18 بهترین تخفیف هدفون پرایم روز 2022: Bose، Apple و Samsung

در هر صورت، هدفون مورد علاقه بعدی شما احتمالاً در این تعطیلات خرید بزرگ فروخته می شود، و اگر اکنون اقدام نکنید، احتمالاً باید تا جمعه سیاه منتظر بمانید تا تخفیف هایی به دست آورید که نزدیک به تخفیف هایی است که ما داریم. تا کنون پیدا شده است. در اینجا لیستی از بهترین پیشنهادات هدفون Prime Day ارائه شده است که ارزش خرید قبل از خاموش شدن آنها در ساعات اولیه صبح را دارد. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک لیست پخش برنده را از طرف تمام پولی که پس انداز کرده اید تهیه کنید.

برای هر معامله ارزشمند دیگری که پیدا کرده‌ایم، به فهرست عظیم ما سر بزنید بهترین معاملات پرایم روز 2022 ارائه کرده است. به علاوه، مطمئن شوید که اطلاعات خرید ویراستاران ما را از اینجا به بعد دریافت کرده و در آن مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

خوشبختانه، Prime Day هرگز از تخفیفات کوتاهی برخوردار نیست، مهم نیست که در حال جستجوی پیشنهادات فناوری در مورد هدفون های بدون گوشی، هدفون های بی سیم یا هدست های بازی هستید. موش‌های باشگاهی عاشق هدفون‌های دارای استاندارد IPX4 هستند که این همه عرق را تحمل می‌کنند، در حالی که طراحان ممکن است به طراحی‌های کلاسیک Master & Dynamic یا ظاهر شیک هدفون حذف نویز Bose 700 توجه کنند. و هیچ اشکالی ندارد یک جفت ایرپاد کلاسیک، پرو یا موارد دیگر.

شما هرگز نمی توانید هدفون های زیادی داشته باشید (مخصوصاً از انواع سیمی)، و لیست طولانی پیشنهادات هدفون Prime Day که اکنون در حال انجام است، بهانه ای عالی برای به دست آوردن یک فناوری جدید است – خواه یک مجموعه را از دست داده باشید، باید آن را بازنشسته کنید. جفتی که هنوز به آن چسبیده اید یا فقط یک جفت اضافی برای دفتر خود می خواهید. همیشه بهانه ای برای در آغوش گرفتن ادیوفیل درونی خود وجود دارد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: