19 بهترین برند لباس زیر مردانه در سال 2022: کالوین کلاین، هانس و مک ولدون

تنه لباس زیر Vibe ساکس

مک ولدون

بهترین برندهای لباس زیر مردانه پایه و اساس هر کمد لباسی را تشکیل می دهند. اما اگر واقعاً به دنبال یک ضربه زودگذر سروتونین نباشید، خرید لباس زیر آن چیزی نیست. سرگرم کننده. کسب و کار لباس زیر دقیقاً گرایش محور نیست، که روند شکار یک جفت جدید را بسیار ساده می کند – اگر نه به خصوص هیجان انگیز.

مک ولدون، یک شرکت نسبتاً تازه وارد در عرصه لباس زیر، با فکر کردن بیش از حد به جزئیات – به بهترین شکل ممکن، یک تجارت ایجاد کرد. در عمل، این بدان معناست که تنه‌هایی با خشک شدن سریع و ضد بو که در زمانی که بیشتر به آن‌ها نیاز دارید، از بین نمی‌روند، چه در نیمه راه یک تمرین طاقت‌فرسا یا یک روز کاری به همان اندازه طاقت‌فرسا باشید.

شورت باکسر ساپورت کامل Hanes Comfort Flex (بسته 3 عددی)

جوکی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏‏پوشاک‏، ‏ شورت‏ و ‏لباس زیر

بوکسرهای بافته شده 24/7 مک ولدون

رالف لورن

اگر به دنبال لباس زیرهای درجه یک هستید که توسط یک استاد فرم ساخته شده باشد، Hanro شما را پوشش می دهد. این برند سوئیسی نزدیک به 150 سال است که برای باهوش‌ترین کمدهای جهان لباس‌های راحتی تولید می‌کند، و انتخاب ستارگان لباس‌های او نیز از این قاعده مستثنی نیست. تبلیغ مهارت یک جفت شلوار باکسر متواضع ممکن است مضحک به نظر برسد (به خاطر خدا، آنها بوکسور هستند!) اما یک جفت از Hanro را در دست بگیرید و بلافاصله تفاوت را احساس خواهید کرد. طراحی جدی این برند همراه با میراث نوآوری فنی به این معنی است که اینها اصولی نیستند که واقعاً ارزش سرمایه گذاری را دارند.

بوکسورهای بدون برچسب نهایی Hanes (پک 6)

Lululemon همیشه در حرکت باکسر مش

آیا لباس زیر خود را با مشخصات دقیق لباس فضایی ناسا ترجیح می دهید؟ Saxx برندی برای شماست. هر جفتی که این شرکت تولید می‌کند با فناوری اختصاصی BallPark Pouch خود فریب داده می‌شود، اصطلاح Saxx (کمی متزلزل‌کننده) برای اشاره به جیب بانوج که به لباس‌هایش پشتیبانی می‌کند. پانل های مشبک تنفس پذیر و ساختار ارگونومیک 9 پانل راحتی تمام روز را تضمین می کنند، در حالی که درزهای صاف قول می دهند که چروکیدگی را از بین ببرند و آن شیفتگی مشخصی را که همه ما مجبور بوده ایم انجام دهیم وقتی چیزی در جایی که نباید گیر می کند.

شورت باکسرجوک فناوری Under Armour UA

تنه میکرو استرچ کالوین کلاین (بسته 3 عددی)

هانس

شورت بوکسور کم ارتفاع Uniqlo AIRism

شورت باکسر نخی مرسدس اسپرت هانرو

ساکس

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏لباس زیر‏، ‏لباس زیر،‏ و سوتین

خلاصه بوکسور MeUndies

بریف استرچ لیوسل CDLP (بسته 3 عددی)

واقعاً مایه شرمساری است که تامی جان کمی زیر رادار پرواز می کند، زیرا خط پرچمدار این برند Second Skin به بهترین شکل ممکن به نام خود صادق است. به لطف استفاده سخاوتمندانه از الیاف micromodal، آنها با یک حس ابریشمی غیرممکن بریده می شوند. فقط مقدار مناسب کشش

شورت باکسر 4 اینچی Tommy John Second Skin

Micromodal یک فرم خاص از ابریشم مصنوعی است که به دلیل نرمی بی‌نظیرش ارزشمند است. جادوگران لباس زیر سوئیسی در Zimmerli از آن استفاده می‌کنند تا مطمئن شوند که حساس‌ترین قسمت‌های شما هرگز چیزی جز خوشبختی محض احساس نمی‌کنند.منبع تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: پوشاک، لباس زیر، پوشک، لباس زیر، سوتین، و شلوار

شورت باکسر ژاکارد نخی راه راه درک رز رویال 218 باریک

شورت باکسر ساتن ترکیبی تام فورد ابریشم

پوپلین پنبه ای سانسپل سی جزیره اورجینال باکسر کوتاه بریتانیایی

صادقانه بگویم، همه چیز می تواند کمی طاقت فرسا باشد. بنابراین برای کمک به شما در درک مجموعه‌ای از گزینه‌های شگفت‌انگیز، ما به تمام لباس‌های زیر پرداختیم که ارزش وقت شما را دارند – از نسخه‌های سطح بالا که واقعاً شستن با دست را در نظر خواهید گرفت تا لباس‌های زنانه بسیار ارزان که می‌توانید در چند بسته سفارش دهید. ماشین لباسشویی تهدید به رفتن به کاپوت می کند. بدون توجه به ترجیحات شما، بهترین برندهای لباس زیر مردانه از عهده این کار بر می آیند. اگر مشتاق هستید که ذخایر خود را دوباره پر کنید – یا کشوی لباس زیر خود را به طور کامل تعمیر کنید – اینها تنها نام هایی هستند که باید بدانید.

کالوین کلاین

در اینجا جای تعجب نیست: برندی که شلوار ساق (لگینگ!) را به یکی از اصلی ترین دفاتر در سراسر جهان تبدیل کرده است، یک جفت شورت قاتل را نیز برش می دهد. طراحی ارگونومیک و پارچه مشبکی که به سرعت خشک می شود به این معنی است که اسکین های پریمو Lululemon به همان اندازه برای فشرده شدن در تمرین بین Zooms یا رفتن به شهر برای یک شب بزرگ پس از اینکه برای همیشه امضا کردید مناسب هستند.

درک رز شورت امضای خود را با درزهای ساق پا با انحنای ملایم برش می‌دهد تا بدون توجه به اینکه چند بار آن‌ها را در گیره قرار می‌دهید، از انحنا در امان بماند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏لباس زیر‏،‏ و شلوارک‏

شورت باکسر Smartwool Merino 150

چوگان رالف لورن استرچ کوتاه کوتاه 4 بسته

سانسپل

تا به حال به این فکر کرده اید که چه چیزی می تواند باعث شود که کسی آنقدر یک برند را دوست داشته باشد که از پوشیدن چیزی که نام آن مهر نشده است خودداری کند؟ واضح است که شما هرگز یک لو هد واقعی را ندیده اید. رالف لورن در میان سرسخت ترین طرفدارانش آنقدر تحسین برانگیخته می شود که محروم کردن آنها از شانس تکرار برند در قالب لباس زیر تقریباً بی رحمانه خواهد بود. حتی اگر برچسب بنفش خود را از P Wing خود نمی‌شناسید، شورت‌های این برند مقدمه‌ای عالی برای بهترین عملکرد آن هستند.

شورت بوکسور Nike Dri-FIT ReLuxe (بسته 2 عددی)

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏لباس زیر‏ و ‏لباس زیر

شورت باکسر کش دار Zimmerli 700 Pureness

شورت دو دکمه پنبه ای فوق العاده سانسپل

شورت بوکس کلاسیک جوکی (بسته 3 عددی)

هانرو

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏پوشاک‏، ‏پوشاک‏، ‏ دامن‏ و ‏لباس زیر


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: