17 بهترین کارگردان تاریخ جشنواره فیلم کن

از سال 1946، جشنواره فیلم کن، پر زرق و برق ترین ستاره های سینما را به کوت دازور جذب کرد. به لطف سختگیرانه معروف جشنواره (و به طور فزاینده ای منسوخ شده است) کد لباس، در پله‌های فرش قرمز نمادین Palais des Festivals هیچ کمبودی در لباس‌های شب درجه یک – کت‌های شام و لباس‌های تاکسی – پیدا نمی‌کنید. اما اغلب است بین رویدادهای پر زرق و برق – در طول لحظات نادر از تعطیلات توسط ریویرای درخشان فرانسوی، یا مصاحبه با مطبوعات در بالکن هتل های مجلل – که شما اجمالی از سبک شخصی واقعی و درست را خواهید دید.

با آخرین دوره جشنواره که از فردا آغاز می‌شود، من تعدادی از فیلم‌های شخصی مورد علاقه‌ام را برای کارگردانی کن انتخاب کرده‌ام. در اینجا چیزهایی است که می توانید از کمد لباس های جالب ترین فیلمسازان یاد بگیرید – و چه چیزهایی را باید بدزدید.

منبع

شرکت کنندگانی که اغلب آن سبک برتر را ارائه می دهند، همانطور که ممکن است تصور کنید، بازیگران نیستند. به نظر متواضعانه و کمی مغرضانه من – به عنوان مالک اکانت اینستاگرام @DirectorFits– رویکرد یک کارگردان به لباس پوشیدن اغلب چیزهای زیادی در مورد ساخت فیلم، دیدگاه آنها نسبت به جهان و جایی که در آن لحظه خاص هستند می گوید. و کن، با پس‌زمینه‌های آماده برای عکس‌های مناسب و ۷۶ سال سابقه، مجموعه‌ای غنی از نگاه‌های کارگردان بزرگ را برای کالبدشکافی ارائه می‌دهد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: