19 بهترین صندل مردانه در سال 2023: صندل های شیک، پاپوش و سرسره هایی که می توانید در تمام طول سال بپوشید

فلیپ فلاپ های بازیابی هوکا وان وان اورا

ظاهر و احساس Birks چرمی خود را دوست دارید، اما ناراحتید که نمی توانید آنها را خیس کنید؟ راه حل شما این است: طرح کلاسیک آریزونا که از EVA ضد آب، قابل شستشو و فوق سبک وزن ساخته شده است (معروف به همان موادی که Crocs از آن ساخته شده است). آنها مقرون به صرفه، بادوام و عالی هستند چه در کنار استخر استراحت کنید و چه در ساحل آفتاب بگیرید.

بهترین صندل های آماده تریل

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏ کفش‏، ‏صندل‏،‏ و ‏کفش‏

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏ کفش‏،‏ کفش‏ و پارگی‏

اسلاید بازیابی OOFOS OOahh

خوشبختانه صندل های امروزی بسیار زیباتر از گذشته هستند. بهترین‌های این دسته می‌توانند با انگشتان پاهای رنگ‌آمیز و براق به تنهایی بایستند، یا با کمک جوراب‌های کمپ کمپ یا خدمه راه راه، ظاهری ناب به نظر برسند. اگر هنوز احساس می‌کنید زمستان در گردن شماست (حداقل در بیشتر روزها)، ما به شما پیشنهاد نمی‌کنیم که پاهایتان کماندویی شوند—از سال 2018 که ما از مزایای زمستانی کردن کفش‌های تابستانی شما دفاع کرده‌ایم. و همین منطق امروز حتی بیشتر صادق است.

صندل‌ها، ما به شما اعطا می‌کنیم که بسیار غیررسمی هستند، اما وقتی مناسبت به کفش‌های رسمی‌تر نیاز دارد، این ژانر چیزهای زیادی برای ارائه دارد. ریف‌های Hereu بیشتر شبیه لوفرها با بریدگی‌های استراتژیک هستند، یک شبح ترکیبی ظریف که از سواحل آفتاب‌گرفته سواحل اسپانیا الهام می‌گیرد. رویه چرمی صاف جای خود را به خطوط خمیده ملایم می دهد که پاشنه های بلوکی آن را ارائه می دهند فقط قد کافی دارد، و کل شبانگ به صندل تبدیل می‌شود که نوه‌های شما با خوشحالی از کمد شما می‌برند – البته به شرطی که بچه‌هایتان اول به آنها نرسند.


به علاوه 12 صندل دیگر که دوست داریم

صندل اورجینال جهانی Teva

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏،‏ و ‏‏کتاب‏ و بالش‏

چی، آیا واقعا انتظار چیز دیگری داشتید؟ Birkenstock برای بیش از دو قرن بر صندل های جهان به یک دلیل برتری داشته است: یعنی ترکیبی عالی از راحتی، کیفیت و سبک این برند. صندل‌های آن‌ها در آلمان با استفاده از چرم‌های درجه یک و جیر در بالای آن ساخته می‌شوند و سپس روی یک زیرپایی چوب پنبه‌ای کوسنی قرار می‌گیرند که به مرور زمان روی پاهای شما قالب می‌گیرد. آنها آن را در هر اردوگاه سبکی جا می‌دهند، چه نسخه‌ای از نرم‌افزارهای نرم‌افزاری باشید، چه علاقه‌مند به فضای باز، چه افراد شیک پوش و چه هیپ هیپ. آریزونا نمادین ترین مدل Birks است، و چه اولین و چه 45 ساله شما باشند، وقت آن است که به یک جفت جدید بپیوندید.

بهترین صندل های مقرون به صرفه (اما گران قیمت!)

صندل سویکوک MOTO-Mab

این صندل‌های سبک هوآراش از گوزن‌های گوزن گران‌تر از آنچه که واقعاً هستند به‌نظر می‌رسند، خوش‌پوش، و آماده ست کردن با سایه‌های براق و هر نوع نوشیدنی یخ‌زده هستند. این عمدتا به لطف رویه های پیچیده بافته شده است، که اتفاقاً از چرم طبیعی ساخته شده است – یک سرقت مطلق با قیمتی به این پایین. آن‌ها را همان‌طور که یک جفت کتانی قاتل می‌پوشید بپوشید: با شلوارک، با شلوار جین، جهنمی، حتی با یک کت و شلوار کتان راحت.

بهترین صندل های ضد آب

صندل جیر میدی Jacques Solovière

به اندازه‌ای محکم است که در سفر بعدی‌تان یک کت شلواری را در خود بیاندازید، آن‌قدر شیک است که با شلواری راحت و یک سه‌راه‌راهی ترد ست کنید، مثل اینکه جلوی یک کتاب ظاهری The Row هستید.

235 دلار

سرسره‌های لورو پیانا که دارای گواهینامه افراد ثروتمند هستند ممکن است گرانبها به نظر برسند، اما از جیر ضد آب ساخته شده‌اند، بنابراین وقتی روی قایق تفریحی خود می‌چرخید، نیازی به نگرانی در مورد نوک انگشتان در اطراف گودال‌های آب شور نباشید.

صندل کلاسیک چاکو Z/1

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏‏‏کفش‏ و ‏

صندل چرمی روی پا نرم Birkenstock “Arizona”.

صندل های سبک تانگ به دلیل جذابیت آسان و دمنده شان ارزشمند هستند، اما جلوگیری از سر خوردن آن ها سخت است. اینجاست که مچ‌آستین‌های جیر و زیره‌های چسبنده اضافی به کار می‌آیند.

اسلایدهای مشتاق Uneek

صندل پلت فرم کروکس

صندل کشویی جیر لورو پیانا

دمپایی تاپ Havaianas

صندل کماندار پاشنه کوتاه Hereu

صندل یونان باستان صندل چرم دیناتوس

صندل‌های ترد و جذاب Teva به لطف کفی‌های مقاوم در برابر لغزش و سیستم تسمه‌ای بسیار زیبا که تضمین می‌کند دور پاهای شما پیچیده می‌شوند و در رودخانه‌ای در فاصله نیم مایلی از جایی که می‌روید شناور نخواهند شد، در میان هیپی‌ها جذاب هستند. آنها را دید

صندل جیر دو بند سگک دار فلزی Toga Virilis

علی‌رغم تمام تلاش‌های شما، پاهایتان همچنان عرق می‌کنند—خوشبختانه، بستر نرم و ضد باکتری Suicoke آماده شد.

منبع

ساده، کاربردی، شیک: بند شلوار ساحلی بدون زواید برند برزیلی به دلایلی نمونه ای از فرم باقی مانده است.