16 تخفیف قانونی-خوب برای پوشاک مردانه که می توانید همین لحظه خرید کنید

مربی: به غیر از کیف‌های افسانه‌ای Coach، می‌توانید تا ۵۰٪ در خرید کفش، پیراهن و موارد دیگر صرفه‌جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

نایک: Swoosh برای هر چیزی که مربوط به سبک است، مورد استفاده ما است، و خوشبختانه کفش‌های کتانی داغ، تجهیزات ورزشی، و پوشاک تازه با 60 درصد تخفیف در فروش وجود دارد. (در دست اقدام)

نوردستروم: بخش فروش همیشه سبز و پرجنب‌وجوش Nordstrom همچنان مملو از معاملات در مورد کالاهای طراح، محصولات آرایشی و غیره است. (فقط برای زمانی محدود)

راگ و استخوان: هشدار قرمز! فروش انبار Rag & Bone با دزدی‌های دیوانه‌کننده روی جین سطح بعدی، لباس‌های بیرونی شیک، و موارد دیگر، با قیمت‌هایی از 50 دلار تا تنها 200 دلار انجام می‌شود. (فقط برای زمانی محدود)

تاد اسنایدر: عرق های بی نظیر؟ خیاطی بی عیب و نقص؟ ساعت های کلکسیونی؟ پاسخ تاد اسنایدر به همه این سؤالات قاطع است آره. همه اینها و موارد دیگر را تا 70 درصد تخفیف دریافت کنید. 70 درصد تخفیف! (فقط برای زمانی محدود)

هر هفته، GQ از جدیدترین فناوری شناسایی معاملات استفاده می‌کند – یعنی چند نفر از کارکنان ما بیشتر وقت روز را به خرید آنلاین می‌گذرانند – تا از بهترین فروش‌های اینترنتی لباس‌های مردانه در خریدهای افزایش‌دهنده کمد لباس‌ها، بی‌هوده‌ترین نشانه‌ها را کشف کند. برای این هفته، یک کیف اداری مناسب برای تبلیغ، یک ژاکت کشمیری برای قنداق کردن تا بهار، یک ژاکت کش باف پشمی محبوب و 13 پیشنهاد فوق العاده دیگر خواهید یافت. به علاوه، فراموش نکنید که برخی از فروش های مورد علاقه ما در سراسر سایت را در زیر بررسی کنید.


آمازون: معاملات روزانه روی برندهایی مانند آدیداس، سیکو، تامی هیلفیگر و موارد دیگر. (در دست اقدام)

Everlane: چه کسی به یک پیراهن دکمه دار یا یک کت جین کلاسیک نیاز ندارد؟ در فروش فصلی پرجنب‌وجوش Everlane تا 50% صرفه‌جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

هاکبری: بخش فروش بند‌دار هاکبری با تخفیف‌های 45 درصدی با تجهیزات جدید، ارتقاء کمد لباس، و سایر کالاهای سبک زندگی یک معامله کامل است. (فقط برای زمانی محدود)

آدیداس: فروش هفته اعضا با 33 درصد تخفیف برای تن کفش‌های کتانی، لوازم جانبی و لباس است. (فقط برای زمانی محدود)

کالوین کلاین: از میهمانی‌های اداری گرفته تا لباس‌های شیک روز تعطیل و بله، لباس‌های زیر افسانه‌ای—همگی تا 30 درصد تخفیف دارند. (فقط برای زمانی محدود)

پایان. تن پوش: به معنای واقعی کلمه وجود دارد هزاران از تخفیف‌های موجود در اینجا، و می‌توانید تا 60 درصد تخفیف برای کفش‌های کتانی فوق‌العاده داغ، ساعت‌های جذاب، کالاهای خانگی، لباس‌های خیابانی و لباس‌های خیابانی و … (در دست اقدام)

جی.کرو: فروش اواسط فصل J.Crew به معنای 60 درصد تخفیف برای اقلام با تخفیف قبلی است. پاییز بسیار شیک به نظر می رسد. (فقط برای زمانی محدود)

مطابق مد: تمام قطعات طراح که ماه‌ها به آن چشم دوخته‌اید – از Alyx گرفته تا Wales Bonner و همه چیزهای بین‌المللی – با 70٪ تخفیف در اینجا هستند. به علاوه 20% تخفیف اضافی با کد EXTRA20. (فقط برای زمانی محدود)

تجهیزات شهری: تا 80% تخفیف برای لباس‌های تازه، کفش‌های کتانی و لوازم جانبی صرفه‌جویی کنید. (فقط برای زمانی محدود)

لولولمون: به لطف چنگ زدن به اجناس فروش لولو، تمرین بعدی شما بهترین (یا حداقل، جذاب ترین) شما خواهد بود. (در دست اقدام)



منبع


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: