17 پیشنهاد چمدان جمعه سیاه برای رساندن شما از A به B در سال 2022

احتمالاً چندین فروش دیگر وجود دارد که توجه شما را در پر هرج و مرج ترین هفته خرید سال به خود جلب می کند، اما بهترین معاملات چمدان جمعه سیاه به ویژه در صورتی که با برخی از برنامه های سفر در آینده روبه رو هستید (یا صرفاً بازنشسته شده ای را بازنشسته می کنید، ارزش دیدن را دارد. همراه برای چیز جدید). آیا Airbnb خود را به آنتیگوا رسانده‌اید و فقط به چمدان درجه یک نیاز دارید تا شما را به آنجا برسانید؟ خرید یک کیف مسافرتی برای دیدار از عشق راه دور خود برای تعطیلات؟ در حال حاضر، گنجینه ای واقعی از معاملات چمدانی وجود دارد که می توانید از برچسب های لوکسی مانند Tumi، به علاوه اسطوره های اقتصادی مانند Away، Herschel، و Travelpro استفاده کنید – چه به دنبال یک صندوق عقب بزرگ باشید و چه فقط یک کیف مسافرتی آخر هفته برای استراحت خود داشته باشید. این تخفیف‌ها برای مدت طولانی روی زمین باقی نمی‌مانند (مخصوصاً با اوج‌گیری سفر در سال جاری)، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا زمانی که می‌توانید از این تخفیف‌های چمدان جمعه سیاه استفاده کنید.

آیا به دنبال فروش بیشتر در جمعه سیاه هستید؟ در اینجا هر معامله خوبی که تا کنون پیدا کرده ایم آورده شده است. همچنین می‌توانید در خبرنامه GQ Recommends مشترک شوید تا همه راهنمای خرید قبل از جمعه سیاه، همراه با انتخاب‌های فروش هفتگی ما را دریافت کنید.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: