18 بهترین رویدادهای ورزشی زنده روی زمین

تجربه خود را با… بعد از اینکه ببرها W. W را بلند کردند، آهنگ مبارزه معروف باشگاه، “Rokko Oroshi” را همراه با جمعیت پخش کنید. ببرها یکی از جالب ترین آرم ها را در تمام ورزش ها دارند.


ماچینلث، ولزمنبع

حال و هوا چیست؟ یک کارائوکه بسیار غیرعادی و عمومی پس از ساعت کاری.

تجربه خود را با… از قبل ماسک و سه راهی بوتلگ خود را از یکی از ده ها جایگاه خارج از ورزشگاه کنار بزنید.


چیست؟ Triplemania پاسخ مکزیک به رسلمانیا است – بزرگترین و بدترین نمایشگاه سالانه لوچا آزاد، وحشیانه ترین و بلندترین شکل کشتی حرفه ای.

پدرو باروس چالش Dime Glory 2022 را در استادیوم المپیک مونترال، کبک تعطیل کرد.رایان لبل

چالش Dime Glory

فلو پایت در Red Bull Hardline در ولز، 2022 اجرا می کند.استخر محتوای دن گریفیث/ردبول از طریق AP Images

ردبول هاردلاین

تجربه خود را با… پیوستن به جمعیت در استادیوم المپیک قدیمی شهر تا برخی از جسورترین اسکیت بازان امروزی را به خدمت بگیرد. سپس برای جشن بلوک خود به پارکینگ در پایین خیابان از فروشگاه دایم بروید.


تریپلمانیا

حال و هوا چیست؟ استعداد اپرایی یک تله‌نوولا با لحن مقدس ژیمناستیک زنده. حداقل یکی را انتظار داشته باشید لوچادور تا نقابش به طرز چشمگیری کنده شود.

چیست؟ بیسبال سرسخت در استادیوم کوشین نیشینومییا، قدیمی‌ترین زمین توپ کشور و جایی که ببرهای هاشین دوست داشتنی در آن بازی می‌کنند. بیسبال در ژاپن مانند یک نسخه توربوشارژ سرگرمی آمریکایی است: جمعیت متعصب هستند، طبل ها بی وقفه، و غذا نیز بسیار کشنده است.

حال و هوا چیست؟ جکاس، اما آن را فرانسوی کانادایی کنید.

مکزیکوسیتی

چیست؟ یک مسابقه ضد مسابقه اسکیت بورد که در آن بهترین اسکیت بازان جهان جان یا حداقل دست و پا را به خطر می اندازند، و سعی می کنند حقه های غیرقابل احترام و عجیب و غریب را با روحیه نمایشی انجام دهند. چیزی که در مدال‌ها، جوایز و داوران کم دارد، بیش از آن است که آن را در چاله‌های فوم، آتشفشان‌های ساختگی، وسایل آتش‌زی و شمشیر جبران کند.

مونترال