17 بهترین کفش دویدن نایک برای مردان در سال 2023: ضربات مورد تایید المپیک برای هر ورزشکاری

Invincible 3 یک کفش دویدن همه جانبه عالی با سطح بالشتک پرنسس و نخود است. دارای قسمت جلویی پهن برای ثبات بیشتر و همچنین رویه Flyknit پیشرفته برای حداکثر تنفس.منبع

رویه‌های بادوام – و خرطوم‌های مخروطی در کف برای چسبندگی محکم در سربالایی و سرازیری – Juniper Trail 2 را به کفشی تبدیل می‌کند که برای فتح مسیرهای صخره‌ای به آن نیاز دارید. بعلاوه، با نایک گریند ساخته شده است، به این معنی که از مواد بازیافتی برای تأثیر دوستانه‌تر روی پاها و زمین استفاده می‌کند.

کفش دویدن نایک Downshifter

Free Run 5.0 برای افرادی که به دنبال کفش های ورزشی خود هستند عالی است. کفی کم کف پایداری بیشتری را فراهم می کند در حالی که نخ های کشسان پاهای شما را مانند جوراب در آغوش می گیرند. طراحی پشتی آن و نمای کم آن را برای استفاده روزمره نیز عالی کرده است.

انتخاب دوستدار مسیر

کفش دویدن تریل ضد آب نایک پگاسوس تریل 4 گورتکس

کفش مسابقه جاده ای نایک Vaporfly 2

آخرین نسخه Structure نایک – یک مربی خنثی با پشتیبانی فراوان – تفاوت چندانی با نسخه قبلی خود ندارد. این تمایز تا حد زیادی به نیمه بالایی کفش می رسد که اکنون ساده تر است اما کمی سنگین تر است. مطمئن باشید: آنها هنوز هم در اکثر دویدن به خوبی به شما خدمت خواهند کرد، به خصوص اگر به دنبال ثبات و بالشتک بیشتر هستید.

کفش دویدن نایک Air Zoom Structure 24

اگر از دویدن لذت می‌برید زیرا، خوب، ارزان‌تر از سایر ورزش‌ها است – به تجهیزات شیک، فقط لباس مناسب و یک جفت کفش خوب نیاز ندارد – پس نایک هم برای شما ضربات زیادی دارد. Quest 4 یک گزینه عالی برای پشت سر گذاشتن مایل ها با بودجه اندک است – بدون اینکه قبض کارت اعتباری به همان اندازه طولانی را جمع آوری کنید.

انتخاب دونده-مربی با هدف دوگانه

کفش دویدن مردانه Nike Air Max Torch 3

کفش های مسابقه جاده ای نایک Alphafly 2

Pre-Day نشانه‌های طراحی خود را از نوع سبک‌های دویدن یکپارچهسازی با سیستمعامل می‌گیرد که نایک را روی نقشه قرار می‌دهد. این کفش نمی‌تواند با همتایان فنی‌تر خود در پیست رقابت کند، اما اگر به دنبال یک کفش ورزشی آینده‌نگر هستید که در مسیرهای سخت‌تر مقاومت می‌کند، بیشتر از انجام این ترفند، و با استایل مناسب است. صرفه جویی کردن

کفش نایک Invincible 3

کفش دویدن جاده ای نایک Winflo 9 Premium

وقتی یکی از ماشین‌های مسابقه نایکی را می‌خرید، محصولی را می‌خرید که تا حد زیادی دستکاری شده است: کف‌های میانی فوم، زیره‌های آج‌دار، رویه‌های مشبک – همه جزئیات به‌طور ویژه برای عملکرد در بالاترین کالیبر، در طولانی‌مدت طراحی شده‌اند. مسیرهای مسافتی، دوی سرعت 10 ثانیه‌ای یا صعودهای پرپیچ و خم سربالایی. این سطح از توجه بخش مهمی از داستان نایک است، سس ویژه‌ای که نوع نوآوری‌هایی را که توده‌های کفش‌پوش می‌پوشند را امکان‌پذیر می‌سازد – و به طرز بی‌شرمانه‌ای توسط رقابت برند تکرار می‌شود. Flyknit، Flywire، FlyEase؟ همه اصطلاحات بی معنی و درونی تا زمانی که نایک آنها را به اصطلاحات خانگی تبدیل کرد و همزمان فناوری ای را که آنها نماینده صنعت هستند در این فرآیند استاندارد ساخت.

اگر از آن دسته دونده‌هایی هستید که اجازه نمی‌دهد کمی کثیفی مانع از طی کردن این مایل‌ها شود، به کفش‌هایی برای انجام این کار نیاز دارید. خوشبختانه، جدیدترین و بهترین مدل دنباله پگاسوس نایک در Gore-Tex انعطاف‌پذیر، سبک و کاملاً غیرقابل آب و هوا ساخته شده است که در کنار هم با گتر مچ پا چسبنده کار می‌کند تا سگ‌های شما را در حالی که در گل و لای و گل و لای تعقیب می‌کنید، خشک نگه دارد. بالاترین سطح بعدی شما الگوهای کشش استراتژیک و قرارگیری لاستیکی چسبندگی یکنواخت و سازگاری یکپارچه را در انواع مختلف جاده ها تضمین می کند.

انتخاب رکورد شکن

کفش دویدن نایک Juniper Trail 2 Next Nature

کفش دویدن جاده ای نایک وومرو 16

پیشرفته‌ترین کفش‌های دویدن در خط تولید نایک به لطف بدنه‌ای که از 50 درصد مواد بازیافتی ساخته شده است، اکنون با خمیدگی پایدار عرضه می‌شود. با این حال، مطمئن باشید، آنها هنوز آماده و آماده هستند تا به شما کمک کنند تا سریع بدوید – مانند واقعا سریع – و در این فرآیند بسیار باحال به نظر برسید.


به علاوه 11 کفش دویدن نایک دیگر که دوست داریم

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: ‏‏‏پوشاک‏، ‏کفش‏، ‏پوشاک‏، ‏‏کفش‏،‏ و ‏کفش دویدن

کفش پری دی نایک ایر مکس

وقتی ایده شما از یک دویدن خوب کمتر یک جاده صاف و بیشتر یک مسیر صخره ای باشد، کفش های دویدن معمولی شما آن را قطع نمی کنند. Zegama برای عبور از زمین‌های ناهموار ساخته شده است، زیرا به لطف زیره‌های برش عمیق آن، بدون توجه به اینکه به کجا می‌روید، گام‌های چسبنده را تضمین می‌کند. مش مهندسی شده سبک وزن، قابل تنفس و به طرز شگفت انگیزی مقاوم است، و زمانی که شن و سنگ در دویدن شما پر از خاک می شوند، کفی فوم ZoomX با ضخامت دو برابر تضمین می کند که چیزی جز هوا احساس نمی کنید. به آن گتر مهم مچ پا را اضافه کنید و هرگز نگران گم شدن کفش های خود در کشمکش با انبوهی از برگ های مرطوب نخواهید بود.

انتخاب ترکیبی

کفش مسابقه جاده نایک Streakfly

مطمئناً می‌توانید این دونده‌های ابتدایی را برای دویدن بیرون ببرید، اگرچه ما بیشتر تمایل داریم قبل از رفتن به میخانه برای ارتباط با جفت‌ها، آنها را با محموله‌های شیک و یک ژاکت گورپ-ای تکان دهیم.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: