17 کفش ضروری برای مردان در سال 2023: کفش های کتانی، کفش های کتانی، چکمه، کفش مجلسی و موارد دیگر


آن ضرب المثل قدیمی در مورد کفش هایی که مرد را می سازد؟ درسته. و با توجه به دنیای وسیع کفش‌های مردانه، تصمیم‌گیری دقیقاً چگونه می‌خواهید خود را به دنیا معرفی کنید، هرگز دشوارتر از این نبوده است. به دنبال ایجاد یک تاثیر اولیه قوی هستید؟ یک جفت کفش مجلسی براق بلیط است. سعی می‌کنید در حالی که در پیاده‌رو می‌روید سخت بدلکاری کنید؟ کفش های کتانی بهترین راه هستند. بارش ناگهانی برف تهدید می کند روز شما را خراب کند؟ چکمه، مرد من. اما سؤالات واقعی همچنان باقی می مانند: چه؟ نوع کفش مجلسی، کفش ورزشی، یا چکمه؟ و اصلاً از کجا شروع می کنید؟

خوب، خدایا، شما دقیقاً به URL درستی رسیده اید. ما اینجا هستیم تا شما را در مورد هر سبکی از کفش‌های مردانه مرتبط با سال 2023 راهنمایی کنیم. چه بخواهید یک کمد لباس کاملاً جدید از ابتدا بسازید، چه سعی کنید یک هدیه عالی برای آن شخص خاص پیدا کنید، یا به معنای واقعی کلمه فقط سعی می کنیم در حال حاضر یک لباس مناسب را کنار هم قرار دهیم، ما همه گزینه های کفشی را داریم که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. از بروگ های سرسخت گرفته تا دونده های یکپارچهسازی با سیستمعامل، در اینجا همه چیزهایی است که برای ساختن یک تیم رویایی کامل از کفش ها باید بدانید.


هر کفشی که همیشه نیاز دارید، بر اساس دسته

  • کفش هاتو پا کن: Oxfords، Cap Toes، Brogues
  • کفش ورزشی: کفش دویدن، کفش بسکتبال، کفش اسکیت، کفش تنیس
  • چکمه: چکمه های پیاده روی، چکمه های چوکا، چکمه های چلسی، چکمه های کار، چکمه های کابوی، چکمه های لباس
  • لغزش ها: صندل، کفش راحتی، پاپوش، قاطر

هنگامی که برای شب ملاقات، عروسی یا هر نوع مراسم رسمی دیگر مناسب هستید، یک جفت کفش مجلسی شیک و براق هنوز راه خوبی است. اما این کفش رسمی را به مواردی که دکمه‌های آن را بسته‌اند محدود نکنید. با کمی ظرافت، یک جفت کفش مجلسی می تواند یک لباس غیر رسمی را بدون ظاهری نامناسب جلوه دهد.

آکسفورد

کلاسیک‌ترین شکل کفش‌های مجلسی – که به‌عنوان بالمورال نیز شناخته می‌شود – آکسفورد دارای یک وامپ (قسمت جلوی کفش، جایی که توپ پا به کف پا می‌رسد) در بالای چشمک‌ها (بخشی که بند کفش در آن قرار می‌گیرد) دوخته شده است. توری هستند)، که منجر به ظاهری خاص و رسمی می شود.

جانستون و مورفی “ملتون” آکسفورد

نوک بال جیر Velasca Milano Feracaval آکسفورد

کفش های آکسفورد چرمی Kingsman x George Cleverley

آلن ادموندز “کارلایل” آکسفورد با انگشت ساده

کلاه پا

همانطور که از نام آن پیداست، کفش های کلاهکی با یک لایه چرم اضافه پوشانده شده اند، که یک لایه اضافی محافظت از انگشتان پا را اضافه می کند و به آنها کمی جذابیت بصری بیشتری نسبت به کفش های آکسفورد معمولی می دهد. این نوع محافظتی را که یک چکمه پنجه فولادی ایجاد می کند، اضافه نمی کند، بنابراین در یکی از این موارد در محل کار ظاهر نشوید.

آلن ادموندز پارک خیابان کلاه پا آکسفورد

کفش های آکسفورد چرم Crockett & Jones Hallam

کفش های چرمی آکسفورد John Lobb “Phillip” II

کفش Morjas “The Oxford”.

بروگ

ممکن است فکر کنید که این سوراخ‌ها عمدتاً تزئینی هستند، اما در ابتدا برای جلوگیری از سرازیر شدن آب باتلاق در کفش‌هایتان هنگام قدم زدن در حومه‌های انگلیسی طراحی شده بودند. در نتیجه، بروگ ها عموماً از کفش های معمولی سنگین تر هستند و مخصوصاً با شلوارهای پشمی ضخیم تر عالی به نظر می رسند. آنها همچنین اغلب با زیره‌های لاستیکی معمولی‌تر و مقاوم‌تر در برابر لغزش ساخته می‌شوند، که باعث می‌شود آنها حتی از کفش‌های معمولی تطبیق‌پذیرتر باشند.

تام براون لونگ وینگ بروگ آکسفورد

آقای P. “Jacques Eton” محصولات جیر را بازسازی کرد

کفش های بلند گرانت استون

نوک بال چرمی بورتون Tricker’s


کفش‌های کتانی زندگی خود را در دنیای دو و میدانی آغاز کردند، اما در دهه‌های اخیر به خوبی فراتر از هر زمین ورزشی یا میدانی بر بازار کفش تسلط یافته‌اند. آن کفش‌های ورزشی OG این روزها هیچ تیم ورزشی حرفه‌ای (یا هر تیم آماتوری) را خرد نمی‌کنند، به همین دلیل است که یک دسته بندی کامل فقط برای کفش‌های کتانی سبک زندگی وجود دارد، آن دسته از لگدهایی که در صف‌های مار زدن غیرقانونی و خیابان‌های بی‌شماری وجود دارد. عکس های سبک اما، البته، کفش‌های کتانی هنوز هم پای دیگری را در عملکرد خود محکم می‌کنند. بنابراین، خواه شما یک موش ورزشگاهی مشتاق باشید، یا به سبک خیابانی، یا فقط به کفش‌های راحت برای قدم زدن صبحگاهی خود نیاز دارید، یک جفت کفش کتانی با نام خود را روی آن‌ها وجود دارد.

کفش دویدن

مملو از جزئیات فنی و بالشتک پیشرفته، عالی ترین کفش های دویدن امروزی می توانند خود را در پیست، خیابان و باند فرودگاه نگه دارند. این مقوله پایه های اصلی خود را دارد که برای دهه ها وجود داشته است، و اگرچه وضعیت ارشد آنها تا حد زیادی با پیشرفت های مدرن در فناوری کفش های دویدن فاصله دارد، آنها به خوبی از مد خود در دوران بازنشستگی استفاده کرده اند.

کفش کتانی New Balance 990v5

کفش ورزشی دویدن تریل Norda Norda 001

کفش های بسکتبال

از چاک تیلور گرفته تا ایر جردنز، بسکتبال برخی از شناخته‌شده‌ترین و پرکاربردترین کفش‌های کتانی روی کره زمین را تولید کرده است. امروزه، با پیشروی NBA به عنوان شیک‌ترین لیگ ورزشی در سراسر جهان، جای تعجب نیست که کفش‌های بسکتبال همچنان در صحبت‌ها در مورد ضربات فشن به جلو تسلط دارند.

کفش 86 کمپنی Adidas Rivalry

کفش ورزشی Converse Chuck 70 hi

کفش های اسکیت

از اعداد پارچه‌ای و پارچه‌ای که در دهه 60 در پیاده‌روی ساحل ونیز پر شده بود، تا غول‌های پف‌دار که بچه‌های مرکز خرید در دهه 90 می‌پوشیدند، تا کفش‌های کتانی هیبریدیزه‌ای که در المپیک امروز می‌پوشند، کفش‌های اسکیت بسیار به چشم می‌خورند. راه طولانی—و در طول مسیر بسیار شیک ماند. آنها وسیله نقلیه مناسبی برای سبک بی خیال موش اسکیت با یک جفت شلوار گشاد هستند.

کفش اسکیت کوتاه آدیداس تایشاون

کفش تنیس

دلیلی وجود دارد که اغلب می شنوید مردم به سادگی تماس می گیرند همه کفش های کتانی “کفش تنیس”: نمادین ترین نسخه ها، مانند آدیداس استن اسمیت و کانورس جک پرسل، تقریباً به همان اندازه کلاسیک و ضروری هستند که کفش های کتانی می توانند داشته باشند. آنها ممکن است دیگر آب کافی برای ادامه دادن در هاردکورت را نداشته باشند، اما این سبک‌های قدیمی تقریباً با هر چیزی که در کمد لباس شما وجود دارد، به شما کمک می‌کند.

کفش ورزشی ریباک کلاب C 85 قدیمی


هنگامی که با یک موقعیت سخت روبرو هستید – خواه هوای بد باشد یا یک روز طولانی کار سخت – به یک جفت چکمه محکم و آماده نیاز دارید. اگر تا به حال به اصل این مقاله نرسیده اید، انواع مختلفی از چکمه ها وجود دارد که هر کدام هدف و طراحی منحصر به فرد خود را دارند. چکمه‌های کاری محکم، چکمه‌های شیک و جذاب چلسی، چکمه‌های پیاده‌روی تسخیرکننده مسیر – چه برای شغل خود به یک جفت مناسب نیاز داشته باشید و چه برای یک قرار فانتزی، اینها نسخه‌هایی هستند که در تمام طول سال مهم هستند.

کفش های کوهنوردی

برای درک جذابیت کفش های پیاده روی، نیازی به بالا رفتن از کوه های واقعی ندارید. نسخه‌های قدیمی، سنگین و مقاوم با جذابیت‌های بسیار ناهموار ساخته شده‌اند، در حالی که نسخه‌های مدرن با استفاده از مواد سبک وزن پیشرفته مانند Gore-Tex طراحی شده‌اند. در هر صورت، در چکمه‌ای که با همه چیز، از شلوار و پیراهن‌های فلانل تا شلوار جین آبی و هودی، عالی به‌نظر می‌رسد، از حمایت سنگی و محافظت در برابر آب و هوا بهره‌مند می‌شوید.

چکمه های Danner Mountain Light GTX

1 کفش نایک ACG “Air Mada”.

کفش های پیاده روی Merrell MOAB 2 GTX

2 کفش دویدن Altra “Lone Peak” All-WTHR Mid Trail

چکمه های چوکا

چکمه چوکا که در اصل به عنوان یک چکمه ناهموار و سبک برای سربازان بریتانیایی مستقر در مناطق بیابانی طراحی شده بود، از آن زمان به یک نماد کفش معمولی تبدیل شده است – گزینه مناسبی برای پوشیدن با شلوار جین یا لباس خاکی تقریباً در هر زمانی که به جایی می روید که کاملاً رسمی نیست. .

چکمه چوکای کلارکز بوشاکر 2

چوکای راهنمای یوکتن مین

چکمه چوکای موک پا دریک «کرازبی».

بوت مک آلیستر J.Crew 1990

چکمه های چلسی

چکمه‌های چلسی که ظاهراً توسط کفش‌ساز ملکه ویکتوریا در دهه 1830 اختراع شد، به‌واسطه پنل‌های جانبی الاستیک خود متمایز می‌شوند و به کاربر این امکان را می‌دهند تا بدون استفاده از بند، سایلوئت تا قوزک پا را به‌طور ایمن بچسبانند. چکمه‌های چلسی که در دهه 1960 توسط گروه بیتلز معروف شدند، عموماً ظاهری براق و شیک دارند – برای شلوارهای دوخت و دوخت عالی. اما کفاش‌هایی مانند بلوندستون و دکتر مارتنز نیز چلسی‌ها را با وزن اضافی می‌سازند که به خوبی با ته پاهای گشاد مانند شلوارهای نقاش بوم ست می‌شود.

چکمه های سری Blundstone 500

چکمه های RM Williams Comfort Craftsman

چکمه های دکتر مارتنز 2976 چلسی

چکمه های کار

ساخته شده برای زنده ماندن روز به روز کار سخت، سخت تر از یک جفت چکمه کار واقعی نمی شود. به کفی های درشت، چرم ضخیم، پنجه های فولادی محافظ و مواد ضد آب فکر کنید. البته آنها به خوبی با هر شلوار جین و یک ژاکت واکس دار ترکیب می شوند، اما از امتحان کردن آنها با چند جین چینی و یک پیراهن دکمه دار نترسید.

بوت موک کلاسیک Red Wing 6 in

بوت ضد آب Timberland Premium

چکمه های White’s Boots 350 Cruiser MV

چکمه های لباس

کفش مجلسی مورد علاقه خود را تصویر کنید. حالا آنها را بلندتر تصور کنید. آن ها چکمه های مجلسی هستند. آنها مانند هر جفت بروگ براق، یک کت و شلوار سفارشی را انتخاب می کنند، اما با استحکام و تمایل بیشتری برای داشتن آب و هوای نه چندان ایده آل.

چکمه نیروی دریایی Alden x Leffot

بوت زیپی با پنجه ساده Florsheim Medfield

چکمه های کابوی

بله – و من نمی توانم به اندازه کافی روی این موضوع تاکید کنم – هاو. چکمه های کابوی در عین حال زرق و برق دار، ناهموار و ظریف هستند. و در حالی که آنها برای برخی از شلوارهای جین بوتکات و پیراهن های غربی مناسب هستند، بسیار متنوع تر از آنچه فکر می کنید هستند. از آنها برای زیر و رو کردن تیزترین کت و شلوار خود استفاده کنید، یا ظاهری الهام گرفته از گرانج را با شلوار جین کوبیده و ژاکت کش باف پشمی امتحان کنید.

چکمه های مار گاوچران Dries Van Noten

چکمه کابوی دان پست میلواکی


بدون بند، بدون مشکل. این سبک های کم حاشیه و کم استرس برای ماه های گرم مناسب هستند. این تاپ‌های بدون بند به احتمال زیاد همان کفش‌هایی هستند که در محیط‌های آرام‌تری مانند ساحل آفتاب‌گیر با صندل‌های باز یا محل اقامت خود با یک جفت دمپایی تیره و تار می‌پوشید، اما کفش‌های قاطر و کفش‌های کتانی ثابت کرده‌اند که این کفش‌ها هستند. shoe du jour برای بیشتر افراد علاقه مند به مد.

صندل

فرقی نمی‌کند بیشتر یک پسر بند باز باشید، چه یک بچه چرم بافته شده با پنجه بسته، یا یک حامی سرسخت سرسره روی همه چیز، در زندگی خود به یک جفت صندل عالی (یا سه تا!) نیاز دارید. اوه، و جوراب با صندل؟ خیلی در حال حاضر پرواز کن، ما تو را شوخی نکنیم.

سرسره های دوش آدیداس Adilette

صندل ماهیگیر Hereu “Pesca”.

لوفرها

ساخت کفش‌های لباسی با کتانی‌های معمولی مطابقت دارد. آرایه تقریباً بی‌پایانی از کفش‌های لوفر وجود دارد – از لوفرهای شیک‌تر گرفته تا کفش‌های لوفر کلاسیک تا نسخه‌های سنگین وزن با زیره‌های بزرگ – اما همه آنها به راحتی بالا و پایین می‌آیند. آن‌ها بهترین راه برای آوردن هوای بی‌نظیر به کت و شلوار تابستانی هستند، یا به چوگان و شورت‌های آرام ظاهری باکلاس می‌دهند.

لوفر گوچی مدل 1953 Horsebit

درپوش مفیستو ورت لغزنده

لوفر پنی کانال دریک

تماشا کردن نمایش GQ توصیه می کند: بهترین لوفر برای هر بودجه

کلوخ و قاطر

آیا تا به حال آرزو کرده اید که بتوانید کفش های خانه خود را در مکان های عمومی تکان دهید؟ پاپوش ها و قاطرها جواب این سوال هستند که تمام راحتی آن دمپایی های قبل از خواب را با تکیه گاه مورد نیاز شما برای زندگی روزمره ترکیب می کنند. آنها همچنین دقیقاً همان انرژی بد و عجیب و غریبی را ارائه می دهند که هر تناسب عالی نیاز دارد.

دکتر مارتنز “ایشام” قاطرهای کمربندی

پاپوش Birkenstocks “Super Birki”.منبع