17 بهترین بوکسور مردانه 2023: Skivvies هوادار که از هر نظر بهتر هستند


من این را به شما می‌دهم: بزرگ‌ترین ضربه به شورت‌های بوکس، هم در مدل 2016 GQ و هم در کل جهان، تمایل آنها به جمع شدن در شلوار شما و خراب کردن حالت کل تناسب شماست. اما مسئله این است که در سال 2023، شما واقعاً نباید شلوارهای تنگی را که در سال 2016 پوشیدید، بپوشید. اکنون سال هاست که در عصر شلوارهای بزرگ زندگی می کنیم. آیا زمان آن نرسیده است که لباس زیر شما هم کمی بزرگتر شود؟

بنابراین بله، به هر حال، چند جفت شلوار باکسر را در کشوی لباس زیرتان برای باشگاه و شب‌هایی که قصد دارید شخص دیگری شما را در لباس‌های خود ببیند، نگه دارید – آنها بدن را به روش‌های درست در آغوش می‌گیرند. اما برای بقیه زمان؟ خصوصیات خود را آزاد کنید اجازه دهید استراحت کنند و رها شوند و جهان را همانطور که خدا خواسته است تجربه کنند. باکسر کوتاه را در آغوش بگیرید.


بهترین شورت باکسر به طور کلی

باکسرهای کلاسیک بافته شده پولو رالف لورن (بسته 3)

شورت باکسر رالف لورن به اندازه دکمه‌هایش خوب است – در نهایت، پارچه‌های استفاده شده برای هر دو اساساً یکسان هستند. علاوه بر این، ما دوست داریم که جلوی کمر بند صاف باشد و در عین حال اجازه می دهد تا مقدار زیادی الاستیک با اندازه شما مطابقت داشته باشد.

بهترین شورت باکسر مقرون به صرفه

شورت باکسر پارچه گشاد Uniqlo

اگرچه اینها ارزان ترین بوکسورهای این لیست نیستند، اما مقرون به صرفه ترین جفتی هستند که می توانید تهیه کنید که همچنان از پارچه 100٪ پنبه ای استفاده می کنند. جزئیات شامل کمر الاستیک، بال دکمه و شکاف های جانبی برای بهبود دامنه حرکتی است.

بهترین شورت باکسر به اندازه کافی برای پوشیدن به عنوان شلوارک معمولی خنک است

شورت باکسر نخی کراوات شده Ism Anonymous

اگر روزی دیدید که بیرون از آپارتمانتان قفل شده اید و چیزی جز اینها نپوشیدید، احتمال زیادی وجود دارد که همسایگانتان متوجه چیز عجیبی در مورد لباس شما نشوند (منهای این واقعیت که شما پیراهن یا کفش نپوشیدید) . این بوکسورها یکی از موارد نادری هستند که حتی ممکن است پوشیدن آنها را به عنوان یک شورت واقعی در نظر بگیرید، اگرچه ما توصیه می کنیم یک جفت لباس زیر دیگر در زیر آن بپوشید – می دانید، فقط برای ایمن بودن.

بهترین شورت باکسر ارتقا یافته

شورت باکسر نخی سانسپل

گاهی اوقات چیزی به اندازه یک لباس زیر به حدی بالا می‌رود که می‌گویید: «چرا همه این‌طور نیستند؟». سانسپل نسل‌هاست که در زمینه لباس‌های زیر حضور داشته است، بنابراین می‌توان گفت که آنها در این کار بسیار خوب عمل کرده‌اند. باکسرهای باکیفیت آن‌ها از 100% پنبه منگنه بلند استفاده می‌کنند که روکش صاف ابریشمی دارد و پنل پشتی به گونه‌ای بریده شده است که خود را از شر درز مزاحم مرکزی خلاص می‌کند و در عین حال به زیبایی اطراف باسن شما شکل می‌گیرد.

بهترین شورت باکسر هیبریدی

شورت باکسر بافتنی مولتی پک کتان کلاسیک Calvin Klein

درست مانند آن بریف‌های CK که می‌شناسید و زندگی می‌کنید، فقط بسیار جادارتر و مطبوع‌تر هستند.

اکثر شلوارهای باکسر از پارچه های بافته شده استفاده می کنند، اما تعدادی منتخب هستند که مسیر پارچه کشباف را انتخاب می کنند. در این مورد، شورت باکسر نخی کالوین کلاین تمام بهترین قسمت های شلوارک باکسر پرفروش خود را می گیرد و آن را در قاب شورت باکسر قالب می کند. این بدان معناست که شما همچنان نرمی کشسان شلوار باکسر را همراه با آزادی مطبوع پیراهن‌های باکسر دارید.

بهترین شورت باکسر نرم و مجلل

شورت باکسر CDLP (بسته 3 عددی)

بوکسورهای CDLP از همان پارچه‌های ابریشمی تنسل لیوسل استفاده می‌کنند که بریف‌های باکسر آن را پرفروش کرده است، که برای هر عذرخواهی شورت بوکس خبر خوبی است. این پارچه نه تنها احساس خوبی دارد، بلکه به خوبی تنفس می کند و می تواند مانند توپ های بسکتبال Dikembe Mutumbo رطوبت را جذب کند.


به علاوه 11 بوکسور دیگر که دوستشان داریم

بوکسورهای بدون برچسب هانس (پک 5)

با کمتر از پنج دلار در هر پاپ، می‌توانید چند بسته بهار کنید و یک ماه لباس زیرتان را بپوشانید.

باکسرهای نخی Nordstrom Supima (بسته 3)

هر زمان که می توانید بدن خود را به پنبه سوپیما برسانید، این کار را انجام دهید. به خصوص اگر این لباس زیر نخی Supima باشد، پنبه اصلی بسیار بلند هم به دلیل دوام و هم دست صاف آن ارزشمند است، که به این معنی است که شما برای مدت طولانی از این بوکسرها لذت خواهید برد.

بوکسور بافتنی 18 ساعته مک ولدون

بوکسورهای پیراهن مک ولدون که از ترکیبی نرم از پنبه، میکرو مودال و اسپندکس ساخته شده اند، بیشتر شبیه ابر هستند تا لباس زیر.

بوکسورهای بافته شده صنعت همه ملل

بوکسورهای کلاس قدیمی و طبیعی، صنعت همه ملل کاملاً از پنبه ارگانیک رنگ نشده ساخته شده اند و از کمربند الاستیک معمولی به نفع بند کشی خودداری می کنند. بدون ترکیب پنبه، بدون الاستین، بدون مواد شیمیایی مضر، فقط لباس‌های زیبای مد روز.

درک رز “بیلی” باکسر حریر ساتن

یک راه مطمئن برای احساس سلطنت مطلق؟ بوکسورهای ابریشمی وقتی تعطیلات آخر هفته فرا می رسد، استراحت کردن بسیار مجلل تر از این نمی شود.

شورت بوکسور جیمز پرس لوکس لوتوس

پارچه لوکس لوتوس جیمز پرس باعث شده است که طرفدارانی که در کشوهای خود چیزی جز سه راهی های این برند دارند، لیگ های برندی را به خود اختصاص دهد. این پارچه به ساتن نزدیک‌تر است، اما دارای کشش چهار طرفه و ویژگی‌های کانتورینگ ژرسه است. دوخت بدون مزاحمت و پانل های با دقت طراحی شده، این را به یکی از راحت ترین شلوارک های باکسر تبدیل کرده است.

پل اسمیت قاطی بوکسور کوتاه

راهی شاد برای روشن کردن زیرانداز خود.

Brain Dead Eratic بوکسور کوتاه

برخی از بوکسورها برای خودنمایی با شلوار آویزان و اسکیت بورد زیر پای شما ساخته شده اند.

تامی جین ایکس مارتین رز بوکسور کوتاه

شورت باکسر بافته شده چند بسته پنبه ای کلاسیک Calvin Klein

شورت باکسر نخی کلاسیک و قابل تنفس که شما را ناامید نخواهد کرد. حداقل یک هفته ارزشش را داشته باشید و زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید.

شورت باکسر ساتن ابریشمی تام فورد با طرح پلنگ مخملی

این کار را به تام فورد بسپارید تا یک جفت بوکسور را که قسمت‌های مساوی هستند خشن، احساسی و فوق‌العاده بسازد.منبع