشید: به پشم های ذوبی فکر کنید. ، ترمه و موهر. اگر پالتوی شما در برابر عواملی مانند پوشش ضد باد یا روکش ضدآب نیز دارای محافظت فنی باشد، امتیاز جایزه. در نهایت، گرما نسبی است، البته – اما اگر جایی در ساحل شرقی زندگی می‌کنید و نمی‌خواهید مسیر پفکی را طی کنید، حداقل کاری که می‌توانید انجام دهید این است که گزینه‌ای را پیدا کنید – خواه یک پارکینگ سنگین و روپوش باشد. ، یا دیگر جایگزین غیر پایین – که کاملاً به معنای واقعی کلمه الاغ شما را می پوشاند.

بنابراین بهترین توصیه ای که می توانیم در مورد مانتوهای زمستانی به شما بدهیم این است که اغلب و زودتر کت و شلوار خود را تهیه کنید—کسی نباشید که در هفته دوم فوریه یک کت گرم در انبار پیدا کنید. اکنون آنها را بخرید، زمانی که شیک ترین و غیرقابل نفوذترین گزینه های قفل حرارتی هنوز در انبار موجود است. برای شروع، در اینجا 19 لایه فوقانی استثنایی وجود دارد که ارزش دارد فوراً در کنار هم قرار دهید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: