16 بهترین باند عروسی برای مردان 2023: چگونه (و کجا) یک حلقه آماده برای مراسم بخریم

گروه عروسی “Forever” TIffany & Co

اگر رابطه شما با مادر زمین فقط اندکی پایین تر از رابطه شما با دیگری است، گروه عروسی شما باید ارزش های شما را منعکس کند. بنابراین قبل از اینکه حقوق چند ماهه خود را برای حلقه خرج کنید، می خواهید مواد آن را ارزیابی کنید (و جایی که منبع آنها بوده است). شاید همسر آینده شما به شدت با خرید جواهرات گرانبهای تازه تراشیده شده مخالفت کند، یا شاید شما نتوانید خودتان را با وجدانی آسوده به دنبال یک الماس طبیعی ببینید. هر عاملی که شما را وادار می کند که سیاره را در اولویت قرار دهید (یا حداقل در مرحله دوم)، هیچ کمبودی برای گروه های موزیکال آگاهانه، اخلاقی، و – بله – فوق العاده شیک برای انتخاب وجود ندارد.

حلقه “آرزوی شبانه” علیگیری

در جستجوی بهترین گروه های عروسی برای مردان هستید؟ شما خوش شانس هستید: ما به صورت زنده به سراغ شما می آییم هفته عروسی، راهنمای جامع GQ برای پیمایش به سبک مدار عروسی را توصیه می کند. این که آیا شما به دنبال یک غیر کورنی هستید هدیه دامادها، حق محل برگزاری، یا فقط سعی می کنید بفهمید چقدر باید برای یک هزینه خرج کنید تاکس جدید شیک، ما همه افکار، برداشت‌ها و، بله، توصیه‌هایی را داریم که برای برنامه‌ریزی عروسی‌تان – یا شرکت در جشن عروسی دیگران – نیاز دارید.


باند تیتانیوم دیوید یورمن

اگر ایده پوشیدن یک گروه عروسی تا این لحظه به ذهنتان خطور نکرده بود – شاید هرگز خودتان را به عنوان فردی که آرام گرفته اید تصور نمی کردید، یا فقط از ایده پوشیدن یک تکه جواهر برای بقیه عمرتان خوشتان نمی آمد – آرام باشید. : در سال 2023، هر حلقه ای می تواند حلقه ازدواج باشد اگر آن را به اندازه کافی حفر کنید (و شریک زندگی تان با آن دلپذیر باشد). اگر به تازگی طرفدار گروه هستید و می‌خواهید چیزی با فانک‌تر از گزینه‌های معمولی داشته باشید، هجومی از حلقه‌های بسیار موج‌دار وجود دارد – برخی از آنها با نگین‌های رنگارنگ و چشم‌گیر تا لبه کنار هم قرار گرفته‌اند – منتظرند تا آنها را بر روی آنها بیاندازید.

حلقه های سیلیکونی Egnaro (بسته 7 عددی)منبع

جایگزین های ارزان (اما نه به ظاهر ارزان).

بنابراین برای کمک به ازدواج قریب‌الوقوع شما تا حد امکان بدون استرس، بهترین گروه‌های عروسی مردانه را انتخاب کردیم و آن‌ها را در چهار دسته بدون حاشیه قرار دادیم که باید قبل از روز بزرگ با آن‌ها آشنا شوید. فهمیدن نامزدتان ممکن است سال ها طول بکشد، اما پیدا کردن حلقه سواری یا مرگ شما فقط چند دقیقه طول می کشد.


چهار نوع باند عروسی که ارزش دانستن دارد


انگشتر الماس ژئو مشکی Miansai

حلقه “کارمن” سیرک گرگ


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: