19 بهترین شینیون مردانه در سال 2023: شلوارهای هوشمند و معقول برای تمیز کردن خوب


پیدا کردن بهترین لباس های چینی برای مردان در میان دریایی از لباس های خاکی بی شکل می تواند یک مصیبت دردناک باشد، به خصوص با توجه به اینکه عموماً چند سال دیوانه وار برای شلوارها گذشته است. عجیب و غریب فراوان است. Swishy پادشاه است، پلیسه ها برگشته اند، شلوارهای لباس بسیار بزرگ هستند، و همه اینها می تواند گاهی اوقات کمی طاقت فرسا باشد. مسئله این است که انبوهی از شلوارهای شیاردار به این معنی نیست که ته‌های زمینی بیشتر ناگهان بیرون می‌آیند. فضای زیادی در زیر چتر شلوارهای دوران طلایی برای کلاسیک ها وجود دارد، و کلاسیک تر از برخی از چینی های مقاوم و قابل اعتماد نیست.

از زمان جنگ جهانی دوم، بچه ها به دلیل کارایی و تطبیق پذیری شان به چینو روی آورده اند. به هر حال، انواع زیادی از شلوارها وجود ندارند که در یک گاراژ مکانیک مانند یک مهمانی در باغ در تاکستان مارتا احساس کنند که در خانه با چربی پوشیده شده اند. چینوها کرم دولا کرم شلوارهای معمولی هستند، فقط نوعی کتانی برای اینکه شما را وادار می کند دونده های خود را پشت کمدتان پرتاب کنید و فکر کنید که برای همیشه شلوار ورزشی را کنار بگذارید. می‌توانید آن‌ها را با دکمه‌های پارچه‌ای آکسفورد در خانه، یک تی‌شرت سفید شفاف و کفش‌های کتانی خراشیده به لباس بودگا، یا یک کت و شلوار در اتاق عروسی آرام دوستتان در بالای ایالت بپوشید. نکته این است: صرف نظر از اینکه آنها را با چه چیزی می پوشید، یک جفت چینی قابل اعتماد هرگز به شما اشتباه نمی کند، مهم نیست که چقدر به لباس راحتی خود وابسته شده اید.


بهترین راهنمای خرید Chinos


و اگر برای یک دقیقه از قطار چینی خارج شده‌اید، در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای بازگشت به کشتی است – پس از یک دهه یا بیشتر لباس‌های باریک که بر مکالمه غالب شده است، طراحان به سمت یک شبح صاف که راحت‌تر است برمی‌گردند. ، پوشیدنی جهانی و کاملاً بی انتها. وقتی از این همه چاپ و برش‌های حجیم که بر بقیه کمد لباس‌هایتان تسلط دارند خسته شده‌اید، این 19 جفت غیرقابل شلیک – بله، خیلی بهترین چینی‌های مردانه در بازار امروز – فقط پاک‌کننده کام هستند که شما به آن نیاز دارید. (اگر می خواهید با قیمت کمتری به بازی چینی بازگردید، جفت های بسیار خوبی برای کار پیدا خواهید کرد، اما می توانید شلوار خاکی مورد علاقه ما را زیر 100 دلار نیز بررسی کنید.)

بهترین Chinos به طور کلی

جی کرو اخیراً اشک ریخته است. برندون بابنزین، بنیانگذار نوح، در راس کار، برند کاتالوگ که به مرکز خرید تبدیل شده است، تغییراتی شیک ایجاد کرده است، در حالی که به کارهایی که همیشه در گذشته به خوبی انجام داده اند اشاره می کند. و این بسیار شامل چینی های آنها می شود. برای روشن شدن، آنها هرگز واقعاً نبودند بد برای شروع، اما برای چندین سال، تمرکز بر روی خطوط باریک این برند بوده است. راه‌اندازی مجدد لباس‌های چینی با تناسب آرام – آن‌هایی که از کمپین‌های قدیمی J.Crew در دهه 90 به یاد دارید- یکی از بهترین تصمیم‌هایی است که آنها تا کنون گرفته‌اند. آن‌ها راحت هستند اما خیلی گشاد نیستند و پارچه‌های مورد استفاده بهترین‌های دسته برند بازار هستند. بعلاوه، آنها دارای جزئیاتی هستند که معمولاً روی همتایان رده بالاتر خود مانند پرده های کمر و درزهای بسته دیده می شوند. آیا لباس های چینی زیباتر وجود دارد؟ مطمئن. آیا چینی های زیباتر نسبت به قیمت وجود دارد؟ به هیچ وجه.

بهترین چینی های مقرون به صرفه

شلوار کار Dickies Original 874

Dickies 874 یک نماد پوشاک مردانه تأیید شده و از بسیاری جهات، یک شلوار عالی است. 9 جهنم، ما در طول سال‌ها بارها و بارها ستایش شلوار کار دیکیز را خوانده‌ایم، احتمالاً می‌توانید این تاپیک را برای ما بنویسید. اخیراً در حال حفاری بوده‌اند و از پارچه‌های پنبه‌ای با ساختار نمادین ساخته شده‌اند که 874 به آن معروف است. این بدان معناست که آن‌ها به اندازه کافی سخت هستند که بتوانند در محل‌های ساخت‌وساز و جلسات اسکیت بایستند، به اندازه کافی همه‌کاره هستند تا در دفتر یا بار بپوشند، و تقریباً به اندازه یک بسته انبوه Crayola در رنگ‌ها هستند. اوه، بله، و آنها فقط حدود 30 دلار قیمت دارند، که فضای زیادی در بودجه شما برای خیاط کردن آنها یا به سادگی تهیه جفت های اضافی باقی می گذارد. همه اینها باید گفت: این به هیچ وجه آخرین باری نیست که در مورد Dickies 874s در GQ.com می خوانید.

بهترین ارتقاء Chinos

تاد اسنایدر چینی چینی با تناسب راحت ژاپنی

تاد اسنایدر این قسمت‌ها را به‌عنوان یک ارتقادهنده عمومی می‌شناسد. شلوار جین آبی؟ او بهتر است. دکمه ها؟ همچنین بهتر است. لباس بیرونی؟ نه فقط بهتر، بلکه لعنتی-نزدیک به بهترین. همین امر در مورد چینی های باکیفیت او نیز صدق می کند. آنها از یک پارچه جناغی ژاپنی ترد از Kuroki Mills بریده شده اند، همان چیزی که انتظار دارید روی یک شلوار جین سلفج در یک بوتیک جین خنک تر از جین پیدا کنید. آنها دارای جیب های دستی روی درز برای ظاهری ساده تر و دکمه های ملامینه قدیمی تقریباً غیرقابل تخریب هستند. در مورد برش، این نوزادان آرام هستند. پسندیدن، در حقیقت آرام اگر صادق باشیم، آنها نزدیک به پاهای گشاد هم مرز هستند. و در سال پروردگارمان، 2023، این واقعاً تمام چیزی است که ما می خواهیم.

بهترین چینوهای خیلی داغ در حال حاضر

بسیار خوب، پس وقتی قبلاً گفتیم که جی کرو در حال پارگی است، واقعاً منظورمان این بود. چینی‌های غول‌پیکر این برند به تثبیت موج پاهای پهن به‌عنوان یک حرکت مشروع کمک کردند، چندین برابر فروختند و به همان اندازه درخشش‌های این فرآیند را تسریع کردند. خبر خوب این است که دیوانگی (عمدتاً) فروکش کرده است و شما می توانید در همین لحظه یک جفت برای خود بگیرید. مانند سایر اتصالات J.Crew که در بالا به آنها اشاره کردیم، اینها یک چینوی 100٪ پنبه ای مستقیم هستند که در طیف کاملی از رنگ های کلاسیک تأیید شده، از جمله مشکی، سرمه ای و سنگی موجود است. سر به بالا: اگر طرفدار سجاف های از پیش بسته شده نیستید، ممکن است بخواهید یک درز و یک اتو را جدا کنید.

بهترین Chino در حال حرکت

در زمان‌های قبل از همه‌گیری، شما چیزهای زیادی در بشقاب خود داشتید – جلسات، قرارهای شام، شاید یک پرواز در کنار هم – و به شلوارهایی نیاز داشتید که بتواند ادامه دهد. اکنون، با زندگی دوباره (بیشتر) عادی، می خواهید کمد لباس خود را با روال جدید (قدیمی) خود تنظیم کنید. و اگر این به معنای حرکت بیشتر است، مانند شعاع 3 بلوکی از آپارتمان شما، یا حتی به معنای رفت و آمد برای کار کردن، به یک جفت شلوار نیاز دارید که برای تحمل درجه بالایی از سایش و پارگی طراحی شده باشد. اینجاست که این چینی های کشسان وارد می شوند. آنها از ترکیب پلی آمید-الاستین فوق العاده تنفسی و مقاوم در برابر آب و هوا ساخته شده اند که چین و چروک را از بین می برد. آن‌ها در برابر حرکات دائمی نمی‌افتند، یا شما را در حجم زیادی از عرق پاها سنگین نمی‌کنند. آنها را در تمام طول هفته در خانه بپوشید، قبل از اولین سفر بعدی آنها را در چمدان خود بیندازید، هر چه که باشد: آنها با طراوت و تازه به نظر می رسند.

بهترین مدل های شیک پوش

شلوار گشاد استودیو Nicholson Sorte از جنس پنبه چین دار

ممکن است استودیو نیکلسون نام آشنای نباشد، اما این لیبل بریتانیایی به طور پیوسته از استحکام شبح‌های بزرگ و پر زرق و برق، مواد درجه یک و طراحی ظریف خود پیروانی متعهدانه ایجاد کرده است. (فکر کنید کت های بزرگ با دکمه های ترد و تقریباً چادر مانند، و یک پالت رنگی هوشمند از برنزه های گرد و خاکی، رنگ های دریایی عمیق و مشکی های جوهری.) در حالی که چینی های غول پیکر خدمه بدون شک بزرگ هستند، شلوارهای Sorte استودیو نیکلسون بسیار بزرگ هستند. – منتظرش باشید – حتی بزرگتر، و ممکن است – نفس بکشید – حتی سزاوارتر توصیفگر “غول” است. به این شجره نامه عظیم، چند چین عمیق و یک لبه تمیز را اضافه کنید، یک چینوی فوق العاده ساده خواهید داشت که هنوز هم قادر به صحبت کردن است.


به علاوه 13 Chino دیگر که دوست داریم

شلوار پنبه ای ارگانیک رنگ شده با لباس Officine Générale “Owen”

چرا برای خرید یک کمربند به دردسر می افتید در حالی که شلوار شما می تواند با یک کمربند از قبل وصل شود؟

شلوار جناغی جناغی

Knickerbocker یکی از آن برندهای کمیاب است که لباس‌های همیشه خوب را با قیمتی منصفانه عرضه می‌کند. شلوار ستونی این برند دارای یک پارچه جناغی نخی مستحکم با برش کلاسیک، چین‌های دوتایی، بالای ران آرام و ساق باریکی ملایم است (معروف به شلواری که مانند یک شلوار دوخته می‌شود).

شلوار چینی باریک Uniqlo

در بالای پنبه‌های لوکس سوپیما و پارچه‌های کشدار، چینی‌های Uniqlo دارای ظاهری عالی هستند که با چکمه‌های شیک بسیار تمیز به نظر می‌رسند.

شلوار چینی مستقیم Aimé Leon Dore

آه تو نکرد را داشته باشند غول سبز در مودبورد 2023 شما؟

چینی جلوی تخت پنبه ای دریک

ادغام خیاطی خوب با یک خم معمولی کار آسانی نیست، اما Drake’s این کار را با مهارت انجام می دهد. چینوی تخت جلوی آن دارای پارچه پارچه‌ای نخی ایتالیایی، زبانه‌های تنظیم جانبی اضافه شده، پانل‌های تقویت‌شده، و یک حمام فرانسوی است که به جلویی پارچه تمیزتر و تناسب راحت‌تری می‌دهد. نتیجه یک جفت چینی است که می‌توانند به همان راحتی لباس‌هایشان را به خوبی بازی کنند.

چینی پرفورمنس Everlane

اگر آماده نیستید برای شلوار زین تئوری هزینه کنید، Everlane یک جایگزین عالی دارد. چینی‌های عملکردی آن شامل کشش چهار طرفه و تناسب جادار اما متناسب است که به شلواری عالی برای فعالیت‌ها ترجمه می‌شود – همه با کمتر از صد دلار.

شلوار گشاد باریک Gramicci

وقتی صبح یک مصاحبه شغلی دارید و بلافاصله بعد از آن صخره نوردی می کنید.

چینی های شسته شده بونوبو

فقط با مقدار مناسب کشش و ظاهری با سلیقه شسته شده، اینها کاملاً در خارج از خفاش شکسته می شوند.

شلوار چینی کش دار پولو رالف لورن

چینی‌های اصلی Ralph نه تنها در انواع مختلف و رنگین کمانی از رنگ‌ها عرضه می‌شوند، بلکه دارای یک لمس کشش برای راحتی هستند.

شلوار کارهارت WIP Master

خاکی‌ها را می‌توانید از طریق رینگر قرار دهید.

شلوار جلو تخت الکس میل

دیگر به لطف این اتصالات الکس میل شلوار خود را بالا نمی‌کشید—آن‌ها دقیقاً بریده شده‌اند تا به سختی لگدهای شما را بچرخانند.

چینی‌های پنبه‌ای با تناسب راحت چهارفصل اینکوتکس

هنگامی که برای ارتقاء آماده شدید، این chinos را از متخصصان شلوار Incotex بگیرید. خیاطی درجه یک و کیفیت با ترکیب پنبه ای بسیار نرم که وزن مناسبی برای پوشیدن در تمام طول سال دارد، جفت شده است.

شلوار خاکی با امضای نخی لوکس، راحت و راحت

اگر ترکیب الیاف مصنوعی شلوار کار کلاسیک Dickies شما را به درستی مالش ندهد، این Dockers این کار را خواهد کرد. آنها از 98٪ پنبه و فقط با یک لمس الاستین ساخته شده اند و طبیعتاً قیمت بسیار مناسبی دارند.منبع