19 بهترین ماسک صورت N95 2023: بازگشت به آن دوباره

بنهال

3M

ویدا

ماسک‌های سبک جراحی Hotodeal قبلاً توسط FDA برای استفاده اضطراری مجاز بودند. هر کدام دارای یک گیره بینی قابل تنظیم برای محکم کردن ماسک در محل هستند و پنج لایه محافظ را ارائه می دهند.

ماسک کیسه ای کیمبرلی کلارک N95 (بسته 50 عددی)

نصب ماسک بچه گانه KF94 (بسته 20 عددی)

N95 های پنج لایه ایگل توسط یک شرکت مستقر در بروکشر، تگزاس ساخته شده است. ماسک های آن در بسته های 20 تایی عرضه می شوند و پنج لایه محافظتی را ارائه می دهند. همچنین اطلاعات ضد جعل زیادی روی بسته بندی وجود دارد که تأیید می کند که ماسک قانونی دارای گواهی NIOSH را خریداری می کنید، نه مقداری تقلبی.

کلانارا

نصیحت کرد در مورد روش‌های استفاده مجدد از ماسک کاغذی در گذشته برای مقابله با کاهش ذخایر ماسک‌های تنفسی، منابع به گونه‌ای بازگشته است که دیگر از ضدعفونی‌کردن و استفاده مجدد از ماسک‌ها حمایت نمی‌کند (حداقل، در بین پرسنل پزشکی، اگرچه شما احتمالاً می‌توانید ماسک‌های خود را مصرف کنید. نشانه هایی بر اساس آن دستورالعمل ها).

ماسک محافظ صورت BNX N95 (بسته 20)

در اینجا مدل KF94 دیگری است که به خوبی بررسی شده است که ما آن را به دلیل مناسب بودن ایمن و حلقه های گوش راحت آن دوست داریم.

جعبه 30 تایی که به ازای هر ماسک حدود 1 دلار می رسد.

همانطور که اشاره کردیم، KF9N4 ماسک های کره ای هستند، بنابراین آنها هستند توسط استانداردهای کره ای تایید شده است، اما اکثر آنها فقط در اواخر بیماری همه گیر وارد بازار شدند و توسط NIOSH یا FDA تایید نشده اند. ما چند گزینه را که به خوبی بررسی شده اند برای مطالعه مشخص کرده ایم، اما به خاطر داشته باشید که این گزینه ها ممکن است مانند N95s و KN95s در بالا محافظت در برابر دود و دود نداشته باشند.

آیا می توانید از ماسک های صورت استفاده مجدد کنید؟

Hotodeal

منبع

در اینجا یکی دیگر است که برای بچه ها و افرادی که صورت های کوچک دارند مناسب تر است. این شامل چهار لایه محافظ است و در صورتی که از سیاه یا سفید اصلی منحرف شوید، در رنگ‌های خاموش دیگر موجود است.

با این حال، فقط به این دلیل که ماسک توسط این آژانس ها چراغ سبز نشان داده نمی شود، لزوماً به معنای بی فایده بودن آن نیست. اگر می‌خواهید ویروس‌های موجود در هوا، محرک‌ها و ذرات دود را فیلتر کنید، هر ماسکی بهتر از بدون آن است (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می‌دهید). صرف نظر از اینکه کدام نوع را انتخاب می کنید، همه چیز به تناسب خوبی ختم می شود. اطمینان حاصل کنید که ماسک شما بدون هیچ شکافی دور صورت شما یک مهر و موم ایجاد می کند، به راحتی روی صورت شما می ماند، مانع تنفس شما نمی شود و شامل چندین لایه مواد برای محافظت از شما است. برای امنیت بیشتر، همچنان می توانید دوبرابر کن با یک ماسک پارچه ای در بالای ماسک کاغذی خود، یا در یک فیلتر اضافی قرار دهید.

ماسک صورت Vida KN95 (بسته 10 عددی)

Supplyaid ماسک های پنج لایه خود را در بسته های 10 تایی سیاه یا سفید به قیمت 3 دلار به فروش می رساند. به راحتی، می توانید آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید یا آنها را به صورت حضوری در Home Depot محلی خود خریداری کنید.

ماسک های Evolvetogether شامل مختصات جغرافیایی امضا شده آن در گوشه است. این ماسک‌ها شش لایه محافظ را ارائه می‌دهند و در بسته‌های متنوع از چندین رنگ عرضه می‌شوند.


KF94s

بدانید که هر چه بیشتر از یک ماسک استفاده کنید، تناسب و کیفیت فیلتراسیون را به خطر می اندازید: ممکن است متوجه شوید که بندهای خود کمی شلتر می شوند یا ماسک به خوبی به صورت شما نمی چسبد. بعلاوه، این احتمال وجود دارد که اگر ماسک شما آلوده، گرد و غبار شود، یا اگر روزی با دود و دود است، دیگر نمی خواهید همان فیلتر را دوباره روی صورت خود قرار دهید.


N95s

ماسک‌های Maskc (تلفظ “Mask-see”) پنج لایه محافظتی را ارائه می‌کنند، با یک پل بینی قابل تنظیم برای تناسب ایمن‌تر. این برند مجموعه‌ای از الگوها و طرح‌های چاپی را برای کودکان و بزرگسالان ارائه می‌کند، از مدل‌های چهارخانه و گل‌دار KN95 گرفته تا طرح‌های مرمری و پاستل‌های کم‌رنگ مانند این.

کدام ماسک های صورت از ذرات دود محافظت می کنند؟

KF94 های کتان محافظت چهار لایه را در پارچه های نرم و بسته بندی های جداگانه ارائه می دهند.

ماسک‌های صورت N95 3M نیز چراغ سبز NIOSH را دریافت کردند: می‌توانید به لطف دو بند که دور سرتان قرار می‌گیرند، محل قرارگیری را تنظیم کنید، و فضای کمی در جلوی دهانتان برای تنفس بیشتر وجود دارد.

ماسک صورت Hotodeal KN95 (بسته 20 عددی)

ویدا

60 درصد از کل ماسک های KN95 در بازار در سال‌های 2020 و 2021 جعلی بودند، اما نحوه تشخیص اینکه آیا مال شما معتبر است بر اساس بسته بندی

خوشبختانه، این ماسک چهار لایه بنهال مورد تایید NIOSH شامل یک قطعه داخلی بینی فوم نرم است که به ناحیه بینی شما ساییده نمی شود و یک قطعه فلزی قابل تنظیم در قسمت بیرونی برای نگه داشتن آن در جای مناسب. تسمه های الاستیک نرم روی آن نیز با گیره های سبز رنگ در کناره محکم شده اند تا کمی جذابیت بصری بیشتری داشته باشند.

دبلیو دال

از آنجایی که ماسک‌های N95 و KN95 برای فیلتر کردن 95 درصد ذرات 0.3 میکرون یا بزرگ‌تر طراحی شده‌اند، این ماسک‌ها مؤثرترین ماسک‌ها برای فیلتر کردن بقایای ریز از دود و دود هستند (که می‌تواند ریسک خود را افزایش دهید بیماری‌های تنفسی، سرطان ریه و بیماری‌های قلبی، حتی در اثر قرار گرفتن در معرض کوتاه‌مدت)، اگرچه از شما در برابر گازهای خطرناک تولید شده توسط آتش‌سوزی محافظت نمی‌کنند. برای آنچه ارزش دارد، EPA فقط توصیه می کند N95های مورد تایید NIOSH با دو بند که پشت سر شما قرار می‌گیرند و ماسک‌های P100 برای فیلتر کردن ذرات خاکستر و دود، نه آنهایی که یک بند دارند یا حتی ماسک‌هایی که پشت گوش شما حلقه می‌زنند.

Good Day Korea نیز نسخه هایی در اندازه بچه ها از همان ماسک ها تولید می کند. ما آنها را دست اول آزمایش کرده‌ایم و دریافتیم که برای صورت‌های کوچک‌تر (بدون نیاز به انجام تنظیمات)، چه برای کودکان و چه برای بزرگسالان، عالی هستند.

اگر رنگ‌های روشن را به رنگ‌های خنثی ترجیح می‌دهید، این KN95 (که قبلاً توسط FDA برای استفاده اضطراری مجاز بود) در بسته‌بندی چند رنگ عرضه می‌شوند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: