16 Airbnbs فلوریدا برای اجاره در سال 2022، از میامی تا پالم بیچ

خانه جذاب با استخر و جکوزی در بوینتون بیچ

Downtown Delray Beach به‌خاطر فروشگاه‌ها و رستوران‌های جذاب، به‌علاوه مناظر وحشی شبانه‌اش معروف است، اما پنج دقیقه دورتر از آنجا، نقطه‌ای وجود دارد که اگر قبل از یک مجموعه کاری بزرگ در Q4 استراحت کنید، قطعاً خنک‌تر است. این خانه سه خوابه که با شاخ و برگ های ضخیم استوایی محصور شده است تا چشمان کنجکاو را از خود دور کند، مکانی است که می توانید ساعات روز خود را به استراحت و آفتاب گرفتن در کنار استخر بگذرانید. بین یک جکوزی اضافی، آتش‌دان، و ایوان نسیم‌دار، شما برای اقامت در فضای باز آماده خواهید بود، و در داخل، کاغذ دیواری گرمسیری کمک می‌کند تا تمایلات ساحلی خانه را کاهش دهید. بهار بیایید، حتی می‌توانید مانند یک فلوریدی واقعی از بیشه‌های حیاط خلوت موز بچینید.

ویلا اینفینیتی در میامی

با حسن نیت از Airbnbمنبع

با حسن نیت از Airbnb

در این ویلای شیک میامی با درهای کشویی تقریباً در تمام اتاق‌های این فضای پنج خوابه – از اتاق‌خواب‌ها تا قسمت‌های نشیمن – که به تراس باز می‌شوند، هرگز از طبیعت دور نیستید (خوب، نوع اخترگرد). در آنجا، یک استخر آب نمک، جکوزی و دوش در فضای باز فرصت های متعددی را برای غوطه ور شدن در محیط جدیدتان به شما می دهد. آواز آژیر فروشگاه‌های بال هاربر و صحنه در مرکز شهر میامی ممکن است برای مقاومت در برابر آن قوی‌تر از آن باشد، اما اگر ترجیح می‌دهید همه چیز را نزدیک‌تر به خانه نگه دارید، قبل از رفتن به شام ​​در ماکوتو، مهمانی خود را در طبقه بالای پشت بام برگزار کنید.

قایق خود را در این خانه ییلاقی ساحلی در فلوریدا کیز، که در فاصله بسیار کمی از بهترین رستوران‌ها، بارها و فروشگاه‌های کنار ساحل منطقه قرار دارد، لنگر انداخت. در داخل خانه، کمتر بین وسایل حداقلی، دیوارهای سفید کاری شده و چوب های سخت گرم زیر پا وجود دارد. در انتهای خیابان، دسترسی انحصاری به استخر، جکوزی، و ساحل نیز خواهید داشت که تنها باشگاه کابانا عضو است، جایی که مردم می‌توانند در شام با کمی موسیقی زنده به استراحت بپردازند.

ویلا ماروک در میامی


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: