17 بهترین پیشنهاد ادکلن جمعه سیاه 2022: رایحه های بالا از Byredo، Calvin Klein، Kiehl’s و بیشتر

همه محصولات برجسته در GQ به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

به دنبال بهترین معاملات جمعه سیاه بیشتر هستید؟ با ما هماهنگ کنید وبلاگ معاملات جمعه سیاه زنده برای خرید نشانه های مورد علاقه خود در ثانیه ای که وارد می شوند. اینجاست تک تک معامله های خوبی که تاکنون پیدا کرده ایم. بقیه پوشش های ما را در زیر از دست ندهید، و حتما مشترک شوید GQ خبرنامه را توصیه می کند برای دریافت همه انتخاب‌های فروش جمعه سیاه و راهنمای خرید سردبیران ما.

بوی خفیف آزاردهنده خود را متوقف کنید: معاملات ادکلن بلک فرایدی رسماً اینجاست. و پسر، این سال دوز است. بلک فرایدی همیشه وقتی صحبت از عطر به میان می‌آید کمی مورد توجه است، اما خدایان آراسته باید در حال حاضر به ما لبخند بزنند، زیرا در همین لحظه مجموعه‌ای از عطرهای غیرمعمول در فروش وجود دارد. ما در حال صحبت از رایحه‌های همیشگی از برخی از سنگین‌ترین عطرهای بازی هستیم تا رایحه‌های کمتر شناخته شده از برندهای تازه کار که جذاب‌ترین رایحه‌ها را در بازار تولید می‌کنند. و از آنجا که ما شما را دوست داریم (و با دوستان و خانواده رنج کشیده شما همدردی می کنیم) همه آنها را در یک مکان جمع کردیم، بنابراین می توانید سال جدید را با بوی یک میلیون دلار شروع کنید – با پول نقد بسیار کمتر از هزینه معمول . به پیمایش ادامه دهید تا بهترین پیشنهادهای ادکلن بلک فرایدی 2022 را انتخاب کنید و سپس برخی از پوشش عطرهای همیشه سبز ما را در اینجا بررسی کنید.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: