17 بهترین کفش کتانی مشکی مردانه در سال 2022: نایک، آدیداس، وانت

در اینجا در GQ Recommends، ما یک کفش کتانی سفید ترد را به اندازه پسر بعدی حفر می کنیم. (نه، جدی. ما یک مشکل داریم.) اما بهترین کفش‌های کتانی مشکی برای مردان، استدلال قانع‌کننده‌ای برای جنبه‌های تاریک است، کفشی معادل امپراطور پالپاتین که چیزهای شیرینی را در گوش پاداوان جوان زمزمه می‌کند. به نظر می‌رسد، کفش‌های مشکی جایگزین مناسبی برای هر چروک‌کننده‌های سریالی کم‌سرعت هستند، و شرکت در فعالیت‌های غیرقانونی پیش‌نیاز پوشیدن آن‌ها نیست. (بیشتر اوقات.)

اگر این 19 گزینه – بهترین کفش‌های کتانی مشکی برای مردان – شما را وادار نمی‌کند که مسیر جدی را کنار بگذارید (یا حداقل به طور مثبت آن را تأیید کنید. قطره یوهجی از همتایان شیطانی آنها)، هیچ چیزی که ما می گوییم انجام نخواهد داد.

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

این روزها، هر برند کفش ورزشی ارزش وزن خود را در برچسب‌های احراز هویت StockX دارد، نسخه‌های سیاه‌شده‌ای از پرفروش‌ترین‌های خود را می‌سازد، و اگر از شکستن OxiClean هر بار که سوار مترو می‌شوید خسته شده‌اید، ارزش بررسی دارند. کمی تحقیق کنید تا گنجینه‌ای از جواهرات سیاه و سفید را پیدا کنید، از کفش‌های ورزشی که می‌توانید برای کاوش در فضای باز عالی بپوشید تا کفش‌های معمولی که می‌توانید بپوشید و از بیرون از خانه اجتناب کنید، مثل اینکه به هوای بدون دود حساسیت دارید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: